«Ізотоп» - «Маяк». Гра до останньої хвилини

Друк

Найдраматичнішим за розв´язкою матчем третього туру виявилася гра в Кузнецовську, де господарі приймали сарненський «Маяк». Глядачі, які в спекотний день 11 травня прийшли на стадіон спорткомплексу "Ізотоп", побачили у виконанні команд два різних тайми.

Перший небезпечний момент у грі створили кузнецовці. На дев´ятій хвилині Назара Степанюка вивели у відрив на зустріч з воротарем «Маяка». І хоча молодий гравець «Ізотопа» перекинув голкіпера Олександра Симоновича, все ж м´яч надто повільно летів в бік порожніх воріт, і захисники, які переслідували Назара, встигли нейтралізувати небезпеку.

Далі на полі в першій половині активно було помітно тільки одну команду – команду гостей.

На 12-й хвилині Ігор Алімов з флангу зробив передачу на іншого Ігоря – Хлібовича, який увірвався в штрафний майданчик «Ізотопа», і пробив трохи вище поперечини.

І вже за хвилину, в наступній атаці, «Маяк» відкрив рахунок у грі. Олексій Бриж з правого флангу прострелив в штрафний майданчик на того ж Хлібовича, і Ігор, біля якого не опинилося жодного захисника, переправив м´яч у сітку.

Через сім хвилин Бриж вкинув м´яч в штрафний майданчик з-за бокової лінії з лівого флангу, звідки, ще один Ігор в складі «Маяка», на цей раз Сергійчук, головою переправив м´яч під дальню стійку.

Після такої двадцятихвилинки, яка виявилася шокуючою, але з різними емоціями, для обох команд, суперники дещо заспокоїлися, і до кінця тайму небезпечних моментів фактично не було. Сарненські футболісти впевнено контролювали м´яч і вперед особливо «не лізли», а в грі кузнецовців, якихось елементів для того щоб відіграти два м´ячі глядачі не бачили. Лише на 39-й хвилині Микола Засєкін, виконуючи штрафний удар, зробив передачу на лінію воротарського майданчика суперника, звідки Роман Белець, пробиваючи головою, не влучив в ворота. Як виявилося потім, своєрідний «повтор» цього епізоду глядачі на стадіоні ще побачать. А ще варто відзначити попередження Олександра Кушніра, зароблене «на рівному місці» в доданий до першого тайму час.

Найнебезпечніший «гостьовий» момент в другій половині гри футболісти «Маяка» створили на 52-й хвилині, коли Сергій Жданюк вбіг в штрафний майданчик господарів і з кута воротарського майданчика пробивав по воротам. Але Віталій Бедик максимально перекрив площу для обстрілу воріт і відбив цей удар.

А далі команди немов підмінили. Кузнецовці нарешті «прокинулись» і почали тиснути на ворота «Маяка», а гості навпаки не могли зачепитися за м´яч, і переходити половину поля почали все рідше.

На 55-й хвилині Олександр Павлік пройшов правим флангом, прострілив в штрафний майданчик, на набігаючого Олександра Колоса, але той, метрів з семи, пробив поруч зі стійкою воріт. Через хвилину навісну передачу головою замикав Сергій Чугай, але м´яч, який летів під поперечину, воротар перевів на кутовий.

Ще через п´ять хвилин навісну передачу з правого флангу головою замкнув Роман Белець, і м´яч навіть не полетів, а покотився в стійку і… закотився в ворота.

На 66-й хвилині Олександр Колос небезпечно замикав передачу низом з кутового. Удар прийшовся у воротаря, який забрав м´яч. Потім Олександр Кушнір небезпечно пробивав дальній штрафний удар, який воротар перевів на кутовий. Після навісної подачі з кутового удару, м´яч від когось з захисників «Маяка» полетів у ворота Олександра Симоновича, і лише в останній момент гості вибили кулю подалі. І хоча «атомники» почали апелювати до арбітра, що м´яч все таки перетнув лінію воріт, асистент арбітра вказав на те, що голу все ж не було.

А потім господарі залишились у меншості після другого попередження Олександра Кушніра, і незважаючи на значну ігрову перевагу, здавалося, що задача хоча б відігратися ускладнилась. Але відігралися «атомники» дуже швидко.

На 75-й хвилині Микола Засєкін з лівого флангу зробив навісну передачу зі штрафного удару до воріт, звідки Олександр Колос, який після перерви вийшов на заміну, головою переправив м´яч в сітку воріт, фактично в ту ж точку в яку поцілив Ігор Сергійчук коли забивав другий м´яч кузнецовцям. Цей гол вийшов чимось середнім між моментами, які створили футболісти «Маяка» на 20-й хвилині та «Ізотопа» на 39-й.

Сарненські футболісти спробували щось зробити біля воріт господарів і під завісу зустрічі Сергій Жданюк спочатку увірвавшись, в штрафний майданчик не влучив по воротам, а пізніше, виконуючи штрафний удар метрів з 20-ти, пробив в стінку, а з відскоку зарядив кулю трохи вище воріт.

Але, спіймавши кураж, «Ізотоп» все ж йшов вперед. І на 90-й хвилині знову Засєкін, знову виконуючи стандартний удар (на цей раз кутовий з лівого флангу), навісив на лінію воротарського майданчика, звідки Роман Лоза, який вийшов на заміну за декілька хвилин до цього, знову головою розстріляв ворота «Маяка», чим просто «зірвав» стадіон та приніс третю поспіль перемогу господарям в чемпіонаті.

Матч юнаків закінчився нічийними 1:1, причому перемогу кузнецовці випустили на другій доданій хвилині, граючи в більшості, також після розіграшу кутового.