ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - Ветерани
Турнірна таблиця
віддо

Група 'Південь'
Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) Славія (в) (Рівне) 28:1   27  16 
2 (2) Автоплюс (в) (Млинів) 21:5   16  14 
3 (4) Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 6:13   -7 
4 (5) ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 6:10   -4 
5 (3) Фіалка (в) (Зоря) 4:10   -6 
6 (6) Експрес (в) (Здолбунів) 8:13   -5 
7 (7) ФК Дубно (в) (Дубно) 7:28   -21 

Група 'Північ'
Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (2) Маяк (в) (Сарни) 16:7   15 
2 (1) Полісся (в) (Рокитне) 16:8   12 
3 (3) Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 8:8  
4 (4) Дубровиця (в) (Дубровиця) 2:1  
5 (5) Володимирецький р-н (в) 7:9   -2 
6 (6) Колос (в) (Березне) 7:12   -5 
7 (7) Горизонт (в) (Костопіль) 3:14   -11 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)   1:1   7 Тур   3:1   1:2          
2 Автоплюс (в) (Млинів)                   5:1   3:0 8:2
3 Володимирецький р-н (в)     6:1 0:0       0:3          
4 Горизонт (в) (Костопіль)0:1          2:1 0:1            
5 Дубровиця (в) (Дубровиця)      0:0      3 Тур            
6 Експрес (в) (Здолбунів)  2:2                0:1     5:0
7 Колос (в) (Березне)    1:0   1:1      1:3          
8 Маяк (в) (Сарни)4:2   3:0       3:2             
9 Полісся (в) (Рокитне)      5:0 0:1     3:5           
10 ПриГОЩАйся (в) (Гоща)  0:3       2:0        1:1 0:4    
11 Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)                       0:0 3:0
12 Славія (в) (Рівне)  0:0       6:1         7:0     
13 Фіалка (в) (Зоря)          2:0       1:0   0:3   
14 ФК Дубно (в) (Дубно)                  1:3   0:8 4:1  

Календар ігор

1-й тур
12 травня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)0:4Славія (в) (Рівне) 
Група 'Південь' 16:00    Фіалка (в) (Зоря)2:0Експрес (в) (Здолбунів) 
Група 'Північ' 16:00    Дубровиця (в) (Дубровиця)0:0Горизонт (в) (Костопіль) 
14 травня 2018 (Понеділок)
Група 'Північ' 18:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)3:1Колос (в) (Березне) 
16 травня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)3:5Маяк (в) (Сарни) 
30 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 18:00    Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)3:0Команда ФК Дубно не зявилась на матчФК Дубно (в) (Дубно) 
Не грають: Автоплюс (в) (Млинів), Володимирецький р-н (в)
наверх
2-й тур
19 травня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)0:0Автоплюс (в) (Млинів) 
Група 'Північ' 16:00    Горизонт (в) (Костопіль)0:1Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)0:0Дубровиця (в) (Дубровиця) 
Група 'Південь' 18:00    ФК Дубно (в) (Дубно)1:3ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 18:00    Експрес (в) (Здолбунів)0:1Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
23 травня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Колос (в) (Березне)1:3Полісся (в) (Рокитне) 
Не грають: Маяк (в) (Сарни), Фіалка (в) (Зоря)
наверх
3-й тур
26 травня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)2:0Експрес (в) (Здолбунів) 
Група 'Південь' 16:00    Автоплюс (в) (Млинів)8:2ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Північ' 16:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)1:1Володимирецький р-н (в) 
Група 'Північ' 16:00    Дубровиця (в) (Дубровиця)-:-Маяк (в) (Сарни) 
30 травня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)5:0Горизонт (в) (Костопіль) 
30 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Фіалка (в) (Зоря)0:3Славія (в) (Рівне) 
Не грають: Колос (в) (Березне), Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)
наверх
4-й тур
01 червня 2018 (П'ятниця)
Група 'Північ' 18:30    Маяк (в) (Сарни)4:2Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
02 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)7:0Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
Група 'Південь' 16:00    Експрес (в) (Здолбунів)2:2Автоплюс (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)4:1Фіалка (в) (Зоря) 
06 червня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Володимирецький р-н (в)0:3Команді Володимирецький р-н (в) зараховано технічну поразку, згідно рішення КДК РОФФ №5 від 08.06.2018р.Полісся (в) (Рокитне) 
30 червня 2018 (Субота)
Група 'Північ' 17:00    Колос (в) (Березне)1:1Дубровиця (в) (Дубровиця) 
Не грають: Горизонт (в) (Костопіль), ПриГОЩАйся (в) (Гоща)
наверх
5-й тур
09 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)0:3Автоплюс (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 16:00    Експрес (в) (Здолбунів)5:0ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)0:0Фіалка (в) (Зоря) 
Група 'Північ' 16:00    Маяк (в) (Сарни)3:2Колос (в) (Березне) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)6:1Горизонт (в) (Костопіль) 
13 червня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 18:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)1:2Полісся (в) (Рокитне) 
Не грають: Дубровиця (в) (Дубровиця), Славія (в) (Рівне)
наверх
6-й тур
16 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Автоплюс (в) (Млинів)5:1Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)6:1Експрес (в) (Здолбунів) 
Група 'Південь' 16:00    Фіалка (в) (Зоря)1:0ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 
Група 'Північ' 16:00    Горизонт (в) (Костопіль)0:1Маяк (в) (Сарни) 
Група 'Північ' 16:00    Колос (в) (Березне)1:0Володимирецький р-н (в) 
20 червня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)0:1Дубровиця (в) (Дубровиця) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш), ФК Дубно (в) (Дубно)
наверх
7-й тур
23 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)1:1Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)0:8Славія (в) (Рівне) 
Група 'Південь' 16:00    Автоплюс (в) (Млинів)3:0Фіалка (в) (Зоря) 
Група 'Північ' 18:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)-:-Дубровиця (в) (Дубровиця) 
Група 'Північ' 18:00    Маяк (в) (Сарни)3:0Володимирецький р-н (в) 
Група 'Північ' 18:00    Горизонт (в) (Костопіль)2:1Колос (в) (Березне) 
Не грають: Експрес (в) (Здолбунів), Полісся (в) (Рокитне)
наверх