ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - Ветерани
Турнірна таблиця
віддо

Група 'Південь'
Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) Славія (в) (Рівне) 12  11  52:7   45  33 
2 (2) Млинів (в) (Млинів) 12  31:15   16  25 
3 (3) Автоленд (в) (Здолбунів) 12  25:16   24 
4 (4) ФК Зоря (в) (Зоря) 12  21:16   17 
5 (5) Зеніт Слави (в) (Гоща) 12  9:18   -9  14 
6 (6) Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне) 12  12:38   -26 
7 (7) ФК Дубно (в) (Дубно) 12  11  11:51   -40 

Група 'Північ'
Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 12  21:6   15  27 
2 (2) Полісся (в) (Рокитне) 12  13:8   20 
3 (3) Володимирецький р-н (в) 12  17:12   18 
4 (4) Маяк (в) (Сарни) 12  18:25   -7  15 
5 (5) Березнівський р-н (в) 12  19:18   13 
6 (6) ФК Костопіль (в) (Костопіль) 12  12:19   -7 
7 (7) Ветеран (в) (Дубровиця) 12  8:20   -12 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)   3:2 3:0 0:0     2:2 2:2 3:1       2:0
2 Автоленд (в) (Здолбунів)         3:0 5:2   3:4   1:0 4:3 2:0  
3 Березнівський р-н (в)0:3    0:0 0:1     4:1   1:2       4:1
4 Ветеран (в) (Дубровиця)0:0   1:3  0:0     3:4   0:2       3:0
5 Володимирецький р-н (в)1:3   2:2 3:0      1:2   0:1       4:1
6 Зеніт Слави (в) (Гоща)  0:1        1:0   2:0   0:5 3:0 0:0  
7 Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне)  0:2       1:1    0:3   0:3 3:0 1:3  
8 Маяк (в) (Сарни)0:1   3:2 1:1 1:2        3:2       0:3
9 Млинів (в) (Млинів)0:0 3:1       3:0 5:0      0:4 5:0 0:0  
10 Полісся (в) (Рокитне)0:0   0:0 0:0 1:1     3:0    0:3     0:0
11 Славія (в) (Рівне)  3:1       3:0 8:1   4:0 8:0  10:1 2:0  
12 ФК Дубно (в) (Дубно)  0:2       1:0 3:4   1:6   0:5  1:2  
13 ФК Зоря (в) (Зоря)  1:0       1:2 4:0   0:2   3:5 7:1   
14 ФК Костопіль (в) (Костопіль)0:1   1:1 4:0 1:2     1:1   0:1        

Календар ігор

1-й тур
13 травня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Зеніт Слави (в) (Гоща)2:0Млинів (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)0:2Автоленд (в) (Здолбунів) 
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)2:0ФК Зоря (в) (Зоря) 
Група 'Північ' 16:00    Полісся (в) (Рокитне)0:0ФК Костопіль (в) (Костопіль) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)1:2Маяк (в) (Сарни) 
Група 'Північ' 16:00    Березнівський р-н (в)0:0Ветеран (в) (Дубровиця) 
наверх
2-й тур
20 травня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ФК Зоря (в) (Зоря)1:2Зеніт Слави (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 16:00    Млинів (в) (Млинів)5:0ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    Автоленд (в) (Здолбунів)5:2Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне) 
Група 'Північ' 16:00    ФК Костопіль (в) (Костопіль)1:2Володимирецький р-н (в) 
Група 'Північ' 16:00    Ветеран (в) (Дубровиця)0:0Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
01 липня 2017 (Субота)
Група 'Північ' 18:00    Маяк (в) (Сарни)3:2Березнівський р-н (в) 
наверх
3-й тур
27 травня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)1:0Зеніт Слави (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 16:00    Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне)0:3Млинів (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)3:1Автоленд (в) (Здолбунів) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)0:1Полісся (в) (Рокитне) 
Група 'Північ' 16:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)2:2Маяк (в) (Сарни) 
Група 'Північ' 18:30    Березнівський р-н (в)4:1ФК Костопіль (в) (Костопіль) 
наверх
4-й тур
