ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Першість області - 2 ліга
Турнірна таблиця
віддо

Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) Калина (Бугрин) 24  18  85:25   60  57 
2 (2) Коливань (Клевань) 24  17  59:36   23  54 
3 (3) Полісся (Рокитне) 24  17  53:26   27  53 
4 (4) ФК Острог-Академія (Острог) 24  13  53:28   25  45 
5 (5) МФК Енергія (Володимирець) 24  12  51:49   39 
6 (6) Водник (Рівне) 24  10  55:48   32 
7 (9) Експрес (Здолбунів) 24  10  43:44   -1  32 
8 (7) ФК Граніт (Томашгород) 24  11  44:53   -9  31 
9 (8) Стир Демидівка (Демидівка) 24  13  44:50   -6  29 
10 (12) Волинь-Цемент (Здолбунів) 24  16  44:69   -25  20 
11 (10) ФК Костопіль (Костопіль) 24  15  28:61   -33  19 
12 (11) Сокіл (Осова) 24  16  33:68   -35  18 
13 (13) Камаз-АГРО (Острожець) 24  16  30:65   -35  16 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 Водник (Рівне) 1:5 0:3 5:3 1:1 2:3 10:0 1:1 3:2 2:1 5:0 4:0 2:4
2 Волинь-Цемент (Здолбунів)0:2  0:3 2:3 6:0 2:3 1:4 0:2 3:4 4:2 3:2 1:1 1:2
3 Експрес (Здолбунів)2:2 1:0  0:4 3:2 3:4 0:3 2:1 6:0 3:0 4:3 3:2 2:3
4 Калина (Бугрин)2:1 11:1 2:1  5:1 7:2 5:1 4:0 5:2 3:0 6:1 2:2 0:1
5 Камаз-АГРО (Острожець)1:2 2:1 1:0 0:1  0:2 1:1 4:6 3:0 1:1 0:2 2:1 0:0
6 Коливань (Клевань)3:1 1:3 5:2 2:0 3:1  1:1 3:0 7:3 1:3 0:0 2:0 2:1
7 МФК Енергія (Володимирець)4:1 5:1 3:1 0:5 5:4 1:2  0:3 1:0 3:2 4:0 6:0 2:3
8 Полісся (Рокитне)2:0 1:1 3:0 1:5 3:1 1:3 2:0  5:0 3:0 3:0 3:0 2:1
9 Сокіл (Осова)3:6 1:0 0:0 1:1 5:1 1:4 1:2 0:2  3:1 0:0 5:2 1:2
10 Стир Демидівка (Демидівка)4:2 2:4 1:1 1:5 3:0 1:0 2:1 0:3 5:0  2:3 4:2 1:3
11 ФК Граніт (Томашгород)1:1 5:2 3:1 0:3 5:0 1:2 2:2 0:2 4:0 2:5  3:1 2:1
12 ФК Костопіль (Костопіль)2:0 4:2 1:1 0:3 4:2 0:2 1:2 0:2 2:1 1:0 2:4  0:0
13 ФК Острог-Академія (Острог)1:1 7:1 1:1 0:0 5:2 2:2 1:0 1:2 3:0 0:3 4:1 7:0  

Першість області - 2 ліга
Календар ігор

1-й тур
29 квітня 2017 (Субота)
16:00    Водник (Рівне)1:1Камаз-АГРО (Острожець) 
16:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)0:3Експрес (Здолбунів) 
16:00    Полісся (Рокитне)3:0ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    ФК Костопіль (Костопіль)1:0Стир Демидівка (Демидівка) 
16:00    Коливань (Клевань)1:1МФК Енергія (Володимирець) 
30 квітня 2017 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)5:2Сокіл (Осова) 
Не грають: ФК Острог-Академія (Острог)
наверх
2-й тур
06 травня 2017 (Субота)
14:00    Коливань (Клевань)1:3Стир Демидівка (Демидівка) 
16:00    Сокіл (Осова)3:6Водник (Рівне) 
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)2:1Волинь-Цемент (Здолбунів) 
16:00    Експрес (Здолбунів)2:1Полісся (Рокитне) 
16:00    ФК Граніт (Томашгород)3:1ФК Костопіль (Костопіль) 
16:00    МФК Енергія (Володимирець)2:3ФК Острог-Академія (Острог) 
Не грають: Калина (Бугрин)
наверх
3-й тур
13 травня 2017 (Субота)
16:00    Водник (Рівне)5:3Калина (Бугрин) 
16:00    ФК Костопіль (Костопіль)1:1Експрес (Здолбунів) 
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)0:3Стир Демидівка (Демидівка) 
14 травня 2017 (Неділя)
16:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)3:4Сокіл (Осова) 
16:00    Полісся (Рокитне)3:1Камаз-АГРО (Острожець) 
16:00    Коливань (Клевань)0:0ФК Граніт (Томашгород) 
Не грають: МФК Енергія (Володимирець)
наверх
4-й тур
20 травня 2017 (Субота)
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)2:1ФК Костопіль (Костопіль) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)2:1МФК Енергія (Володимирець) 
21 травня 2017 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)11:1Волинь-Цемент (Здолбунів) 
16:00    Сокіл (Осова)0:2Полісся (Рокитне) 
