ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - Ветерани
Турнірна таблиця
віддо

Група 'Південь'
Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) Славія (в) (Рівне) 36:2   34  20 
2 (2) Автоплюс (в) (Млинів) 22:6   16  15 
3 (3) Фіалка (в) (Зоря) 7:10   -3  10 
4 (4) Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 7:16   -9 
5 (5) Експрес (в) (Здолбунів) 11:17   -6 
6 (6) ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 6:17   -11 
7 (7) ФК Дубно (в) (Дубно) 7:28   -21 

Група 'Північ'
Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) Маяк (в) (Сарни) 22:12   10  19 
2 (2) Полісся (в) (Рокитне) 20:11   16 
3 (3) Дубровиця (в) (Дубровиця) 8:10   -2  13 
4 (4) Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 13:8   10 
5 (5) Володимирецький р-н (в) 7:11   -4 
6 (6) Колос (в) (Березне) 8:13   -5 
7 (7) Горизонт (в) (Костопіль) 3:16   -13 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)   1:1 9 Тур 5:0   3:1 11 Тур 1:2          
2 Автоплюс (в) (Млинів)         11 Тур       12 Тур 5:1 1:1 3:0 8:2
3 Володимирецький р-н (в)10 Тур    6:1 0:0   13 Тур 14 Тур 0:3          
4 Горизонт (в) (Костопіль)0:1   12 Тур  0:2   2:1 0:1 10 Тур          
5 Дубровиця (в) (Дубровиця)14 Тур   2:0 0:0    11 Тур 0:2 13 Тур          
6 Експрес (в) (Здолбунів)  2:2              10 Тур 0:1 13 Тур 0:3 5:0
7 Колос (в) (Березне)8 Тур   1:0 14 Тур 1:1    12 Тур 1:3          
8 Маяк (в) (Сарни)4:2   3:0 13 Тур 2:2   3:2  2:3          
9 Полісся (в) (Рокитне)12 Тур   11 Тур 5:0 0:1   1:1 3:5           
10 ПриГОЩАйся (в) (Гоща)  0:3       2:0        1:1 0:4 13 Тур 9 Тур
11 Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)  13 Тур       1:3       14 Тур  11 Тур 0:0 3:0
12 Славія (в) (Рівне)  0:0       6:1       7:0 7:0  10 Тур 14 Тур
13 Фіалка (в) (Зоря)  14 Тур       2:0       1:0 12 Тур 0:3  11 Тур
14 ФК Дубно (в) (Дубно)  10 Тур       12 Тур       1:3 8 Тур 0:8 4:1  

