Боротьба за лідерство

Друк

Лідери чемпіонату розпочали матч досить жваво, і вже на восьмій хвилині, Олег Якубський з правого флангу атаки скинув м’яч в штрафний майданчик на набігаючого Павліка. До воріт було вісім-дев’ять метрів, але м’яч після удару Олександра полетів прямо у воротаря.

За дві хвилини Назар Степанюк потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер гощанської команди зумів витягнути цей м’яч і перевести на кутовий. А в наступній атаці відповіли вже гості. Олег Буркалець зробив передачу на Андрія Малиша, той пробив з лінії штрафного майданчика, але м’яч який летів під стійку воріт витягнув Віталій Бедик.

Після такої стартової активності команди дещо заспокоїлись, і наступних небезпечних моментів глядачам довелося чекати досить довго. Варто зазначити, що в одному з епізодів травми зазнав воротар кузнецовців, і на двадцятій хвилині на поле вийшов Юрій Крисюк.

На 31-й хвилині після подачі кутового удару, небезпечно головою пробивав Володимир Ткачук, але Крисюк потягнув цей м’яч. Ще через десять хвилин свій кутовий подав Микола Засєкін. На дальній стійці воріт Сергій Чугай головою замкнув цю передачу, скинувши м'яч під удар на Івана Шевчика, але той пробив вище воріт. А на останній хвилині тайму Олег Буркалець розстрілював ворота «Ізотопа» з району одинадцятиметрової позначки, але цей удар відбив на кутовий Юрій Крисюк.

В другому таймі перший дзвіночок для «Ізотопа» продзвенів на 53-й хвилині гри, коли небезпечному удару Олега Буркальця зі штрафного майданчика не вистачило влучності. А на 57-й та 63-й хвилинах Василь Лавренюк двічі пробив фактично з однієї і тієї ж точки, в лівий від Крисюка кут воріт, і зробив всю гру – 0:2. Через дві хвилини після останнього голу знову намагався влучити у ціль Олег Буркалець, але знову м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт.

Після цього гра фактично закінчилась. Тренери почали масово робити заміни, яких за двадцять хвилин до закінчення матчу було аж десять. Обидві команди догравали матч.

Таким чином гощанці закріпили свою лідируючу позицію в турнірній таблиці, натомість кузнецовців за очками наздогнав новоспечений чемпіон України «ОДЕК». Причому у оржівців ще гра у запасі.