16:00    Експрес (Здолбунів)3:4Коливань (Клевань) 
16:00    ФК Граніт (Томашгород)2:1ФК Острог-Академія (Острог) 
Не грають: Водник (Рівне)
наверх
5-й тур
27 травня 2017 (Субота)
16:00    ФК Костопіль (Костопіль)2:1Сокіл (Осова) 
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)1:1Експрес (Здолбунів) 
28 травня 2017 (Неділя)
15:00    Полісся (Рокитне)1:5Калина (Бугрин) 
15:00    МФК Енергія (Володимирець)4:0ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)0:2Водник (Рівне) 
16:00    Коливань (Клевань)3:1Камаз-АГРО (Острожець) 
Не грають: Стир Демидівка (Демидівка)
наверх
6-й тур
03 червня 2017 (Субота)
15:00    Водник (Рівне)1:1Полісся (Рокитне) 
15:00    Сокіл (Осова)1:4Коливань (Клевань) 
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)0:0ФК Острог-Академія (Острог) 
04 червня 2017 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)2:2ФК Костопіль (Костопіль) 
16:00    Експрес (Здолбунів)0:3Команді Експрес зараховано технічну поразкуМФК Енергія (Володимирець) 
16:00    ФК Граніт (Томашгород)2:5Стир Демидівка (Демидівка) 
Не грають: Волинь-Цемент (Здолбунів)
наверх
7-й тур
10 червня 2017 (Субота)
16:00    ФК Костопіль (Костопіль)2:0Водник (Рівне) 
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)3:0Сокіл (Осова) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)1:1Експрес (Здолбунів) 
11 червня 2017 (Неділя)
15:00    Полісся (Рокитне)1:1Волинь-Цемент (Здолбунів) 
15:00    МФК Енергія (Володимирець)5:4Камаз-АГРО (Острожець) 
16:00    Коливань (Клевань)2:0Калина (Бугрин) 
Не грають: ФК Граніт (Томашгород)
наверх
8-й тур
17 червня 2017 (Субота)
12:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)1:1ФК Костопіль (Костопіль) 
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)1:1Стир Демидівка (Демидівка) 
18 червня 2017 (Неділя)
16:00    Водник (Рівне)2:3Коливань (Клевань) 
16:00    Калина (Бугрин)0:1ФК Острог-Академія (Острог) 
16:00    Сокіл (Осова)1:2МФК Енергія (Володимирець) 
16:00    Експрес (Здолбунів)4:3ФК Граніт (Томашгород) 
Не грають: Полісся (Рокитне)
наверх
9-й тур
24 червня 2017 (Субота)
16:00    ФК Костопіль (Костопіль)0:2Полісся (Рокитне) 
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)1:1Водник (Рівне) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)5:0Сокіл (Осова) 
25 червня 2017 (Неділя)
15:00    МФК Енергія (Володимирець)0:5Калина (Бугрин) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)5:0Камаз-АГРО (Острожець) 
16:00    Коливань (Клевань)1:3Волинь-Цемент (Здолбунів) 
Не грають: Експрес (Здолбунів)
наверх
10-й тур
28 червня 2017 (Середа)
16:00    Полісся (Рокитне)1:3Коливань (Клевань) 
16:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)1:2ФК Острог-Академія (Острог) 
16:00    Водник (Рівне)10:0МФК Енергія (Володимирець) 
16:00    Калина (Бугрин)3:0Стир Демидівка (Демидівка) 
16:00    Сокіл (Осова)0:0ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)1:0Експрес (Здолбунів) 
Не грають: ФК Костопіль (Костопіль)
наверх
11-й тур
01 липня 2017 (Субота)
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)1:2Полісся (Рокитне) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)4:2Водник (Рівне) 
02 липня 2017 (Неділя)
16:00    Коливань (Клевань)2:0ФК Костопіль (Костопіль) 
16:00    МФК Енергія (Володимирець)5:1Волинь-Цемент (Здолбунів) 
16:00    ФК Граніт (Томашгород)0:3Калина (Бугрин) 
16:00    Експрес (Здолбунів)6:0Сокіл (Осова) 
Не грають: Камаз-АГРО (Острожець)
наверх
12-й тур
05 липня 2017 (Середа)
15:00    Полісся (Рокитне)2:0МФК Енергія (Володимирець) 
16:00    Водник (Рівне)5:0ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Калина (Бугрин)2:1Експрес (Здолбунів) 
17:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)4:2Стир Демидівка (Демидівка) 
18:00    ФК Костопіль (Костопіль)0:0ФК Острог-Академія (Острог) 
16 липня 2017 (Неділя)
15:00    Сокіл (Осова)5:1Камаз-АГРО (Острожець) 
Не грають: Коливань (Клевань)
наверх
13-й тур
08 липня 2017 (Субота)
15:00    МФК Енергія (Володимирець)6:0ФК Костопіль (Костопіль) 
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)2:2Коливань (Клевань) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)0:3Полісся (Рокитне) 
09 липня 2017 (Неділя)
14:00    Експрес (Здолбунів)2:2Водник (Рівне) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)5:2Волинь-Цемент (Здолбунів) 
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)0:1Калина (Бугрин) 
Не грають: Сокіл (Осова)
наверх
14-й тур
19 серпня 2017 (Субота)
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)1:2Водник (Рівне) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)4:2ФК Костопіль (Костопіль) 
20 серпня 2017 (Неділя)
15:00    Сокіл (Осова)1:1Калина (Бугрин) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)0:2Полісся (Рокитне) 
15:00    МФК Енергія (Володимирець)1:2Коливань (Клевань) 
16:00    Експрес (Здолбунів)1:0Волинь-Цемент (Здолбунів) 
Не грають: ФК Острог-Академія (Острог)
наверх
15-й тур
24 серпня 2017 (Четвер)
14:00    ФК Костопіль (Костопіль)2:4ФК Граніт (Томашгород) 
15:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)6:0Камаз-АГРО (Острожець) 
15:00    Полісся (Рокитне)3:0Команда Експрес не зявилась на груЕкспрес (Здолбунів) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)1:0Коливань (Клевань) 
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)1:0МФК Енергія (Володимирець) 
06 вересня 2017 (Середа)
16:00    Водник (Рівне)3:2Сокіл (Осова) 
Не грають: Калина (Бугрин)
наверх
16-й тур
27 серпня 2017 (Неділя)
15:00    Сокіл (Осова)1:0Волинь-Цемент (Здолбунів) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)1:2Коливань (Клевань) 
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)4:6Полісся (Рокитне) 
16:00    Експрес (Здолбунів)3:2ФК Костопіль (Костопіль) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)1:3ФК Острог-Академія (Острог) 
13 вересня 2017 (Середа)
16:00    Калина (Бугрин)2:1Водник (Рівне) 
Не грають: МФК Енергія (Володимирець)
наверх
17-й тур
02 вересня 2017 (Субота)
16:00    ФК Костопіль (Костопіль)4:2Камаз-АГРО (Острожець) 
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)4:1ФК Граніт (Томашгород) 
03 вересня 2017 (Неділя)
15:00    Полісся (Рокитне)5:0Сокіл (Осова) 
15:00    МФК Енергія (Володимирець)3:2Стир Демидівка (Демидівка) 
16:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)2:3Калина (Бугрин) 
16:00    Коливань (Клевань)5:2Експрес (Здолбунів) 
Не грають: Водник (Рівне)
наверх
18-й тур
09 вересня 2017 (Субота)
16:00    Водник (Рівне)1:5Волинь-Цемент (Здолбунів) 
16:00    Сокіл (Осова)5:2ФК Костопіль (Костопіль) 
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)0:2Коливань (Клевань) 
10 вересня 2017 (Неділя)
15:00    ФК Граніт (Томашгород)2:2МФК Енергія (Володимирець) 
16:00    Калина (Бугрин)4:0Полісся (Рокитне) 
16:00    Експрес (Здолбунів)2:3ФК Острог-Академія (Острог) 
Не грають: Стир Демидівка (Демидівка)
наверх
19-й тур
16 вересня 2017 (Субота)
15:00    Стир Демидівка (Демидівка)2:3ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)5:2Камаз-АГРО (Острожець) 
17 вересня 2017 (Неділя)
15:00    Полісся (Рокитне)2:0Водник (Рівне) 
15:00    МФК Енергія (Володимирець)3:1Експрес (Здолбунів) 
16:00    ФК Костопіль (Костопіль)0:3Калина (Бугрин) 