03 червня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ФК Зоря (в) (Зоря)7:1ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    Зеніт Слави (в) (Гоща)1:0Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне) 
Група 'Південь' 16:00    Млинів (в) (Млинів)0:4Славія (в) (Рівне) 
Група 'Північ' 16:00    ФК Костопіль (в) (Костопіль)0:1Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
Група 'Північ' 18:00    Маяк (в) (Сарни)1:1Ветеран (в) (Дубровиця) 
07 липня 2017 (П'ятниця)
Група 'Північ' 18:30    Полісся (в) (Рокитне)0:0Березнівський р-н (в) 
наверх
5-й тур
08 червня 2017 (Четвер)
Група 'Південь' 18:30    Славія (в) (Рівне)3:0Зеніт Слави (в) (Гоща) 
10 червня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне)3:0ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    Автоленд (в) (Здолбунів)2:0ФК Зоря (в) (Зоря) 
Група 'Північ' 16:00    Березнівський р-н (в)0:1Володимирецький р-н (в) 
Група 'Північ' 16:00    Ветеран (в) (Дубровиця)3:0ФК Костопіль (в) (Костопіль) 
Група 'Північ' 18:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)3:1Полісся (в) (Рокитне) 
наверх
6-й тур
16 червня 2017 (П'ятниця)
Група 'Північ' 18:00    Володимирецький р-н (в)1:3Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
17 червня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ФК Зоря (в) (Зоря)4:0Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)0:5Славія (в) (Рівне) 
Група 'Південь' 16:00    Млинів (в) (Млинів)3:1Автоленд (в) (Здолбунів) 
Група 'Північ' 16:00    Полісся (в) (Рокитне)0:0Ветеран (в) (Дубровиця) 
Група 'Північ' 16:00    ФК Костопіль (в) (Костопіль)1:1Маяк (в) (Сарни) 
наверх
7-й тур
23 червня 2017 (П'ятниця)
Група 'Північ' 18:00    Ветеран (в) (Дубровиця)0:0Володимирецький р-н (в) 
Група 'Південь' 19:00    Автоленд (в) (Здолбунів)3:0Зеніт Слави (в) (Гоща) 
24 червня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Млинів (в) (Млинів)0:0ФК Зоря (в) (Зоря) 
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)8:1Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне) 
Група 'Північ' 16:00    Маяк (в) (Сарни)3:2Полісся (в) (Рокитне) 
Група 'Північ' 18:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)3:2Березнівський р-н (в) 
наверх
8-й тур
26 серпня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Млинів (в) (Млинів)3:0Команда Зеніт Слави не зявилась на груЗеніт Слави (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 16:00    Автоленд (в) (Здолбунів)4:3ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Зоря (в) (Зоря)3:5Славія (в) (Рівне) 
Група 'Північ' 16:00    ФК Костопіль (в) (Костопіль)0:1Полісся (в) (Рокитне) 
Група 'Північ' 16:00    Ветеран (в) (Дубровиця)1:3Березнівський р-н (в) 
Група 'Північ' 18:00    Маяк (в) (Сарни)1:2Володимирецький р-н (в) 
наверх
9-й тур
02 вересня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Зеніт Слави (в) (Гоща)0:0ФК Зоря (в) (Зоря) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)1:6Млинів (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 16:00    Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне)0:2Автоленд (в) (Здолбунів) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)4:1ФК Костопіль (в) (Костопіль) 
Група 'Північ' 16:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)3:0Команда Ветеран не зявилась на груВетеран (в) (Дубровиця) 
05 вересня 2017 (Вівторок)
Група 'Північ' 17:30    Березнівський р-н (в)4:1Маяк (в) (Сарни) 
наверх
10-й тур
09 вересня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Зеніт Слави (в) (Гоща)3:0Команда ФК Дубно не зявилась на груФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    Млинів (в) (Млинів)5:0Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне) 
Група 'Південь' 16:00    Автоленд (в) (Здолбунів)1:0Славія (в) (Рівне) 