Календар ігор

1-й тур
12 травня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)0:4Славія (в) (Рівне) 
Група 'Південь' 16:00    Фіалка (в) (Зоря)2:0Експрес (в) (Здолбунів) 
Група 'Північ' 16:00    Дубровиця (в) (Дубровиця)0:0Горизонт (в) (Костопіль) 
14 травня 2018 (Понеділок)
Група 'Північ' 18:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)3:1Колос (в) (Березне) 
16 травня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)3:5Маяк (в) (Сарни) 
30 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 18:00    Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)3:0Команда ФК Дубно не зявилась на матчФК Дубно (в) (Дубно) 
Не грають: Автоплюс (в) (Млинів), Володимирецький р-н (в)
наверх
2-й тур
19 травня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)0:0Автоплюс (в) (Млинів) 
Група 'Північ' 16:00    Горизонт (в) (Костопіль)0:1Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)0:0Дубровиця (в) (Дубровиця) 
Група 'Південь' 18:00    ФК Дубно (в) (Дубно)1:3ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 18:00    Експрес (в) (Здолбунів)0:1Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
23 травня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Колос (в) (Березне)1:3Полісся (в) (Рокитне) 
Не грають: Маяк (в) (Сарни), Фіалка (в) (Зоря)
наверх
3-й тур
26 травня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)2:0Експрес (в) (Здолбунів) 
Група 'Південь' 16:00    Автоплюс (в) (Млинів)8:2ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Північ' 16:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)1:1Володимирецький р-н (в) 
30 травня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)5:0Горизонт (в) (Костопіль) 
30 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Фіалка (в) (Зоря)0:3Славія (в) (Рівне) 
29 серпня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 16:00    Дубровиця (в) (Дубровиця)0:2Маяк (в) (Сарни) 
Не грають: Колос (в) (Березне), Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)
наверх
4-й тур
01 червня 2018 (П'ятниця)
Група 'Північ' 18:30    Маяк (в) (Сарни)4:2Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
02 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)7:0Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
Група 'Південь' 16:00    Експрес (в) (Здолбунів)2:2Автоплюс (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)4:1Фіалка (в) (Зоря) 
06 червня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Володимирецький р-н (в)0:3Команді Володимирецький р-н (в) зараховано технічну поразку, згідно рішення КДК РОФФ №5 від 08.06.2018р.Полісся (в) (Рокитне) 
30 червня 2018 (Субота)
Група 'Північ' 17:00    Колос (в) (Березне)1:1Дубровиця (в) (Дубровиця) 
Не грають: Горизонт (в) (Костопіль), ПриГОЩАйся (в) (Гоща)
наверх
5-й тур
09 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)0:3Автоплюс (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 16:00    Експрес (в) (Здолбунів)5:0ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)0:0Фіалка (в) (Зоря) 
Група 'Північ' 16:00    Маяк (в) (Сарни)3:2Колос (в) (Березне) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)6:1Горизонт (в) (Костопіль) 
13 червня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 18:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)1:2Полісся (в) (Рокитне) 
Не грають: Дубровиця (в) (Дубровиця), Славія (в) (Рівне)
наверх
6-й тур
16 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Автоплюс (в) (Млинів)5:1Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)6:1Експрес (в) (Здолбунів) 
Група 'Південь' 16:00    Фіалка (в) (Зоря)1:0ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 
Група 'Північ' 16:00    Горизонт (в) (Костопіль)0:1Маяк (в) (Сарни) 
Група 'Північ' 16:00    Колос (в) (Березне)1:0Володимирецький р-н (в) 
20 червня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)0:1Дубровиця (в) (Дубровиця) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш), ФК Дубно (в) (Дубно)
наверх
7-й тур
23 червня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)1:1Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)0:8Славія (в) (Рівне) 
Група 'Південь' 16:00    Автоплюс (в) (Млинів)3:0Фіалка (в) (Зоря) 
Група 'Північ' 18:00    Маяк (в) (Сарни)3:0Володимирецький р-н (в) 
Група 'Північ' 18:00    Горизонт (в) (Костопіль)2:1Колос (в) (Березне) 
12 вересня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 18:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)5:0Дубровиця (в) (Дубровиця) 
Не грають: Експрес (в) (Здолбунів), Полісся (в) (Рокитне)
наверх
8-й тур
08 вересня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)7:0ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)-:-Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
Група 'Південь' 16:00    Експрес (в) (Здолбунів)0:3Фіалка (в) (Зоря) 
Група 'Північ' 16:00    Колос (в) (Березне)-:-Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
Група 'Північ' 16:00    Горизонт (в) (Костопіль)0:2Дубровиця (в) (Дубровиця) 
13 вересня 2018 (Четвер)
Група 'Північ' 17:00    Маяк (в) (Сарни)2:3Полісся (в) (Рокитне) 
Не грають: Автоплюс (в) (Млинів), Володимирецький р-н (в)
наверх
9-й тур
14 вересня 2018 (П'ятниця)
Група 'Північ' 12:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)-:-Горизонт (в) (Костопіль) 
15 вересня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)-:-ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    Автоплюс (в) (Млинів)1:1Славія (в) (Рівне) 
Група 'Північ' 16:00    Дубровиця (в) (Дубровиця)2:0Володимирецький р-н (в) 
Група 'Південь' 16:30    Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)1:3Експрес (в) (Здолбунів) 
19 вересня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)1:1Колос (в) (Березне) 
Не грають: Маяк (в) (Сарни), Фіалка (в) (Зоря)
наверх
10-й тур
22 вересня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Експрес (в) (Здолбунів)-:-ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)-:-Автоплюс (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)-:-Фіалка (в) (Зоря) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)-:-Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
Група 'Північ' 16:00    Маяк (в) (Сарни)2:2Дубровиця (в) (Дубровиця) 
26 вересня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Горизонт (в) (Костопіль)-:-Полісся (в) (Рокитне) 
Не грають: Колос (в) (Березне), Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)
наверх
11-й тур
29 вересня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)-:-Славія (в) (Рівне) 
Група 'Південь' 16:00    Автоплюс (в) (Млинів)-:-Експрес (в) (Здолбунів) 
Група 'Південь' 16:00    Фіалка (в) (Зоря)-:-ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Північ' 16:00    Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш)-:-Маяк (в) (Сарни) 
Група 'Північ' 16:00    Дубровиця (в) (Дубровиця)-:-Колос (в) (Березне) 
03 жовтня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)-:-Володимирецький р-н (в) 
Не грають: Горизонт (в) (Костопіль), ПриГОЩАйся (в) (Гоща)
наверх
12-й тур
06 жовтня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Автоплюс (в) (Млинів)-:-ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 16:00    ФК Дубно (в) (Дубно)-:-Експрес (в) (Здолбунів) 
Група 'Південь' 16:00    Фіалка (в) (Зоря)-:-Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди) 
Група 'Північ' 16:00    Колос (в) (Березне)-:-Маяк (в) (Сарни) 
Група 'Північ' 16:00    Горизонт (в) (Костопіль)-:-Володимирецький р-н (в) 
10 жовтня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Полісся (в) (Рокитне)-:-Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
Не грають: Дубровиця (в) (Дубровиця), Славія (в) (Рівне)
наверх
13-й тур
13 жовтня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)-:-Автоплюс (в) (Млинів) 
Група 'Південь' 16:00    Експрес (в) (Здолбунів)-:-Славія (в) (Рівне) 
Група 'Південь' 16:00    ПриГОЩАйся (в) (Гоща)-:-Фіалка (в) (Зоря) 
Група 'Північ' 16:00    Маяк (в) (Сарни)-:-Горизонт (в) (Костопіль) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)-:-Колос (в) (Березне) 
17 жовтня 2018 (Середа)
Група 'Північ' 17:00    Дубровиця (в) (Дубровиця)-:-Полісся (в) (Рокитне) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш), ФК Дубно (в) (Дубно)
наверх
14-й тур
20 жовтня 2018 (Субота)
Група 'Південь' 16:00    Радивилів-Броди (в) (Радивилів-Броди)-:-ПриГОЩАйся (в) (Гоща) 
Група 'Південь' 16:00    Славія (в) (Рівне)-:-ФК Дубно (в) (Дубно) 
Група 'Південь' 16:00    Фіалка (в) (Зоря)-:-Автоплюс (в) (Млинів) 
Група 'Північ' 16:00    Дубровиця (в) (Дубровиця)-:-Ізотоп-РАЕС (в) (Вараш) 
Група 'Північ' 16:00    Володимирецький р-н (в)-:-Маяк (в) (Сарни) 
Група 'Північ' 16:00    Колос (в) (Березне)-:-Горизонт (в) (Костопіль) 
Не грають: Експрес (в) (Здолбунів), Полісся (в) (Рокитне)
наверх