ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі
Турнірна таблиця
віддо

Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) ОДЕК (Оржів) 20  17  57:10   47  54 
2 (2) Малинськ (Малинськ) 20  13  54:14   40  43 
3 (3) Маяк (Сарни) 20  12  47:22   25  40 
4 (4) ФК Рафалівка (Рафалівка) 20  32:19   13  33 
5 (5) Ізотоп-РАЕС (Вараш) 20  35:33   30 
6 (6) Колос (Кричильськ) 20  34:36   -2  25 
7 (7) АГАТ (Гоща) 20  11  29:41   -12  19 
8 (9) Случ (Березне) 20  11  16:41   -25  19 
9 (8) Сокіл (Радивилів) 20  11  25:52   -27  18 
10 (11) Вілія (Млинів) 20  13  24:52   -28  13 
11 (10) ФК Садове (Садове) 20  13  19:52   -33  13 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Ізотоп-РАЕС (Вараш) 3:2 3:2 0:2 1:2 0:2 0:4 1:1 3:2 0:1 2:0
2 АГАТ (Гоща)2:1  3:2 0:2 2:4 1:3 0:1 1:1 5:0 0:2 3:0
3 Вілія (Млинів)0:3 4:2  0:2 1:6 1:5 2:9 2:0 1:1 0:0 4:1
4 Колос (Кричильськ)1:3 0:0 1:1  0:3 4:8 1:5 1:2 7:0 1:3 1:1
5 Малинськ (Малинськ)6:0 2:0 3:0 1:0  0:0 0:1 5:1 9:3 0:0 2:0
6 Маяк (Сарни)2:1 6:2 3:0 4:1 3:1  1:3 0:0 2:1 1:0 4:0
7 ОДЕК (Оржів)0:0 4:0 2:1 1:0 0:0 3:1  3:0 4:0 4:1 5:2
8 Случ (Березне)0:5 1:3 1:1 1:4 0:2 1:0 0:2  0:3 2:0 1:0
9 Сокіл (Радивилів)3:3 1:1 2:1 2:4 1:0 1:0 0:4 1:2  1:3 0:1
10 ФК Рафалівка (Рафалівка)1:2 3:1 1:0 0:0 0:0 1:1 1:1 4:1 1:2  7:2
11 ФК Садове (Садове)0:4 1:1 4:1 1:2 1:8 1:1 0:1 3:1 1:1 0:3  
  • З команди «Сокіл» (Радивилів), згідно регламенту змагань, знято 1 очко за неявку команди юнаків на гру з "Случ" (Березне) 28.10.2017 р.

Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі
Календар ігор

1-й тур
29 квітня 2017 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)1:1АГАТ (Гоща) 
16:00    ОДЕК (Оржів)0:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Вілія (Млинів)1:1Сокіл (Радивилів) 
05 липня 2017 (Середа)
18:00    Малинськ (Малинськ)0:0ФК Рафалівка (Рафалівка) 
18 серпня 2017 (П'ятниця)
16:00    Маяк (Сарни)4:1Колос (Кричильськ) 
Не грають: Случ (Березне)
наверх
2-й тур
06 травня 2017 (Субота)
16:00    Сокіл (Радивилів)1:0Маяк (Сарни) 
16:00    Колос (Кричильськ)1:1ФК Садове (Садове) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)1:1Случ (Березне) 
28 червня 2017 (Середа)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:1ОДЕК (Оржів) 
23 серпня 2017 (Середа)
16:00    АГАТ (Гоща)2:4Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Вілія (Млинів)
наверх
3-й тур
14 травня 2017 (Неділя)
16:00    ФК Садове (Садове)1:1Маяк (Сарни) 
16:00    Вілія (Млинів)0:3Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
17:00    Случ (Березне)2:0ФК Рафалівка (Рафалівка) 
17 травня 2017 (Середа)
16:00    Малинськ (Малинськ)1:0Колос (Кричильськ) 
17:00    ОДЕК (Оржів)4:0АГАТ (Гоща) 
Не грають: Сокіл (Радивилів)
наверх
4-й тур
21 травня 2017 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)1:1Случ (Березне) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:0Вілія (Млинів) 
24 травня 2017 (Середа)
14:00    Маяк (Сарни)3:1Малинськ (Малинськ) 
17:00    Колос (Кричильськ)1:5ОДЕК (Оржів) 
27 травня 2017 (Субота)
16:00    Сокіл (Радивилів)0:1ФК Садове (Садове) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (Вараш)
наверх
5-й тур
21 травня 2017 (Неділя)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:2Сокіл (Радивилів) 
27 травня 2017 (Субота)
16:00    Случ (Березне)1:4Колос (Кричильськ) 
28 травня 2017 (Неділя)
16:00    Вілія (Млинів)4:2АГАТ (Гоща) 