Група 'Північ' 16:00    Полісся (в) (Рокитне)1:1Володимирецький р-н (в) 
12 вересня 2017 (Вівторок)
Група 'Північ' 16:00    ФК Костопіль (в) (Костопіль)1:1Березнівський р-н (в) 
04 жовтня 2017 (Середа)
Група 'Північ' 18:00    Маяк (в) (Сарни)0:1Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
наверх
11-й тур
16 вересня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне)1:1Зеніт Слави (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)4:0Млинів (в) (Млинів) 
Група 'Північ' 16:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)2:0ФК Костопіль (в) (Костопіль) 
Група 'Північ' 16:00    Ветеран (в) (Дубровиця)3:4Маяк (в) (Сарни) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)1:2ФК Зоря (в) (Зоря) 
19 вересня 2017 (Вівторок)
Група 'Північ' 17:30    Березнівський р-н (в)1:2Полісся (в) (Рокитне) 
наверх
12-й тур
23 вересня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 14:00    Зеніт Слави (в) (Гоща)0:5Славія (в) (Рівне) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)3:4Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Зоря (в) (Зоря)1:0Автоленд (в) (Здолбунів) 
Група 'Північ' 16:00    Полісся (в) (Рокитне)0:0Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
Група 'Північ' 16:00    ФК Костопіль (в) (Костопіль)4:0Ветеран (в) (Дубровиця) 
27 вересня 2017 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Володимирецький р-н (в)2:2Березнівський р-н (в) 
наверх
13-й тур
30 вересня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне)1:3ФК Зоря (в) (Зоря) 
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)10:1ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    Автоленд (в) (Здолбунів)3:4Млинів (в) (Млинів) 
Група 'Північ' 16:00    Ветеран (в) (Дубровиця)0:2Полісся (в) (Рокитне) 
Група 'Північ' 16:00    Маяк (в) (Сарни)0:3Команда Маяк відмовилась від проведення гриФК Костопіль (в) (Костопіль) 
Група 'Північ' 18:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)0:0Командам Ізотоп-РАЕС та Володимирецький р-н було зараховано технічні поразки -:-, згідно з рішенням КДКВолодимирецький р-н (в) 
наверх
14-й тур
07 жовтня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 15:00    ФК Зоря (в) (Зоря)0:2Млинів (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 15:00    Клевань-Тинне (в) (Клевань-Тинне)0:3Команда Клевань-Тинне відмовилась від проведення матчуСлавія (в) (Рівне) 
Група 'Південь' 15:00    Зеніт Слави (в) (Гоща)0:1Автоленд (в) (Здолбунів) 
Група 'Північ' 15:00    Березнівський р-н (в)0:3Команда Березнівський р-н відмовилась від проведення матчуІзотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
Група 'Північ' 15:00    Володимирецький р-н (в)3:0Команда Ветеран не зявилась на груВетеран (в) (Дубровиця) 
Група 'Північ' 15:00    Полісся (в) (Рокитне)3:0Команда Маяк не зявилась на груМаяк (в) (Сарни) 
наверх
1/2 фіналу - Перші матчі
13 жовтня 2017 (П'ятниця)
Група 'Північ'/Група 'Південь' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)0:31/2 фіналу - Перші матчіСлавія (в) (Рівне) 
14 жовтня 2017 (Субота)
Група 'Південь'/Група 'Північ' 16:00    Млинів (в) (Млинів)0:01/2 фіналу - Перші матчіІзотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
наверх
1/2 фіналу - Матчі-відп.
20 жовтня 2017 (П'ятниця)
Група 'Південь'/Група 'Північ' 16:00    Славія (в) (Рівне)8:01/2 фіналу - Матч-відповідьПолісся (в) (Рокитне) 
21 жовтня 2017 (Субота)
Група 'Північ'/Група 'Південь' 15:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)2:21/2 фіналу - Матч-відповідьМлинів (в) (Млинів) 
наверх
Фінал
28 жовтня 2017 (Субота)
Група 'Південь' 15:00    Славія (в) (Рівне)-:-Млинів (в) (Млинів) 
наверх