Чемпіонат-2011 розпочався

Друк

Особливістю старту нинішнього чемпіонату області виявилося вакантне чемпіонське місце. Через відсутність фінансування з боку «Рівнеазоту», з футбольної карти Рівненщини зник рівненський «Хімік», а його місце в першій лізі зайняв здолбунівський «Волинь-Цемент», який зайняв останню позицію в  минулорічному розіграші.

Незвично рано в цьому році «Ізотоп» закрив собі другий фронт сезонних змагань, вилетівши з Кубку області вже в першій стадії змагань, поступившись млинівській «Ікві». Тому зустріч першого туру чемпіонату проти березнівського «Случа», повинна була або довести закономірність кубкової поразки, або показати її випадковість.

Гра атомників проти команди легіонерів (представників інших областей в стартовому складі гостей було аж дев’ять) розпочалася в спокійному руслі. В перші півгодини матчу гравці команд намагалися з далекої відстані влучити у ворота суперника, і варто зазначити що виходило в них це заняття не дуже вдало. Кілька ударів Олега Мирончука пройшли вище воріт, березнівці ж як правило били повз ворота, тому ці моменти голкіперам особливих клопотів не завдали.

Лише під завісу першої тридцятихвилинки Федіна заробив штрафний біля кута карного майданчика, і Микола Засєкін, пробиваючи в дальню «дев’ятку», трохи не влучив у ворота. На 31-ій хвилині серія ударів по воротах «Случа» нанесених з 10-20 метрів, які блокувалися відчайдушними зусиллями захисників, завершилася пострілом Євгена Проходька вище воріт. За дві хвилини, Засєкін з лівого флангу переправив м’яч до воротарського майданчику, але Олександр Федіна замкнути передачу не зумів. Ще за хвилину огризнулися, своїм небезпечним моментом, гості. Андрій Драган з кута воротарського майданчика пробивав «ножицями» через себе, але м’яч полетів по центру воріт, де його впевнено забрав Юрій Крисюк. На останній хвилині першого тайму кузнецовці залишили в штрафному майданчику одного Романа Степанова, але його удар відбив Крисюк.

Друга половина матчу розпочалася більш жваво. На третій хвилині тайму Микола Засєкін небезпечно пробивав з лінії штрафного майданчику, але м’яч пройшов повз ворота. Після цього голкіпер «Случа», сильно виконавши удар від воріт, відправив в забіг Олександра Радчука, і той виходив фактично віч-на-віч з Крисюком, але також пробив повз ворота. Через п’ять хвилин, падіння в штрафному майданчику Колоса, вилилось для нього в попередження від арбітра матчу за симуляцію.

На 55-ій хвилині Тарас Сухеняк, втікаючи від захисників господарів, пробивав по центру воріт, але воротар «Ізотопа» взяв і цей м’яч. За кілька хвилин вже захисники гостей дозволили небезпечно пробити по воротах Євгену Приходько, але в рамці впевнено зіграв голкіпер «Случа». Потім Роман Чепіга втік від Засєкіна, дещо пригальмувавши, прибрав на замасі, того ж Засєкіна, який промчався повз м’яч, підправив собі кулю під удар, але не влучив у ствір воріт.

На 75-ій хвилині матчу Євген Приходько на лівому фланзі біля кута штрафного майданчика прокинув м’яч повз захисника, зробив прострільну передачу вздовж воротарського майданчика, а там Олегу Лойко залишилось влучити у ворота з п’яти метрів. Олег не схибив, відкривши рахунок у матчі.

Після цього нічого особливо небезпечного біля воріт однієї чи іншої команди не виникало, а найцікавішим моментом матчу в кінці зустрічі стало хіба що вилучення Андрія Кедича, який на емоціях заробив два "гірчичника" на протязі кількох секунд.