ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - 1 Ліга - Юнаки
Турнірна таблиця
віддо

Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 19  16  91:15   76  49 
2 (2) Вілія (ю) (Млинів) 17  11  42:14   28  37 
3 (3) Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 17  11  48:21   27  37 
4 (4) Маяк (ю) (Сарни) 17  11  52:15   37  35 
5 (5) Случ (ю) (Березне) 16  40:20   20  29 
6 (6) АГАТ (ю) (Гоща) 16  46:25   21  21 
7 (7) ОДЕК (ю) (Оржів) 15  21:20   18 
8 (8) Колос (ю) (Кричильськ) 18  11  35:47   -12  15 
9 (9) Сокіл (ю) (Радивилів) 16  11  21:49   -28  13 
10 (10) ХФК Надія (ю) (Малинськ) 17  11  30:57   -27  12 
11 (11) ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 18  18  3:146   -143 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 2:1 1:1 3:2 2:1 1:0 0:4 8:0 4:1 21 Тур 2:2
2 АГАТ (ю) (Гоща)2:2  2:4 21 Тур 4:1 14 Тур 0:4 10:0 1:3 10:0 4:0
3 Вілія (ю) (Млинів)2:3 1:0  1:1 1:0 21 Тур 1:1 3:0 1:3 7:0 6:2
4 Колос (ю) (Кричильськ)2:5 1:1 0:1  0:5 1:0 1:3 4:0 1:5 8:1 2:4
5 Маяк (ю) (Сарни)20 Тур 22 Тур 1:4 2:1  1:0 2:0 3:1 21 Тур 11:0 3:0
6 ОДЕК (ю) (Оржів)0:0 0:0 0:3 3:1 2:2  20 Тур 19 Тур 0:3 17 Тур 4:0
7 Случ (ю) (Березне)0:5 1:0 22 Тур 2:1 0:0 4:1  21 Тур 2:4 3:0 19 Тур
8 Сокіл (ю) (Радивилів)0:2 20 Тур 0:3 22 Тур 0:3 0:2 2:0  0:4 6:0 1:1
9 ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)3:1 5:1 0:0 10:1 0:1 3:1 2:0 5:1  18:0 4:0
10 ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)0:7 1:7 0:3 0:7 0:8 1:7 0:12 0:6 22 Тур  0:7
11 ХФК Надія (ю) (Малинськ)22 Тур 0:3 20 Тур 1:1 0:8 0:1 1:4 1:4 0:10 11:0  

Чемпіонат області - 1 Ліга - Юнаки
Календар ігор

1-й тур
29 квітня 2017 (Субота)
13:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)1:7АГАТ (ю) (Гоща) 
13:30    ОДЕК (ю) (Оржів)0:0Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
13:30    Вілія (ю) (Млинів)3:0Сокіл (ю) (Радивилів) 
05 липня 2017 (Середа)
15:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)0:10ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
18 серпня 2017 (П'ятниця)
13:30    Маяк (ю) (Сарни)2:1Колос (ю) (Кричильськ) 
Не грають: Случ (ю) (Березне)
наверх
2-й тур
06 травня 2017 (Субота)
13:30    Сокіл (ю) (Радивилів)0:3Маяк (ю) (Сарни) 
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)8:1ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)0:4Случ (ю) (Березне) 
28 червня 2017 (Середа)
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)3:1ОДЕК (ю) (Оржів) 
23 серпня 2017 (Середа)
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)4:0ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
Не грають: Вілія (ю) (Млинів)
наверх
3-й тур
13 травня 2017 (Субота)
13:30    Случ (ю) (Березне)2:4ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
14 травня 2017 (Неділя)
13:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)0:8Маяк (ю) (Сарни) 
13:30    Вілія (ю) (Млинів)2:3Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
17 травня 2017 (Середа)
13:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)1:1Колос (ю) (Кричильськ) 
14:30    ОДЕК (ю) (Оржів)0:0АГАТ (ю) (Гоща) 
Не грають: Сокіл (ю) (Радивилів)
наверх
4-й тур
21 травня 2017 (Неділя)
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)0:4Случ (ю) (Березне) 
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)0:0Вілія (ю) (Млинів) 
24 травня 2017 (Середа)
11:30    Маяк (ю) (Сарни)3:0ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
14:30    Колос (ю) (Кричильськ)1:0ОДЕК (ю) (Оржів) 
27 травня 2017 (Субота)
13:30    Сокіл (ю) (Радивилів)6:0ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)
наверх
5-й тур
21 травня 2017 (Неділя)
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)8:0Сокіл (ю) (Радивилів) 
27 травня 2017 (Субота)
13:30    Случ (ю) (Березне)2:1Колос (ю) (Кричильськ) 
28 травня 2017 (Неділя)
13:30    Вілія (ю) (Млинів)1:0АГАТ (ю) (Гоща) 
31 травня 2017 (Середа)
13:30    ОДЕК (ю) (Оржів)2:2Маяк (ю) (Сарни) 
01 червня 2017 (Четвер)
13:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)11:0ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
Не грають: ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)
наверх
6-й тур
03 червня 2017 (Субота)
