ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ


Календар ігор

1/64 фіналу
14 квітня 2018 (Субота)
13:00    Імпульс (Дубно)0:2Граніт (Клесів) 
14:00    Фаворит (Колоденка)4:0Курозвани (Курозвани) 
14:00    Гоща-АГАТ (Гоща)3:1Обарів (Обарів) 
14:00    ХФК Надія (Рівне)0:3Команда ХФК Надія не зявилась на груАГАТ Симонів (Симонів) 
14:00    Рівес (Великий Олексин)2:1Інтеркарс (Рівне) 
14:00    Продторгобладнання (Забороль)4:1Адвокат (Корець) 
16:00    ФЦ Дубно (ю) (Дубно)3:1ФК Тараканів (Тараканів) 
16:00    Моноліт (Вараш)3:0Зарічне (Зарічне) 
наверх
1/32 фіналу
21 квітня 2018 (Субота)
14:00    Продторгобладнання (Забороль)3:0Команда Сокіл (Осова) не зявилась на груСокіл (Осова) 
16:00    Моноліт (Вараш)0:2ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Рівес (Великий Олексин)0:2Стир Демидівка (Демидівка) 
16:00    Граніт (Клесів)6:5пенальтіЛісівник (Дубровиця) 
22 квітня 2018 (Неділя)
15:00    АГАТ Симонів (Симонів)0:3ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) 
15:00    Гоща-АГАТ (Гоща)6:1Свиспан (Костопіль) 
16:00    ФЦ Дубно (ю) (Дубно)1:3ДЧПолісся (Малятин) 
16:00    Фаворит (Колоденка)1:0Волинь-Цемент (Здолбунів) 
наверх
1/16 фіналу
01 травня 2018 (Вівторок)
13:00    Гоща-АГАТ (Гоща)4:1Колос (Рачин) 
17:00    Полісся (Малятин)3:4ДЧКоливань (Клевань) 
02 травня 2018 (Середа)
17:00    Продторгобладнання (Забороль)4:5пенальтіЕнергія (Володимирець) 
17:00    Граніт (Клесів)1:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
17:00    Фаворит (Колоденка)1:7Калина (Бугрин) 
17:00    Стир Демидівка (Демидівка)2:3Вілія (Млинів) 
04 травня 2018 (П'ятниця)
17:00    ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів)1:2Полісся (Рокитне) 
06 травня 2018 (Неділя)
16:00    ФК Граніт (Томашгород)2:1Вельбівно (Вельбівно) 
наверх
1/8 фіналу
09 травня 2018 (Середа)
14:00    ФК Граніт (Томашгород)0:5ОДЕК (Оржів) 
15:00    Енергія (Володимирець)1:3ФК Садове (Садове) 
15:00    Калина (Бугрин)0:2Малинськ (Малинськ) 
15:00    Вілія (Млинів)0:4Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
15:00    Гоща-АГАТ (Гоща)0:4ФК Рафалівка (Рафалівка) 
15:00    Коливань (Клевань)2:0Маяк (Сарни) 
16:00    Граніт (Клесів)1:2ДЧАГАТ (Гоща) 
16:00    Полісся (Рокитне)3:2ДЧКолос (Кричильськ) 
наверх
1/4 фіналу
23 травня 2018 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)0:2ДЧОДЕК (Оржів) 
17:00    АГАТ (Гоща)5:6пенальтіІзотоп-РАЕС (Вараш) 
17:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:0ФК Садове (Садове) 
17:00    Коливань (Клевань)1:0Полісся (Рокитне) 
наверх
1/2 фіналу - Перші матчі
06 червня 2018 (Середа)
17:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)1:0ФК Рафалівка (Рафалівка) 
20 червня 2018 (Середа)
17:00    ОДЕК (Оржів)4:1Коливань (Клевань) 
наверх
1/2 фіналу - Матчі-відп.
27 червня 2018 (Середа)
17:00    Коливань (Клевань)0:2ОДЕК (Оржів) 
18:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)2:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
наверх
Фінал
24 серпня 2018 (П'ятниця)
17:00    ОДЕК (Оржів)2:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
наверх