ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі
Турнірна таблиця
віддо

Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) Маяк (Сарни) 19  17  50:10   40  53 
2 (2) Малинськ (Малинськ) 18  14  71:10   61  44 
3 (3) ОДЕК (Оржів) 15  12  63:12   51  38 
4 (4) Ізотоп-РАЕС (Вараш) 19  11  29:24   35 
5 (5) Калина (Бугрин) 19  26:35   -9  32 
6 (6) ФК Садове (Садове) 18  38:31   29 
7 (7) ФК Рафалівка (Рафалівка) 17  41:32   28 
8 (8) Колос (Кричильськ) 18  11  27:44   -17  17 
9 (9) Вілія (Млинів) 18  12  19:44   -25  16 
10 (10) Сокіл (Радивилів-Крупець) 18  12  18:43   -25  14 
11 (11) АГАТ (Гоща) 17  12  23:23   13 
12 (12) Коливань (Клевань) 18  12  17:45   -28  12 
13 (13) Полісся (Рокитне) 18  16  9:78   -69 


Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі
Календар ігор

1-й тур
29 квітня 2018 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)0:1Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Вілія (Млинів)0:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Коливань (Клевань)2:4ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    Калина (Бугрин)3:1Колос (Кричильськ) 
02 травня 2018 (Середа)
16:00    Полісся (Рокитне)0:9Малинськ (Малинськ) 
04 липня 2018 (Середа)
17:00    Маяк (Сарни)1:0ОДЕК (Оржів) 
Не грають: ФК Садове (Садове)
наверх
2-й тур
06 травня 2018 (Неділя)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:1Калина (Бугрин) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)1:2Маяк (Сарни) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:1Вілія (Млинів) 
16:00    ФК Садове (Садове)5:0Полісся (Рокитне) 
16 травня 2018 (Середа)
17:00    ОДЕК (Оржів)6:1Коливань (Клевань) 
17:00    Малинськ (Малинськ)3:0АГАТ (Гоща) 
Не грають: Колос (Кричильськ)
наверх
3-й тур
25 квітня 2018 (Середа)
17:30    Малинськ (Малинськ)3:1Вілія (Млинів) 
12 травня 2018 (Субота)
16:00    Коливань (Клевань)1:2Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Колос (Кричильськ)2:1ФК Рафалівка (Рафалівка) 
13 травня 2018 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)1:1ФК Садове (Садове) 
16:00    Маяк (Сарни)3:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Калина (Бугрин)0:3ОДЕК (Оржів) 
Не грають: Полісся (Рокитне)
наверх
4-й тур
19 травня 2018 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)1:1Калина (Бугрин) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)3:2Коливань (Клевань) 
20 травня 2018 (Неділя)
16:00    ФК Садове (Садове)2:2Вілія (Млинів) 
16:00    Полісся (Рокитне)0:5АГАТ (Гоща) 
12 червня 2018 (Вівторок)
17:00    ОДЕК (Оржів)6:3Колос (Кричильськ) 
13 червня 2018 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)0:1Маяк (Сарни) 
Не грають: ФК Рафалівка (Рафалівка)
наверх
5-й тур
26 травня 2018 (Субота)
16:00    Вілія (Млинів)2:0Полісся (Рокитне) 
27 травня 2018 (Неділя)
16:00    Маяк (Сарни)3:2ФК Садове (Садове) 
16:00    Калина (Бугрин)2:1Сокіл (Радивилів-Крупець) 
30 травня 2018 (Середа)
16:00    Коливань (Клевань)0:4Малинськ (Малинськ) 
17:00    Колос (Кричильськ)0:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
17:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)0:1ОДЕК (Оржів) 
Не грають: АГАТ (Гоща)
наверх
6-й тур
02 червня 2018 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:1ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    ФК Садове (Садове)6:0Коливань (Клевань) 
16:00    Полісся (Рокитне)0:5Маяк (Сарни) 
03 червня 2018 (Неділя)
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:1Колос (Кричильськ) 
16:00    АГАТ (Гоща)0:1Вілія (Млинів) 
06 червня 2018 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)7:0Калина (Бугрин) 
Не грають: ОДЕК (Оржів)
наверх
7-й тур
09 червня 2018 (Субота)
16:00    Колос (Кричильськ)1:0Малинськ (Малинськ) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)2:3Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    ОДЕК (Оржів)0:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
10 червня 2018 (Неділя)
16:00    Маяк (Сарни)2:1АГАТ (Гоща) 
16:00    Коливань (Клевань)0:0Полісся (Рокитне) 
16:00    Калина (Бугрин)2:0ФК Садове (Садове) 
Не грають: Вілія (Млинів)
наверх
8-й тур
16 червня 2018 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)1:0Колос (Кричильськ) 
16:00    Полісся (Рокитне)1:2Калина (Бугрин) 
16:00    Вілія (Млинів)0:2Маяк (Сарни) 
17 червня 2018 (Неділя)
16:00    Малинськ (Малинськ)3:1ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    АГАТ (Гоща)2:0Коливань (Клевань) 