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)0:1Вілія (ю) (Млинів) 
04 червня 2017 (Неділя)
13:30    Маяк (ю) (Сарни)2:0Случ (ю) (Березне) 
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)3:1Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
07 червня 2017 (Середа)
15:00    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)1:7ОДЕК (ю) (Оржів) 
15:30    Сокіл (ю) (Радивилів)1:1ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
Не грають: АГАТ (ю) (Гоща)
наверх
7-й тур
10 червня 2017 (Субота)
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)2:1АГАТ (ю) (Гоща) 
11 червня 2017 (Неділя)
13:30    Случ (ю) (Березне)3:0ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
13:30    Вілія (ю) (Млинів)1:0Маяк (ю) (Сарни) 
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)5:1Сокіл (ю) (Радивилів) 
14 червня 2017 (Середа)
15:00    ОДЕК (ю) (Оржів)4:0ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
Не грають: Колос (ю) (Кричильськ)
наверх
8-й тур
17 червня 2017 (Субота)
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)2:5Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
18 червня 2017 (Неділя)
13:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)0:3Вілія (ю) (Млинів) 
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)1:3ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
21 червня 2017 (Середа)
13:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)1:4Случ (ю) (Березне) 
15:30    Сокіл (ю) (Радивилів)0:2ОДЕК (ю) (Оржів) 
Не грають: Маяк (ю) (Сарни)
наверх
9-й тур
23 червня 2017 (П'ятниця)
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)10:1Колос (ю) (Кричильськ) 
24 червня 2017 (Субота)
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)2:1Маяк (ю) (Сарни) 
25 червня 2017 (Неділя)
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)10:0Сокіл (ю) (Радивилів) 
13:30    Случ (ю) (Березне)4:1ОДЕК (ю) (Оржів) 
25 серпня 2017 (П'ятниця)
17:00    Вілія (ю) (Млинів)6:2ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
Не грають: ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)
наверх
10-й тур
14 червня 2017 (Середа)
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)0:1Маяк (ю) (Сарни) 
01 липня 2017 (Субота)
13:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)0:7Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)1:1АГАТ (ю) (Гоща) 
02 липня 2017 (Неділя)
13:30    Сокіл (ю) (Радивилів)2:0Случ (ю) (Березне) 
13:30    ОДЕК (ю) (Оржів)0:3Вілія (ю) (Млинів) 
Не грають: ХФК Надія (ю) (Малинськ)
наверх
11-й тур
08 липня 2017 (Субота)
13:30    Вілія (ю) (Млинів)1:1Случ (ю) (Березне) 
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)2:2ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
09 липня 2017 (Неділя)
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)4:0Сокіл (ю) (Радивилів) 
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)18:0ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)4:1Маяк (ю) (Сарни) 
Не грають: ОДЕК (ю) (Оржів)
наверх
12-й тур
27 серпня 2017 (Неділя)
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)10:0ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)4:0ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)1:0ОДЕК (ю) (Оржів) 
13:30    Сокіл (ю) (Радивилів)0:3Вілія (ю) (Млинів) 
11 жовтня 2017 (Середа)
12:30    Колос (ю) (Кричильськ)0:5Маяк (ю) (Сарни) 
Не грають: Случ (ю) (Березне)
наверх
13-й тур
03 вересня 2017 (Неділя)
13:30    Маяк (ю) (Сарни)3:1Сокіл (ю) (Радивилів) 
13:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)0:7Колос (ю) (Кричильськ) 
13:30    Случ (ю) (Березне)0:5Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
06 вересня 2017 (Середа)
13:30    ОДЕК (ю) (Оржів)0:3ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
20 вересня 2017 (Середа)
13:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)0:3АГАТ (ю) (Гоща) 
Не грають: Вілія (ю) (Млинів)
наверх
14-й тур
09 вересня 2017 (Субота)
13:30    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)2:0Случ (ю) (Березне) 
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)1:1Вілія (ю) (Млинів) 
10 вересня 2017 (Неділя)
13:30    Маяк (ю) (Сарни)11:0ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
