ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі
Турнірна таблиця
віддо

Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (2) Маяк (Сарни) 11  10  30:9   21  31 
2 (1) Малинськ (Малинськ) 12  44:7   37  28 
3 (4) ОДЕК (Оржів) 10  38:9   29  23 
4 (5) Ізотоп-РАЕС (Вараш) 11  19:11   23 
5 (3) Калина (Бугрин) 12  16:18   -2  22 
6 (7) ФК Рафалівка (Рафалівка) 11  26:22   16 
7 (6) Колос (Кричильськ) 11  21:24   -3  15 
8 (8) ФК Садове (Садове) 12  23:26   -3  14 
9 (9) АГАТ (Гоща) 11  14:16   -2  10 
10 (10) Вілія (Млинів) 11  12:19   -7  10 
11 (11) Сокіл (Радивилів-Крупець) 10  8:21   -13 
12 (12) Коливань (Клевань) 11  9:32   -23 
13 (13) Полісся (Рокитне) 11  10  6:52   -46 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 Ізотоп-РАЕС (Вараш) 13 Тур   1:1       1:2     3:0 3:1 3:2
2 АГАТ (Гоща)   0:1   2:0 2:1     1:2   0:1   1:1
3 Вілія (Млинів)0:1    0:1     1:3 0:2   2:0   2:3  
4 Калина (Бугрин)  2:1      3:1   1:1 0:3   2:1   2:0
5 Коливань (Клевань)1:2   2:0 1:1    0:4     0:0   2:4  
6 Колос (Кричильськ)0:1   5:3   13 Тур  1:0     3:1   2:1  
7 Малинськ (Малинськ)4:2 3:0   7:0      0:1       3:1 5:0
8 Маяк (Сарни)  2:1     4:0 6:4    1:0   3:0 13 Тур 3:2
9 ОДЕК (Оржів)0:0   13 Тур   6:1 6:3 1:1    12:1      
10 Полісся (Рокитне)0:2 0:5   1:2     0:9 0:5      3:7  
11 Сокіл (Радивилів-Крупець)    0:1   3:2 0:1 0:5   8 Тур 13 Тур     
12 ФК Рафалівка (Рафалівка)  3:1   1:1         0:1   2:3  3:1
13 ФК Садове (Садове)    2:2   6:0 1:0     1:7 5:0 2:0    

Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі
Календар ігор

1-й тур
29 квітня 2018 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)0:1Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Вілія (Млинів)0:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Коливань (Клевань)2:4ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    Калина (Бугрин)3:1Колос (Кричильськ) 
02 травня 2018 (Середа)
16:00    Полісся (Рокитне)0:9Малинськ (Малинськ) 
04 липня 2018 (Середа)
17:00    Маяк (Сарни)1:0ОДЕК (Оржів) 
Не грають: ФК Садове (Садове)
наверх
2-й тур
06 травня 2018 (Неділя)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:1Калина (Бугрин) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)1:2Маяк (Сарни) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:1Вілія (Млинів) 
16:00    ФК Садове (Садове)5:0Полісся (Рокитне) 
16 травня 2018 (Середа)
17:00    ОДЕК (Оржів)6:1Коливань (Клевань) 
17:00    Малинськ (Малинськ)3:0АГАТ (Гоща) 
Не грають: Колос (Кричильськ)
наверх
3-й тур
25 квітня 2018 (Середа)
17:30    Вілія (Млинів)1:3Малинськ (Малинськ) 
12 травня 2018 (Субота)
16:00    Коливань (Клевань)1:2Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Колос (Кричильськ)2:1ФК Рафалівка (Рафалівка) 
13 травня 2018 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)1:1ФК Садове (Садове) 
16:00    Маяк (Сарни)3:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Калина (Бугрин)0:3ОДЕК (Оржів) 
Не грають: Полісся (Рокитне)
наверх
4-й тур
19 травня 2018 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)1:1Калина (Бугрин) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)3:2Коливань (Клевань) 
20 травня 2018 (Неділя)
16:00    ФК Садове (Садове)2:2Вілія (Млинів) 
16:00    Полісся (Рокитне)0:5АГАТ (Гоща) 
12 червня 2018 (Вівторок)
17:00    ОДЕК (Оржів)6:3Колос (Кричильськ) 
13 червня 2018 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)0:1Маяк (Сарни) 
Не грають: ФК Рафалівка (Рафалівка)
наверх
5-й тур
26 травня 2018 (Субота)
16:00    Вілія (Млинів)2:0Полісся (Рокитне) 
27 травня 2018 (Неділя)
16:00    Маяк (Сарни)3:2ФК Садове (Садове) 
16:00    Калина (Бугрин)2:1Сокіл (Радивилів-Крупець) 
30 травня 2018 (Середа)
16:00    Коливань (Клевань)0:4Малинськ (Малинськ) 
17:00    Колос (Кричильськ)0:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
17:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)0:1ОДЕК (Оржів) 
Не грають: АГАТ (Гоща)
наверх
6-й тур
02 червня 2018 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:1ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    ФК Садове (Садове)6:0Коливань (Клевань) 
16:00    Полісся (Рокитне)0:5Маяк (Сарни) 
03 червня 2018 (Неділя)
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:1Колос (Кричильськ) 
16:00    АГАТ (Гоща)0:1Вілія (Млинів) 
06 червня 2018 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)7:0Калина (Бугрин) 
Не грають: ОДЕК (Оржів)
наверх
7-й тур
09 червня 2018 (Субота)
16:00    Колос (Кричильськ)1:0Малинськ (Малинськ) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)2:3Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    ОДЕК (Оржів)0:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
10 червня 2018 (Неділя)
16:00    Маяк (Сарни)2:1АГАТ (Гоща) 
16:00    Коливань (Клевань)0:0Полісся (Рокитне) 
16:00    Калина (Бугрин)2:0ФК Садове (Садове) 
Не грають: Вілія (Млинів)
наверх
8-й тур
16 червня 2018 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)1:0Колос (Кричильськ) 
16:00    Полісся (Рокитне)1:2Калина (Бугрин) 
16:00    Вілія (Млинів)0:2Маяк (Сарни) 
17 червня 2018 (Неділя)
16:00    Малинськ (Малинськ)3:1ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    АГАТ (Гоща)2:0Коливань (Клевань) 
18 липня 2018 (Середа)
17:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)-:-ОДЕК (Оржів) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (Вараш)
наверх
9-й тур
20 червня 2018 (Середа)
18:00    Малинськ (Малинськ)5:0ФК Садове (Садове) 
23 червня 2018 (Субота)
16:00    Коливань (Клевань)2:0Вілія (Млинів) 
16:00    Колос (Кричильськ)3:1Полісся (Рокитне) 
18:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
24 червня 2018 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)2:1АГАТ (Гоща) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)3:1ФК Садове (Садове) 
11 липня 2018 (Середа)
17:00    ОДЕК (Оржів)1:1Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Маяк (Сарни)
наверх
10-й тур
30 червня 2018 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)1:7ОДЕК (Оржів) 
16:00    Полісся (Рокитне)3:7ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    Вілія (Млинів)0:1Калина (Бугрин) 
01 липня 2018 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)2:1Колос (Кричильськ) 
16:00    Маяк (Сарни)4:0Коливань (Клевань) 
18:00    Малинськ (Малинськ)4:2Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
Не грають: Сокіл (Радивилів-Крупець)
наверх
11-й тур
07 липня 2018 (Субота)
16:00    Колос (Кричильськ)5:3Вілія (Млинів) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:2ФК Садове (Садове) 
08 липня 2018 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)1:1Маяк (Сарни) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)3:1АГАТ (Гоща) 
16:00    ОДЕК (Оржів)12:1Полісся (Рокитне) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:5Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Коливань (Клевань)
наверх
12-й тур
13 липня 2018 (П'ятниця)
17:00    Маяк (Сарни)6:4Колос (Кричильськ) 
14 липня 2018 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)2:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Вілія (Млинів)2:3ФК Рафалівка (Рафалівка) 
15 липня 2018 (Неділя)
14:00    Полісся (Рокитне)0:2Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
14:00    АГАТ (Гоща)1:2ОДЕК (Оржів) 
14:00    Коливань (Клевань)1:1Калина (Бугрин) 
Не грають: Малинськ (Малинськ)
наверх
13-й тур
20 червня 2018 (Середа)
18:00    Малинськ (Малинськ)5:0ФК Садове (Садове) 
18 липня 2018 (Середа)
18:00    Маяк (Сарни)-:-ФК Рафалівка (Рафалівка) 
21 липня 2018 (Субота)
16:00    Колос (Кричильськ)-:-Коливань (Клевань) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)-:-АГАТ (Гоща) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)-:-Полісся (Рокитне) 
22 липня 2018 (Неділя)
16:00    ОДЕК (Оржів)-:-Вілія (Млинів) 
Не грають: Калина (Бугрин)
наверх