18 липня 2018 (Середа)
17:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)1:6ОДЕК (Оржів) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (Вараш)
наверх
9-й тур
23 червня 2018 (Субота)
16:00    Коливань (Клевань)2:0Вілія (Млинів) 
16:00    Колос (Кричильськ)3:1Полісся (Рокитне) 
18:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
24 червня 2018 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)2:1АГАТ (Гоща) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)3:1ФК Садове (Садове) 
11 липня 2018 (Середа)
17:00    ОДЕК (Оржів)1:1Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Маяк (Сарни)
наверх
10-й тур
30 червня 2018 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)1:7ОДЕК (Оржів) 
16:00    Полісся (Рокитне)3:7ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    Вілія (Млинів)0:1Калина (Бугрин) 
01 липня 2018 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)2:1Колос (Кричильськ) 
16:00    Маяк (Сарни)4:0Коливань (Клевань) 
18:00    Малинськ (Малинськ)4:2Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
Не грають: Сокіл (Радивилів-Крупець)
наверх
11-й тур
07 липня 2018 (Субота)
16:00    Колос (Кричильськ)5:3Вілія (Млинів) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:2ФК Садове (Садове) 
08 липня 2018 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)1:1Маяк (Сарни) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)3:1АГАТ (Гоща) 
16:00    ОДЕК (Оржів)12:1Полісся (Рокитне) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:5Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Коливань (Клевань)
наверх
12-й тур
13 липня 2018 (П'ятниця)
17:00    Маяк (Сарни)6:4Колос (Кричильськ) 
14 липня 2018 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)2:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Вілія (Млинів)2:3ФК Рафалівка (Рафалівка) 
15 липня 2018 (Неділя)
14:00    Полісся (Рокитне)0:2Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
14:00    АГАТ (Гоща)1:2ОДЕК (Оржів) 
14:00    Коливань (Клевань)1:1Калина (Бугрин) 
Не грають: Малинськ (Малинськ)
наверх
13-й тур
20 червня 2018 (Середа)
18:00    Малинськ (Малинськ)5:0ФК Садове (Садове) 
18 липня 2018 (Середа)
18:00    Маяк (Сарни)6:0ФК Рафалівка (Рафалівка) 
21 липня 2018 (Субота)
16:00    Колос (Кричильськ)0:2Коливань (Клевань) 
16:00    ОДЕК (Оржів)6:1Вілія (Млинів) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)2:1АГАТ (Гоща) 
22 липня 2018 (Неділя)
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:2Полісся (Рокитне) 
Не грають: Калина (Бугрин)
наверх
14-й тур
11 серпня 2018 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:0Вілія (Млинів) 
16:00    Колос (Кричильськ)1:1Калина (Бугрин) 
12 серпня 2018 (Неділя)
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)-:-АГАТ (Гоща) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)3:1Коливань (Клевань) 
15 серпня 2018 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)9:0Полісся (Рокитне) 
17:00    ОДЕК (Оржів)-:-Маяк (Сарни) 
Не грають: ФК Садове (Садове)
наверх
15-й тур
19 серпня 2018 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)2:0ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    Маяк (Сарни)1:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Вілія (Млинів)2:4Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Полісся (Рокитне)0:3ФК Садове (Садове) 
22 серпня 2018 (Середа)
17:00    Коливань (Клевань)-:-ОДЕК (Оржів) 
17:00    АГАТ (Гоща)1:2Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Колос (Кричильськ)
наверх
16-й тур
25 серпня 2018 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)1:0АГАТ (Гоща) 
16:00    Вілія (Млинів)0:6Малинськ (Малинськ) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:3Команді Сокіл зараховано технічну поразку 0:3, згідно з рішенням КДК, за участь в матчі дискваліфікованого гравцяМаяк (Сарни) 
26 серпня 2018 (Неділя)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)7:0Колос (Кричильськ) 
29 серпня 2018 (Середа)
17:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)2:0Коливань (Клевань) 
17:00    ОДЕК (Оржів)6:0Калина (Бугрин) 
Не грають: Полісся (Рокитне)
наверх
17-й тур
31 серпня 2018 (П'ятниця)
17:00    Колос (Кричильськ)1:3Маяк (Сарни) 
01 вересня 2018 (Субота)
16:00    Вілія (Млинів)1:5ФК Садове (Садове) 
02 вересня 2018 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)3:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Коливань (Клевань)1:1Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    АГАТ (Гоща)7:0Полісся (Рокитне) 