31 травня 2017 (Середа)
16:00    Малинськ (Малинськ)2:0ФК Садове (Садове) 
16:00    ОДЕК (Оржів)3:1Маяк (Сарни) 
Не грають: ФК Рафалівка (Рафалівка)
наверх
6-й тур
03 червня 2017 (Субота)
16:00    Колос (Кричильськ)1:1Вілія (Млинів) 
04 червня 2017 (Неділя)
16:00    Маяк (Сарни)0:0Случ (Березне) 
17:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:2Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
07 червня 2017 (Середа)
17:30    ФК Садове (Садове)0:1ОДЕК (Оржів) 
18:00    Сокіл (Радивилів)1:0Малинськ (Малинськ) 
Не грають: АГАТ (Гоща)
наверх
7-й тур
10 червня 2017 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:2АГАТ (Гоща) 
11 червня 2017 (Неділя)
16:00    Случ (Березне)1:0ФК Садове (Садове) 
16:00    Вілія (Млинів)1:5Маяк (Сарни) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:2Сокіл (Радивилів) 
14 червня 2017 (Середа)
17:30    ОДЕК (Оржів)0:0Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Колос (Кричильськ)
наверх
8-й тур
17 червня 2017 (Субота)
16:00    Колос (Кричильськ)1:3Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
18 червня 2017 (Неділя)
16:00    ФК Садове (Садове)4:1Вілія (Млинів) 
16:00    АГАТ (Гоща)0:2ФК Рафалівка (Рафалівка) 
21 червня 2017 (Середа)
16:00    Малинськ (Малинськ)5:1Случ (Березне) 
18:00    Сокіл (Радивилів)0:4ОДЕК (Оржів) 
Не грають: Маяк (Сарни)
наверх
9-й тур
24 червня 2017 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)0:2Маяк (Сарни) 
25 червня 2017 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)5:0Сокіл (Радивилів) 
16:00    Случ (Березне)0:2ОДЕК (Оржів) 
16:00    Вілія (Млинів)1:6Малинськ (Малинськ) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)0:0Колос (Кричильськ) 
Не грають: ФК Садове (Садове)
наверх
10-й тур
14 червня 2017 (Середа)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:1Маяк (Сарни) 
01 липня 2017 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)0:4Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Колос (Кричильськ)0:0АГАТ (Гоща) 
02 липня 2017 (Неділя)
16:00    Сокіл (Радивилів)1:2Случ (Березне) 
16:00    ОДЕК (Оржів)2:1Вілія (Млинів) 
Не грають: Малинськ (Малинськ)
наверх
11-й тур
08 липня 2017 (Субота)
16:00    Вілія (Млинів)2:0Случ (Березне) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)1:2Малинськ (Малинськ) 
09 липня 2017 (Неділя)
16:00    Колос (Кричильськ)7:0Сокіл (Радивилів) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)7:2ФК Садове (Садове) 
16:00    АГАТ (Гоща)1:3Маяк (Сарни) 
Не грають: ОДЕК (Оржів)
наверх
12-й тур
27 серпня 2017 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)3:0ФК Садове (Садове) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)0:0Малинськ (Малинськ) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)0:4ОДЕК (Оржів) 
16:00    Сокіл (Радивилів)2:1Вілія (Млинів) 
11 жовтня 2017 (Середа)
15:00    Колос (Кричильськ)4:8Маяк (Сарни) 
Не грають: Случ (Березне)
наверх
13-й тур
03 вересня 2017 (Неділя)
16:00    Маяк (Сарни)2:1Сокіл (Радивилів) 
16:00    ФК Садове (Садове)1:2Колос (Кричильськ) 
16:00    Случ (Березне)0:5Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
06 вересня 2017 (Середа)
16:00    ОДЕК (Оржів)4:1ФК Рафалівка (Рафалівка) 
20 вересня 2017 (Середа)
16:00    Малинськ (Малинськ)2:0АГАТ (Гоща) 
Не грають: Вілія (Млинів)
наверх
14-й тур
09 вересня 2017 (Субота)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)4:1Случ (Березне) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:2Вілія (Млинів) 
