ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - 1 Ліга - Юнаки
Турнірна таблиця
віддо

Місце Команда І В DESC Н П Голи Різниця Очки
1 (1) ОДЕК (ю) (Оржів) 12  29:11   18  28 
2 (4) Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 12  28:11   17  22 
6 (6) Колос (ю) (Кричильськ) 12  25:17   19 
5 (5) Маяк (ю) (Сарни) 12  16:16   20 
4 (3) ФК Садове-Верес (ю) (Садове) 12  25:18   21 
3 (2) ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 12  24:12   12  21 
9 (9) Коливань (ю) Клевань) 12  19:22   -3  15 
7 (7) Вілія (ю) (Млинів) 12  14:15   -1  16 
8 (7) Полісся (ю) (Рокитне) 11  14:15   -1  15 
10 (10) АГАТ (ю) (Гоща) 12  11:24   -13  14 
11 (11) Калина (ю) (Бугрин) 12  13:17   -4  12 
12 (12) Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець) 10  5:15   -10 
13 (13) ХФК Надія (ю) (Малинськ) 11  7:37   -30 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 3:2   2:0     5:1     5:0 2:1 0:0  
2 АГАТ (ю) (Гоща)   3:1   1:0 0:1   0:5   1:0   2:1  
3 Вілія (ю) (Млинів)1:3    2:1     1:2   0:0   1:1   2:0
4 Калина (ю) (Бугрин)  0:0      2:1 3:1 1:2   0:1   2:2  
5 Коливань (ю) Клевань)2:0   1:3 2:0        2:1   1:2   5:1
6 Колос (ю) (Кричильськ)2:1   1:3   3:2      6:1   2:3   4:0
7 Маяк (ю) (Сарни)  3:1     5:1 0:0  0:3   1:0 1:0 0:1  
8 ОДЕК (ю) (Оржів)1:0   0:0   3:0 2:1    2:0       6:1
9 Полісся (ю) (Рокитне)1:0 2:0   1:1     0:0      2:0   5:0
10 Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець)    0:0   0:2 0:2   2:1 13 Тур      11 Тур
11 ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)  7:0   1:0       4:0   0:0  3:3  
12 ФК Садове-Верес (ю) (Садове)    3:0   3:1 3:2   2:4 4:1 3:2     
13 ХФК Надія (ю) (Малинськ)0:7 1:1   2:3     1:2       0:2 1:0  

