Енергія – Ізотоп – Автоленд

Друк

Другу половину чемпіонату «Ізотоп» розпочав в матчі проти географічних сусідів у Володимирці. І хоча команди після першого кола займали діаметрально протилежні місця в турнірній таблиці, результат протистояння цих суперників завжди було важко передбачити.

Переглянувши перший тайм матчу було важко зрозуміти, яка з команд йде в чемпіонаті в лідируючій групі, а яка знаходиться внизу турнірної таблиці. Так у грі «Ізотопа» у першій половині мало що виходило, натомість «Енергія» забила двічі. На 16-й хвилині Микола Кібиш з кута штрафного майданчика пробив в дальню «дев´ятку» воріт Віталія Бедика. А на останній хвилині тайму Олександр Ярута передачею зі своєї половини поля вивів у відрив Віталія Корзюка, а той, в оточенні Романа Бельця і Володимира Нестерчука, увірвався в штрафний майданчик і пробив в дальній кут воріт.

Тренерам «Ізотопа» довелося кардинально щось змінювати в цьому матчі, як наслідок одразу три заміни в перерві. І гра кардинально змінилася. Тепер кузнецовці взяли під контроль центр поля, увімкнули вищі швидкості і побігли відігруватись. Не минуло і п´яти хвилин після початку другого тайму, як на Василю Мендзяку у штрафному майданчику сфолив Віталій Брикса, і Засєкін реалізував пенальті. «Ізотоп» нарощував пресинг, захисники активно підключались до атак особливо при виконанні «стандартів». І вже за кілька хвилин Володимир Нестерчук вистрибнув вище всіх при подачі м´яча в штрафний майданчик і зрівняв рахунок у матчі.

Далі Сергій Чугай з метра від воріт замикав скидку головою Нестерчука, але м´яч влучив в воротаря, від нього вдарився в поперечину воріт, і відскочив трохи в поле. Василь Мендзяк, добиваючи у неймовірному стрибку ногою по м´ячу, який летів на висоті десь 180 см, не влучив по воротах.

На 69-й хвилині передачу м´яча Миколою Засєкіним з кутового удару з правого флангу, на дальній стійці головою замкнув Роман Белець, встановивши остаточний рахунок у матчі – 2:3.

В останній день літа до Кузнецовська завітала молода здолбунівська команда «Автоленд». Причому молода ця команда як за виступами в чемпіонаті області (нагадаємо, що це перший сезон в чемпіонаті), так і за віком гравців. Середній вік «основи» здолбунівчан, які вийшли на поле в суботу, лише 22,5 роки.

Загалом матч вийшов не надто видовищним, з невеликою кількістю небезпечних моментів біля обох воріт.

Так першу пристрілку команди відкрили лише на 18 хвилині, коли Роман Цілюков, ударом з 25 метрів пробив трохи невлучно. Через п´ять хвилин своїм пострілом відповів Олег Мирончук, але воротар м´яч, який летів під поперечину, перевів на кутовий. На 31-й хвилині Олександр Павлік зробив передачу в район кута воротарського майданчика, звідки Олег Якубський вдарив поруч з воротами. Тут же спроба Мирончука пробити «ножицями» з шести метрів закінчилася невдало. Через шість хвилин чергове підключення Романа Бельця в атаку завершилося ударом головою в руки голкіперу «Автоленда».

Але найкращий момент першого тайму був в Артема Коваля. Мирончук вивів легіонера «Ізотопа» один-на-один з воротарем, але того наздогнали захисники. Артем замахом прибрав двох гравців «Автоленда» і все ж намагався пробити по воротах, але підмога, яка встигла повернутися на захист воріт, вибила м´яч на кутовий удар.

На 55-й хвилині Роман Белець зробив «повтор» голу забитого тижнем раніше у Володимирці. Навісна передача з кутового сектору і захисник «Ізотопа» ударом головою відкрив рахунок у матчі. Таким темпами Белець може і командний список бомбардирів очолити, і це на позиції захисника.

Після цього у матчі знову настало «затишшя», яке на 70-й хвилині перервав Олександр Кушнір, якого збив захисник «Автоленда» в штрафному майданчику гостей. Микола Засєкін також вирішив, зробити повторення голу, який він забив в матчі з «Енергією», також, як і тижнем раніше, пробивши в правий від воротаря кут воріт. Таким чином перевага «Ізотопа» у матчі подвоїлась.

На 81-й хвилині м´яч, після пробиття штрафного удару Романом Сьохом, летів у верхній кут воріт Віталія Бедика, але голкіпер кузнецовців відвів небезпеку, перевівши м´яч на кутовий.

А на фініші гри Олег Якубський продерся крізь захист суперника, прострілив в воротарський майданчик, звідки Василь Мендзяк намагався п´яткою переправити м´яч у сітку, але Роман Попов забрав кулю в руки на лінії воріт.