ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Першість області - 2 ліга - Група Б
Турнірна таблиця
віддо

Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) Вельбівно (Вельбівно) 14  11  38:18   20  34 
2 (2) Колос (Рачин) 14  28:21   24 
3 (4) Лісівник (Дубровиця) 14  34:20   14  24 
4 (3) Локомотив (Здолбунів) 14  30:18   12  21 
5 (5) ФК Граніт (Томашгород) 14  22:25   -3  19 
6 (6) Сокіл (Осова) 14  21:30   -9  14 
7 (7) Кобра (Острог) 14  21:31   -10  14 
8 (8) Стир Демидівка (Демидівка) 14  10  20:51   -31  10 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Вельбівно (Вельбівно) 3:2 3:0 2:2 3:1 3:0 5:0 2:3
2 Кобра (Острог)0:2  2:1 0:3 1:1 4:2 7:2 1:0
3 Колос (Рачин)1:2 2:2  3:1 2:0 3:0 4:2 3:2
4 Лісівник (Дубровиця)3:5 2:0 2:2  2:2 3:1 1:0 3:0
5 Локомотив (Здолбунів)4:0 4:0 1:2 2:0  2:0 7:2 0:1
6 Сокіл (Осова)1:2 3:0 1:1 2:1 1:1  2:4 4:1
7 Стир Демидівка (Демидівка)0:3 3:2 2:1 0:6 1:5 3:4  1:1
8 ФК Граніт (Томашгород)1:3 3:0 1:3 1:5 3:0 2:0 3:0  





Першість області - 2 ліга - Група Б
Календар ігор

1-й тур
28 квітня 2018 (Субота)
15:00    ФК Граніт (Томашгород)2:0Сокіл (Осова) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)0:3Вельбівно (Вельбівно) 
16:00    Кобра (Острог)1:1Локомотив (Здолбунів) 
29 квітня 2018 (Неділя)
15:00    Лісівник (Дубровиця)2:2Колос (Рачин) 
наверх
2-й тур
05 травня 2018 (Субота)
15:00    Сокіл (Осова)2:4Стир Демидівка (Демидівка) 
16:00    Локомотив (Здолбунів)2:0Лісівник (Дубровиця) 
06 червня 2018 (Середа)
17:00    Колос (Рачин)3:2ФК Граніт (Томашгород) 
17:00    Вельбівно (Вельбівно)3:2Кобра (Острог) 
наверх
3-й тур
12 травня 2018 (Субота)
15:00    ФК Граніт (Томашгород)3:0Локомотив (Здолбунів) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)2:1Колос (Рачин) 
16:00    Кобра (Острог)4:2Сокіл (Осова) 
13 травня 2018 (Неділя)
15:00    Лісівник (Дубровиця)3:5Вельбівно (Вельбівно) 
наверх
4-й тур
19 травня 2018 (Субота)
15:00    Сокіл (Осова)2:1Лісівник (Дубровиця) 
16:00    Вельбівно (Вельбівно)2:3ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Колос (Рачин)2:2Кобра (Острог) 
20 травня 2018 (Неділя)
16:00    Локомотив (Здолбунів)7:2Стир Демидівка (Демидівка) 
наверх
5-й тур
26 травня 2018 (Субота)
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)3:2Кобра (Острог) 
16:00    Локомотив (Здолбунів)4:0Вельбівно (Вельбівно) 
27 травня 2018 (Неділя)
15:00    ФК Граніт (Томашгород)1:5Лісівник (Дубровиця) 
16 червня 2018 (Субота)
16:00    Колос (Рачин)3:0Сокіл (Осова) 
наверх
6-й тур
02 червня 2018 (Субота)
15:00    Лісівник (Дубровиця)1:0Стир Демидівка (Демидівка) 
15:00    Сокіл (Осова)1:1Локомотив (Здолбунів) 
16:00    Кобра (Острог)1:0ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Вельбівно (Вельбівно)3:0Колос (Рачин) 
наверх
7-й тур
09 червня 2018 (Субота)
15:00    Сокіл (Осова)1:2Вельбівно (Вельбівно) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)1:1ФК Граніт (Томашгород) 
10 червня 2018 (Неділя)
15:00    Лісівник (Дубровиця)2:0Кобра (Острог) 
16:00    Локомотив (Здолбунів)1:2Колос (Рачин) 
наверх
8-й тур
04 серпня 2018 (Субота)
16:00    Вельбівно (Вельбівно)5:0Стир Демидівка (Демидівка) 
08 серпня 2018 (Середа)
17:00    Локомотив (Здолбунів)4:0Кобра (Острог) 
09 серпня 2018 (Четвер)
16:00    Сокіл (Осова)4:1ФК Граніт (Томашгород) 
05 вересня 2018 (Середа)
17:00    Колос (Рачин)3:1Лісівник (Дубровиця) 
наверх
9-й тур
11 серпня 2018 (Субота)
15:00    ФК Граніт (Томашгород)1:3Колос (Рачин) 
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)3:4Сокіл (Осова) 
12 серпня 2018 (Неділя)
15:00    Лісівник (Дубровиця)2:2Локомотив (Здолбунів) 
15 серпня 2018 (Середа)
17:00    Кобра (Острог)0:2Вельбівно (Вельбівно) 
наверх
10-й тур
18 серпня 2018 (Субота)
16:00    Колос (Рачин)4:2Стир Демидівка (Демидівка) 
16:00    Локомотив (Здолбунів)0:1ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Вельбівно (Вельбівно)2:2Лісівник (Дубровиця) 
22 серпня 2018 (Середа)
16:00    Сокіл (Осова)3:0Кобра (Острог) 
наверх
11-й тур
25 серпня 2018 (Субота)
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)1:5Локомотив (Здолбунів) 
26 серпня 2018 (Неділя)
15:00    ФК Граніт (Томашгород)1:3Вельбівно (Вельбівно) 
15:00    Лісівник (Дубровиця)3:1Сокіл (Осова) 
29 серпня 2018 (Середа)
16:00    Кобра (Острог)2:1Колос (Рачин) 
наверх
12-й тур
01 вересня 2018 (Субота)
16:00    Кобра (Острог)7:2Стир Демидівка (Демидівка) 
16:00    Вельбівно (Вельбівно)3:1Локомотив (Здолбунів) 
16:00    Сокіл (Осова)1:1Колос (Рачин) 
02 вересня 2018 (Неділя)
15:00    Лісівник (Дубровиця)3:0ФК Граніт (Томашгород) 
наверх
13-й тур
08 вересня 2018 (Субота)
16:00    Стир Демидівка (Демидівка)0:6Лісівник (Дубровиця) 
16:00    Колос (Рачин)1:2Вельбівно (Вельбівно) 
09 вересня 2018 (Неділя)
16:00    Локомотив (Здолбунів)2:0Сокіл (Осова) 
12 вересня 2018 (Середа)
17:00    ФК Граніт (Томашгород)3:0Команда Кобра не зявилась на матчКобра (Острог) 
наверх
14-й тур
15 вересня 2018 (Субота)
16:00    ФК Граніт (Томашгород)3:0Команда Стир відмовилась від проведення матчуСтир Демидівка (Демидівка) 
16:00    Колос (Рачин)2:0Локомотив (Здолбунів) 
16 вересня 2018 (Неділя)
16:00    Вельбівно (Вельбівно)3:0Команда Сокіл не зявилась на груСокіл (Осова) 
19 вересня 2018 (Середа)
17:00    Кобра (Острог)0:3Команда Кобра не зявилась на груЛісівник (Дубровиця) 
наверх