Чемпіонат області - 1 Ліга - Юнаки
Календар ігор

1-й тур
29 квітня 2018 (Неділя)
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)1:0Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець) 
13:30    Вілія (ю) (Млинів)1:3Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
13:30    Коливань (ю) Клевань)1:2ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
13:30    Калина (ю) (Бугрин)2:1Колос (ю) (Кричильськ) 
02 травня 2018 (Середа)
13:30    Полісся (ю) (Рокитне)5:0ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
04 липня 2018 (Середа)
14:30    Маяк (ю) (Сарни)0:3Команді Маяк (ю) зараховано технічну поразку згідно з рішенням КДК РОФФ від 09.07.2018р.ОДЕК (ю) (Оржів) 
Не грають: ФК Садове-Верес (ю) (Садове)
наверх
2-й тур
06 травня 2018 (Неділя)
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)1:0Калина (ю) (Бугрин) 
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)5:1Маяк (ю) (Сарни) 
13:30    Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець)0:0Вілія (ю) (Млинів) 
13:30    ФК Садове-Верес (ю) (Садове)4:1Полісся (ю) (Рокитне) 
16 травня 2018 (Середа)
14:30    ОДЕК (ю) (Оржів)3:0Коливань (ю) Клевань) 
17:00    ХФК Надія (ю) (Малинськ)1:1АГАТ (ю) (Гоща) 
Не грають: Колос (ю) (Кричильськ)
наверх
3-й тур
25 квітня 2018 (Середа)
15:00    Вілія (ю) (Млинів)2:0ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
12 травня 2018 (Субота)
13:30    Коливань (ю) Клевань)2:0Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)2:3ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
13 травня 2018 (Неділя)
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)2:1ФК Садове-Верес (ю) (Садове) 
13:30    Маяк (ю) (Сарни)1:0Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець) 
13:30    Калина (ю) (Бугрин)1:2ОДЕК (ю) (Оржів) 
Не грають: Полісся (ю) (Рокитне)
наверх
4-й тур
19 травня 2018 (Субота)
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)2:0Калина (ю) (Бугрин) 
13:30    Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець)0:2Коливань (ю) Клевань) 
20 травня 2018 (Неділя)
13:30    ФК Садове-Верес (ю) (Садове)3:0Вілія (ю) (Млинів) 
13:30    Полісся (ю) (Рокитне)2:0АГАТ (ю) (Гоща) 
12 червня 2018 (Вівторок)
14:30    ОДЕК (ю) (Оржів)2:1Колос (ю) (Кричильськ) 
13 червня 2018 (Середа)
14:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)1:2Маяк (ю) (Сарни) 
Не грають: ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)
наверх
5-й тур
26 травня 2018 (Субота)
13:30    Вілія (ю) (Млинів)0:0Полісся (ю) (Рокитне) 
27 травня 2018 (Неділя)
13:30    Калина (ю) (Бугрин)0:1Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець) 
13:30    Маяк (ю) (Сарни)0:1ФК Садове-Верес (ю) (Садове) 
30 травня 2018 (Середа)
13:30    Коливань (ю) Клевань)5:1ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
14:30    Колос (ю) (Кричильськ)2:1Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
14:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)4:0ОДЕК (ю) (Оржів) 
Не грають: АГАТ (ю) (Гоща)
наверх
6-й тур
02 червня 2018 (Субота)
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)2:1ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
13:30    ФК Садове-Верес (ю) (Садове)3:1Коливань (ю) Клевань) 
13:30    Полісся (ю) (Рокитне)0:0Маяк (ю) (Сарни) 
03 червня 2018 (Неділя)
13:30    Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець)0:2Колос (ю) (Кричильськ) 
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)3:1Вілія (ю) (Млинів) 
20 червня 2018 (Середа)
14:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)2:3Калина (ю) (Бугрин) 
Не грають: ОДЕК (ю) (Оржів)
наверх
7-й тур
09 червня 2018 (Субота)
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)4:0ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)0:0Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець) 
13:30    ОДЕК (ю) (Оржів)1:0Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
10 червня 2018 (Неділя)
13:30    Маяк (ю) (Сарни)3:1АГАТ (ю) (Гоща) 
13:30    Коливань (ю) Клевань)2:1Полісся (ю) (Рокитне) 
13:30    Калина (ю) (Бугрин)2:2ФК Садове-Верес (ю) (Садове) 
Не грають: Вілія (ю) (Млинів)
наверх
8-й тур
16 червня 2018 (Субота)
13:30    ФК Садове-Верес (ю) (Садове)3:2Колос (ю) (Кричильськ) 
13:30    Полісся (ю) (Рокитне)1:1Калина (ю) (Бугрин) 
13:30    Вілія (ю) (Млинів)1:2Маяк (ю) (Сарни) 
17 червня 2018 (Неділя)
13:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)0:2ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)1:0Коливань (ю) Клевань) 
18 липня 2018 (Середа)
14:30    Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець)2:1ОДЕК (ю) (Оржів) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)
наверх
9-й тур
23 червня 2018 (Субота)
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)6:1Полісся (ю) (Рокитне) 
15:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)5:0Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець) 
24 червня 2018 (Неділя)
13:30    Калина (ю) (Бугрин)0:0АГАТ (ю) (Гоща) 
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)3:3ФК Садове-Верес (ю) (Садове) 
28 червня 2018 (Четвер)
16:00    Коливань (ю) Клевань)1:3Вілія (ю) (Млинів) 
11 липня 2018 (Середа)
14:30    ОДЕК (ю) (Оржів)6:1ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
Не грають: Маяк (ю) (Сарни)
наверх
10-й тур
30 червня 2018 (Субота)
13:30    ФК Садове-Верес (ю) (Садове)2:4ОДЕК (ю) (Оржів) 
13:30    Полісся (ю) (Рокитне)2:0ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
13:30    Вілія (ю) (Млинів)2:1Калина (ю) (Бугрин) 
01 липня 2018 (Неділя)
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)0:1Колос (ю) (Кричильськ) 
13:30    Маяк (ю) (Сарни)5:1Коливань (ю) Клевань) 
15:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)0:7Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
Не грають: Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець)
наверх
11-й тур
07 липня 2018 (Субота)
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)1:3Вілія (ю) (Млинів) 
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)0:0ФК Садове-Верес (ю) (Садове) 
08 липня 2018 (Неділя)
13:30    Калина (ю) (Бугрин)3:1Маяк (ю) (Сарни) 
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)7:0АГАТ (ю) (Гоща) 
13:30    ОДЕК (ю) (Оржів)2:0Полісся (ю) (Рокитне) 
13:30    Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець)-:-ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
Не грають: Коливань (ю) Клевань)
наверх
12-й тур
13 липня 2018 (П'ятниця)
14:30    Маяк (ю) (Сарни)0:0Колос (ю) (Кричильськ) 
14 липня 2018 (Субота)
13:30    ФК Садове-Верес (ю) (Садове)3:2Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець) 
13:30    Вілія (ю) (Млинів)1:1ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
15 липня 2018 (Неділя)
11:30    Полісся (ю) (Рокитне)1:0Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
11:30    АГАТ (ю) (Гоща)0:5ОДЕК (ю) (Оржів) 
11:30    Коливань (ю) Клевань)2:0Калина (ю) (Бугрин) 
Не грають: ХФК Надія (ю) (Малинськ)
наверх
13-й тур
06 червня 2018 (Середа)
17:00    ХФК Надія (ю) (Малинськ)1:0ФК Садове-Верес (ю) (Садове) 
18 липня 2018 (Середа)
15:30    Маяк (ю) (Сарни)1:0ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
21 липня 2018 (Субота)
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)3:2Коливань (ю) Клевань) 
13:30    ОДЕК (ю) (Оржів)0:0Вілія (ю) (Млинів) 
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)3:2АГАТ (ю) (Гоща) 
22 липня 2018 (Неділя)
13:30    Сокіл (ю) (Радивилів-Крупець)-:-Полісся (ю) (Рокитне) 
Не грають: Калина (ю) (Бугрин)
наверх