13 вересня 2017 (Середа)
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)2:4ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
27 вересня 2017 (Середа)
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)-:-ОДЕК (ю) (Оржів) 
Не грають: Сокіл (ю) (Радивилів)
наверх
15-й тур
16 вересня 2017 (Субота)
13:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)0:8Маяк (ю) (Сарни) 
13:30    Случ (ю) (Березне)1:0АГАТ (ю) (Гоща) 
17 вересня 2017 (Неділя)
13:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)0:6Сокіл (ю) (Радивилів) 
13:30    Вілія (ю) (Млинів)1:3ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
14:30    ОДЕК (ю) (Оржів)3:1Колос (ю) (Кричильськ) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)
наверх
16-й тур
23 вересня 2017 (Субота)
13:30    Колос (ю) (Кричильськ)1:3Случ (ю) (Березне) 
24 вересня 2017 (Неділя)
12:30    Сокіл (ю) (Радивилів)0:2Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
13:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)0:8ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
13:30    Маяк (ю) (Сарни)1:0ОДЕК (ю) (Оржів) 
13:30    АГАТ (ю) (Гоща)2:4Вілія (ю) (Млинів) 
27 вересня 2017 (Середа)
13:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)0:7ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
наверх
17-й тур
30 вересня 2017 (Субота)
13:30    Случ (ю) (Березне)0:0Маяк (ю) (Сарни) 
13:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)4:1ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
01 жовтня 2017 (Неділя)
12:30    Вілія (ю) (Млинів)1:1Колос (ю) (Кричильськ) 
04 жовтня 2017 (Середа)
12:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)1:4Сокіл (ю) (Радивилів) 
05 листопада 2017 (Неділя)
12:30    ОДЕК (ю) (Оржів)-:-ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
Не грають: АГАТ (ю) (Гоща)
наверх
18-й тур
07 жовтня 2017 (Субота)
12:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)0:12Случ (ю) (Березне) 
08 жовтня 2017 (Неділя)
12:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)0:1ОДЕК (ю) (Оржів) 
12:30    Маяк (ю) (Сарни)1:4Вілія (ю) (Млинів) 
12:30    АГАТ (ю) (Гоща)2:2Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
12:30    Сокіл (ю) (Радивилів)0:4ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
Не грають: Колос (ю) (Кричильськ)
наверх
19-й тур
14 жовтня 2017 (Субота)
12:00    Вілія (ю) (Млинів)7:0ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
12:00    ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка)5:1АГАТ (ю) (Гоща) 
12:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)3:2Колос (ю) (Кричильськ) 
18 жовтня 2017 (Середа)
12:30    ОДЕК (ю) (Оржів)-:-Сокіл (ю) (Радивилів) 
12:30    Случ (ю) (Березне)-:-ХФК Надія (ю) (Малинськ) 
Не грають: Маяк (ю) (Сарни)
наверх
20-й тур
21 жовтня 2017 (Субота)
12:30    Колос (ю) (Кричильськ)1:5ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
22 жовтня 2017 (Неділя)
12:30    Сокіл (ю) (Радивилів)-:-АГАТ (ю) (Гоща) 
12:30    Маяк (ю) (Сарни)-:-Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
25 жовтня 2017 (Середа)
12:30    ОДЕК (ю) (Оржів)-:-Случ (ю) (Березне) 
12:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)-:-Вілія (ю) (Млинів) 
Не грають: ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)
наверх
21-й тур
28 жовтня 2017 (Субота)
12:30    Случ (ю) (Березне)-:-Сокіл (ю) (Радивилів) 
12:30    Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш)-:-ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове) 
29 жовтня 2017 (Неділя)
12:30    Маяк (ю) (Сарни)-:-ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
12:30    АГАТ (ю) (Гоща)-:-Колос (ю) (Кричильськ) 
01 листопада 2017 (Середа)
12:30    Вілія (ю) (Млинів)-:-ОДЕК (ю) (Оржів) 
Не грають: ХФК Надія (ю) (Малинськ)
наверх
22-й тур
24 вересня 2017 (Неділя)
13:30    ФК Садове-ДЮСШ Верес (ю) (Садове)-:-ФК Рафалівка (ю) (Рафалівка) 
04 листопада 2017 (Субота)
12:30    Случ (ю) (Березне)-:-Вілія (ю) (Млинів) 
05 листопада 2017 (Неділя)
12:30    Сокіл (ю) (Радивилів)-:-Колос (ю) (Кричильськ) 
12:30    ХФК Надія (ю) (Малинськ)-:-Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) 
12:30    Маяк (ю) (Сарни)-:-АГАТ (ю) (Гоща) 
Не грають: ОДЕК (ю) (Оржів)
наверх