Ізотоп-РАЕС - Малинськ

Друк

В рамках підготовки до другого кола чемпіонату області з футболу, кузнецовський "Ізотоп-РАЕС" 16 серпня на власному полі провів товариську гру з командою з Малинська, яка після першої половини змагань в другій лізі займає шосте місце.

Господарі відкрили рахунок на п'ятнадцятій хвилині матчу. Роман Лоза пройшов через малинський захист до кута воротарського майданчика, і зробив поперечну передачу на набігаючого Олександра Федіну, який з п'яти метрів відправив м'яч у сітку воріт.

На 33-ій хвилині голкіпер гостей намагаючись вибити м'яч з власного штрафного майданчика, фактично зробив передачу на Якубського. Олег метрів з тридцяти влучно пробив по порожніх воротах.

Кінцевий рахунок у грі встановив той же Якубський. За десять хвилин до закінчення матчу Олег пробіг через всю половину поля суперників і відправив м'яч у сітку воріт повз голкіпера Малинська.

Тепер частині гравців "Ізотопа" на два дні доведеться зняти своє спортивне взуття, і перейти на пляжний футбол. Адже 19-20 серпня  традиційно на Білому Озері пройде черговий чемпіонат області з пляжного футболу.

І того ж 20 серпня двома матчами вже стартує друге коло обласної першості з великого футболу. Представники першої ліги свої перші матчі другої половини сезону розпочнуть на тиждень пізніше - 28 серпня. Але, для того щоб розпочати друге коло чемпіонату необхідно спочатку завершити перше. Перенесений матч дев'ятого туру "Ізотоп-РАЕС" - "ОДЕК" відбудеться в День 20-ї річниці Незалежності України.