Безгольове завершення першого кола

Друк

Пропущеною домашньою грою четвертого туру проти «Маяка» «Ізотоп» завершував перше коло обласного чемпіонату. Переможець даного матчу ішов би на літні канікули, як мінімум на другій позиції, а за певних обставин і в якості лідера.

Футболісти «Маяка», незважаючи на статус гостей, досить активно розпочали матч, і вже на третій хвилині вкидання ауту від кутового прапорця у воротарський майданчик ,призвело до небезпечного удару по воротам у виконанні Сергія Жданюка. На десятій хвилині гості швидко розіграли штрафний удар на половині поля «Ізотопа», і поки кузнецовські захисники намагалися апелювати до арбітра, що м’яч було введено в гру не з місця порушення, вивели на ударну позицію Жданюка. Той пробив, але на цей раз Юрій Крисюк перевів м'яч на кутовий удар. Ще за три хвилини Ігоря Хлібовича вивели на побачення з Крисюком. Кіпер «Ізотопа» кинувся в ноги нападника «Маяка», після чого сарненський футболіст впав в штрафному майданчику. Найбільш бурхливо на цей епізод відреагувала лава запасних гостей, вимагаючи призначення пенальті, проте Андрій Шевчук показав на удар від воріт. І навпаки, напевно, найбільш спокійно з сарненських футболістів на цей епізод відреагував сам Хлібович.

А на п’ятнадцятій хвилині найкращий момент для взяття воріт змарнували господарі. Кушнір та Колос в пас «розкатали» захисників «Маяка». Молодший Олександр зробив чудову передачу на нашого ветерана, але Колос, пробиваючи з кута воротарського майданчика, зарядив вище воріт.

Після такого досить інтенсивного початку команди дещо заспокоїлись, і наступний небезпечний момент виник лише через п’ятнадцять хвилин, коли Ігор Алімов пройшов лівим флангом до кута воротарського майданчика, але звідти пробив повз дальню стійку воріт. Через чотири хвилини вже Ігор Хлібович, після навісної передачі з правого флангу, головою пробив вище воріт.

На третій доданій до першого тайму хвилині «Ізотоп» заробив право на пробиття штрафного удару, який виконав Олександр Кушнір. М’яч після чудового удару летів в район «дев’ятки» воріт «Маяка», але Олександр Симонович у відмінному стрибку ліквідував загрозу.

Друга половина зустрічі виявилась не така щедра на небезпечні моменти біля воріт тієї чи іншої команди. Гра проходила в основному між штрафними майданчиками, і справжньої небезпеки майже не було. В кінці зустрічі могли організувати взяття воріт «атомники», але прорив лівим флангом, і подальший перспективний простріл в центральну зону воротарського майданчика, у виконанні Романа Федіни перервав воротар «Маяка».

Отже, нульова нічия і «Ізотоп» пішов на канікули, які триватимуть до останнього дня літа. «Маяку» ж доведеться ще зіграти пропущений матч з «ОДЕКом», який і вирішить хто ж піде на велику перерву в чемпіонаті в якості лідера. Крім того цим двом командам доведеться ще зіграти у фіналі Кубку області.

kaz-news.ru | ekhut.ru | omsk-media.ru | samara-press.ru | ufa-press.ru