05 вересня 2018 (Середа)
17:00    Колос (Кричильськ)1:2ОДЕК (Оржів) 
17:00    Маяк (Сарни)0:0Малинськ (Малинськ) 
Не грають: ФК Рафалівка (Рафалівка)
наверх
18-й тур
08 вересня 2018 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)3:1Колос (Кричильськ) 
09 вересня 2018 (Неділя)
16:00    ФК Садове (Садове)0:3Маяк (Сарни) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)1:3Калина (Бугрин) 
16:00    Полісся (Рокитне)1:2Вілія (Млинів) 
12 вересня 2018 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)6:2Коливань (Клевань) 
26 вересня 2018 (Середа)
17:00    ОДЕК (Оржів)-:-ФК Рафалівка (Рафалівка) 
Не грають: АГАТ (Гоща)
наверх
19-й тур
15 вересня 2018 (Субота)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)2:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16 вересня 2018 (Неділя)
16:00    Колос (Кричильськ)2:2Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Коливань (Клевань)0:1ФК Садове (Садове) 
16:00    Маяк (Сарни)3:0Полісся (Рокитне) 
16:00    Вілія (Млинів)1:0АГАТ (Гоща) 
19 вересня 2018 (Середа)
17:00    Калина (Бугрин)0:4Малинськ (Малинськ) 
Не грають: ОДЕК (Оржів)
наверх
20-й тур
22 вересня 2018 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)5:1Калина (Бугрин) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)0:5ОДЕК (Оржів) 
23 вересня 2018 (Неділя)
16:00    АГАТ (Гоща)0:1Маяк (Сарни) 
16:00    Полісся (Рокитне)0:2Коливань (Клевань) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)1:3ФК Рафалівка (Рафалівка) 
26 вересня 2018 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)-:-Колос (Кричильськ) 
Не грають: Вілія (Млинів)
наверх
21-й тур
29 вересня 2018 (Субота)
16:00    ОДЕК (Оржів)-:-Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Колос (Кричильськ)-:-ФК Садове (Садове) 
16:00    Коливань (Клевань)-:-АГАТ (Гоща) 
30 вересня 2018 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)-:-Полісся (Рокитне) 
16:00    Маяк (Сарни)-:-Вілія (Млинів) 
03 жовтня 2018 (Середа)
17:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)-:-Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (Вараш)
наверх
22-й тур
06 жовтня 2018 (Субота)
15:00    ФК Садове (Садове)-:-ФК Рафалівка (Рафалівка) 
15:00    Малинськ (Малинськ)-:-ОДЕК (Оржів) 
07 жовтня 2018 (Неділя)
15:00    Вілія (Млинів)-:-Коливань (Клевань) 
15:00    АГАТ (Гоща)-:-Калина (Бугрин) 
15:00    Полісся (Рокитне)-:-Колос (Кричильськ) 
15:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)-:-Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
Не грають: Маяк (Сарни)
наверх
23-й тур
13 жовтня 2018 (Субота)
15:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)-:-Малинськ (Малинськ) 
15:00    ОДЕК (Оржів)-:-ФК Садове (Садове) 
15:00    Колос (Кричильськ)-:-АГАТ (Гоща) 
14 жовтня 2018 (Неділя)
15:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)-:-Полісся (Рокитне) 
15:00    Калина (Бугрин)-:-Вілія (Млинів) 
15:00    Коливань (Клевань)-:-Маяк (Сарни) 
Не грають: Сокіл (Радивилів-Крупець)
наверх
24-й тур
21 жовтня 2018 (Неділя)
15:00    Маяк (Сарни)-:-Калина (Бугрин) 
15:00    Вілія (Млинів)-:-Колос (Кричильськ) 
15:00    АГАТ (Гоща)-:-ФК Рафалівка (Рафалівка) 
15:00    Полісся (Рокитне)-:-ОДЕК (Оржів) 
15:00    ФК Садове (Садове)-:-Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
24 жовтня 2018 (Середа)
16:00    Малинськ (Малинськ)-:-Сокіл (Радивилів-Крупець) 
Не грають: Коливань (Клевань)
наверх
25-й тур
31 серпня 2018 (П'ятниця)
17:00    Колос (Кричильськ)1:3Маяк (Сарни) 
27 жовтня 2018 (Субота)
15:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)-:-ФК Садове (Садове) 
15:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)-:-Полісся (Рокитне) 
15:00    ОДЕК (Оржів)-:-АГАТ (Гоща) 
28 жовтня 2018 (Неділя)
15:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)-:-Вілія (Млинів) 
15:00    Калина (Бугрин)-:-Коливань (Клевань) 
Не грають: Малинськ (Малинськ)
наверх
26-й тур
04 листопада 2018 (Неділя)
15:00    Коливань (Клевань)-:-Колос (Кричильськ) 
15:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)-:-Маяк (Сарни) 
15:00    Вілія (Млинів)-:-ОДЕК (Оржів) 
15:00    АГАТ (Гоща)-:-Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
15:00    Полісся (Рокитне)-:-Сокіл (Радивилів-Крупець) 
07 листопада 2018 (Середа)
15:00    ФК Садове (Садове)-:-Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Калина (Бугрин)
наверх