16:00    Коливань (Клевань)7:3Сокіл (Осова) 
Не грають: Волинь-Цемент (Здолбунів)
наверх
20-й тур
23 вересня 2017 (Субота)
16:00    Водник (Рівне)4:0ФК Костопіль (Костопіль) 
16:00    Камаз-АГРО (Острожець)1:1МФК Енергія (Володимирець) 
16:00    Експрес (Здолбунів)3:0Команда Стир не зявилась на груСтир Демидівка (Демидівка) 
24 вересня 2017 (Неділя)
15:00    Сокіл (Осова)1:2ФК Острог-Академія (Острог) 
16:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)0:2Полісся (Рокитне) 
16:00    Калина (Бугрин)7:2Коливань (Клевань) 
Не грають: ФК Граніт (Томашгород)
наверх
21-й тур
30 вересня 2017 (Субота)
13:00    Стир Демидівка (Демидівка)3:0Команді Камаз-АГРО зараховано технічну поразку 0:3 згідно з рішенням КДККамаз-АГРО (Острожець) 
16:00    ФК Костопіль (Костопіль)4:2Волинь-Цемент (Здолбунів) 
16:00    ФК Острог-Академія (Острог)0:0Калина (Бугрин) 
01 жовтня 2017 (Неділя)
15:00    Коливань (Клевань)3:1Водник (Рівне) 
15:00    МФК Енергія (Володимирець)1:0Сокіл (Осова) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)3:1Експрес (Здолбунів) 
Не грають: Полісся (Рокитне)
наверх
22-й тур
07 жовтня 2017 (Субота)
15:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)2:3Коливань (Клевань) 
15:00    Водник (Рівне)2:4ФК Острог-Академія (Острог) 
15:00    Камаз-АГРО (Острожець)0:2ФК Граніт (Томашгород) 
08 жовтня 2017 (Неділя)
15:00    Полісся (Рокитне)3:0Команда ФК Костопіль не зявилась на груФК Костопіль (Костопіль) 
15:00    Калина (Бугрин)5:1МФК Енергія (Володимирець) 
15:00    Сокіл (Осова)3:1Стир Демидівка (Демидівка) 
Не грають: Експрес (Здолбунів)
наверх
23-й тур
14 жовтня 2017 (Субота)
15:00    ФК Острог-Академія (Острог)7:1Волинь-Цемент (Здолбунів) 
15:00    Стир Демидівка (Демидівка)1:5Калина (Бугрин) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)4:0Сокіл (Осова) 
15 жовтня 2017 (Неділя)
13:00    Коливань (Клевань)3:0Команді Полісся зараховано технічну поразку 0:3, згідно з рішенням КДКПолісся (Рокитне) 
15:00    МФК Енергія (Володимирець)4:1Водник (Рівне) 
15:00    Експрес (Здолбунів)3:2Камаз-АГРО (Острожець) 
Не грають: ФК Костопіль (Костопіль)
наверх
24-й тур
21 жовтня 2017 (Субота)
15:00    ФК Костопіль (Костопіль)0:2Коливань (Клевань) 
15:00    Водник (Рівне)2:1Стир Демидівка (Демидівка) 
22 жовтня 2017 (Неділя)
15:00    Полісся (Рокитне)2:1ФК Острог-Академія (Острог) 
15:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)1:4МФК Енергія (Володимирець) 
15:00    Калина (Бугрин)6:1ФК Граніт (Томашгород) 
15:00    Сокіл (Осова)0:0Експрес (Здолбунів) 
Не грають: Камаз-АГРО (Острожець)
наверх
25-й тур
28 жовтня 2017 (Субота)
15:00    ФК Острог-Академія (Острог)7:0ФК Костопіль (Костопіль) 
15:00    Стир Демидівка (Демидівка)2:4Волинь-Цемент (Здолбунів) 
15:00    Камаз-АГРО (Острожець)3:0Команда Сокіл не зявилась на груСокіл (Осова) 
29 жовтня 2017 (Неділя)
14:00    МФК Енергія (Володимирець)0:3Команді МФК Енергія зараховано технічну поразку, згідно рішення КДКПолісся (Рокитне) 
14:00    ФК Граніт (Томашгород)1:1Водник (Рівне) 
14:00    Експрес (Здолбунів)0:4Калина (Бугрин) 
Не грають: Коливань (Клевань)
наверх
26-й тур
04 листопада 2017 (Субота)
14:00    ФК Костопіль (Костопіль)1:2МФК Енергія (Володимирець) 
14:00    Водник (Рівне)0:3Команда Водник не зявилась на груЕкспрес (Здолбунів) 
05 листопада 2017 (Неділя)
14:00    Коливань (Клевань)2:1ФК Острог-Академія (Острог) 
14:00    Полісся (Рокитне)3:0Команда Стир не зявилась на груСтир Демидівка (Демидівка) 
14:00    Волинь-Цемент (Здолбунів)3:2ФК Граніт (Томашгород) 
14:00    Калина (Бугрин)5:1Камаз-АГРО (Острожець) 
Не грають: Сокіл (Осова)
наверх