10 вересня 2017 (Неділя)
16:00    Маяк (Сарни)4:0ФК Садове (Садове) 
13 вересня 2017 (Середа)
16:00    Колос (Кричильськ)0:3Малинськ (Малинськ) 
27 вересня 2017 (Середа)
16:00    АГАТ (Гоща)0:1ОДЕК (Оржів) 
Не грають: Сокіл (Радивилів)
наверх
15-й тур
16 вересня 2017 (Субота)
16:00    Малинськ (Малинськ)0:0Маяк (Сарни) 
16:00    Случ (Березне)1:3АГАТ (Гоща) 
17 вересня 2017 (Неділя)
16:00    ФК Садове (Садове)1:1Сокіл (Радивилів) 
16:00    Вілія (Млинів)0:0ФК Рафалівка (Рафалівка) 
17:00    ОДЕК (Оржів)1:0Колос (Кричильськ) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (Вараш)
наверх
16-й тур
23 вересня 2017 (Субота)
16:00    Колос (Кричильськ)1:2Случ (Березне) 
24 вересня 2017 (Неділя)
15:00    Сокіл (Радивилів)3:3Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Маяк (Сарни)1:3ОДЕК (Оржів) 
16:00    АГАТ (Гоща)3:2Вілія (Млинів) 
27 вересня 2017 (Середа)
16:00    ФК Садове (Садове)1:8Малинськ (Малинськ) 
Не грають: ФК Рафалівка (Рафалівка)
наверх
17-й тур
30 вересня 2017 (Субота)
16:00    Случ (Березне)1:0Маяк (Сарни) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)0:1ФК Рафалівка (Рафалівка) 
01 жовтня 2017 (Неділя)
15:00    Вілія (Млинів)0:2Колос (Кричильськ) 
04 жовтня 2017 (Середа)
15:00    Малинськ (Малинськ)9:3Сокіл (Радивилів) 
05 листопада 2017 (Неділя)
15:00    ОДЕК (Оржів)5:2ФК Садове (Садове) 
Не грають: АГАТ (Гоща)
наверх
18-й тур
07 жовтня 2017 (Субота)
15:00    ФК Садове (Садове)3:1Случ (Березне) 
08 жовтня 2017 (Неділя)
15:00    Малинськ (Малинськ)0:1ОДЕК (Оржів) 
15:00    Маяк (Сарни)3:0Вілія (Млинів) 
15:00    АГАТ (Гоща)2:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
15:00    Сокіл (Радивилів)1:3ФК Рафалівка (Рафалівка) 
Не грають: Колос (Кричильськ)
наверх
19-й тур
14 жовтня 2017 (Субота)
14:00    Вілія (Млинів)4:1ФК Садове (Садове) 
14:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)3:1АГАТ (Гоща) 
15:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)0:2Колос (Кричильськ) 
18 жовтня 2017 (Середа)
15:00    ОДЕК (Оржів)4:0Сокіл (Радивилів) 
15:00    Случ (Березне)0:2Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Маяк (Сарни)
наверх
20-й тур
21 жовтня 2017 (Субота)
15:00    Колос (Кричильськ)1:3ФК Рафалівка (Рафалівка) 
22 жовтня 2017 (Неділя)
15:00    Сокіл (Радивилів)1:1АГАТ (Гоща) 
15:00    Маяк (Сарни)2:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
25 жовтня 2017 (Середа)
15:00    ОДЕК (Оржів)3:0Команда Случ не зявилась на груСлуч (Березне) 
15:00    Малинськ (Малинськ)3:0Вілія (Млинів) 
Не грають: ФК Садове (Садове)
наверх
21-й тур
28 жовтня 2017 (Субота)
15:00    Случ (Березне)0:3Сокіл (Радивилів) 
15:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)2:0ФК Садове (Садове) 
29 жовтня 2017 (Неділя)
14:00    Маяк (Сарни)1:0ФК Рафалівка (Рафалівка) 
14:00    АГАТ (Гоща)0:2Колос (Кричильськ) 
01 листопада 2017 (Середа)
14:00    Вілія (Млинів)2:9ОДЕК (Оржів) 
Не грають: Малинськ (Малинськ)
наверх
22-й тур
24 вересня 2017 (Неділя)
16:00    ФК Садове (Садове)0:3ФК Рафалівка (Рафалівка) 
04 листопада 2017 (Субота)
14:00    Случ (Березне)1:1Вілія (Млинів) 
05 листопада 2017 (Неділя)
14:00    Сокіл (Радивилів)2:4Колос (Кричильськ) 
14:00    Малинськ (Малинськ)6:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
14:00    Маяк (Сарни)6:2АГАТ (Гоща) 
Не грають: ОДЕК (Оржів)
наверх