«Моноліт» – переможець «Ліги чемпіонів»

Друк

Перемігши у другому фінальному матчі обласної ліги районних чемпіонів «Вікторію» з с.Копитків, Здолбунівського району, кузнецовський «Моноліт» став переможцем обласних змагань.

Кузнецовська команда розпочала змагання в одноколовому груповому турнірі з чемпіонами Зарічненського, Рокитнівського та Володимирецького районів. Стартовий матч команда Сергія Ткачука провела в Зарічному, де перемогла з бойовим рахунком 4:3. Надалі представник Рокитнівського району, «Лісівник» з Масевич, просто не приїхав до Кузнецовська у день святкування сорокаріччя міста, тим самим вивівши «Моноліт» до чвертьфіналу змагань. Необхідно було тільки з’ясувати, з якого місця кузнецовська команда вийде з групи. Для цього необхідно було вдало зіграти в Великих Цепцевичах з «сусідами» по районному чемпіонату. На жаль, в силу низки причин, оптимальним складом виїхати на цей матч не вдалося. Як наслідок поразка з рахунком 0:3.

В чвертьфіналі на «Моноліт» чекав двобій з чемпіоном Рівненського району «Славією» з Великої Омеляни. Поступаючись у першому чвертьфінальному матчі у Кузнецовську з рахунком 1:4, футболісти «Славії» не придумали нічого кращого, як «наїхати» в кінці матчу на арбітра. Як наслідок - недограний матч, дискваліфікація рішенням контрольно-дисциплінарного комітету обласної федерації футболу «Славії» зі змагань, та вихід «Моноліта» до півфіналу.

Перший домашній півфінальний матч проти «Жадківки» з Корецького району можна описати коротко – «нефарт». Ледь не єдиний удар в площину воріт, який створили корецькі футболісти в першому таймі, став результативним. І, незважаючи на те, що футболісти «Моноліта» переважали своїх суперників за контролем м’яча і кількістю небезпечних моментів , фактично м’яч після всіх ударів летів повз ворота. Натомість в кінці матчу гості спіймали кузнецовців на контратаці і зробили рахунок 0:2. Але, це був той випадок коли «рахунок не по грі». Це довели футболісти «Моноліта» за тиждень у матчі-відповіді на виїзді. Швидко відігравши два пропущені вдома м’ячі, і закріпивши це третім контрольним, з впевненою перемогою на виїзді 3:0, кузнецовці вийшли до фіналу.

Фінал в обласній «Лізі чемпіонів» складається з двох матчів і перший з них відбувся в с.Копитків. Виїзна перемога з мінімальним рахунком, поставила «Моноліт» у фаворити пари перед домашньою грою. А на своєму полі, відкривши рахунок в першому таймі, кузнецовці спокійно контролювали хід матчу, не дозволяючи футболістам «Вікторії» нічого зробити в атаці. З небезпечних моментів, створених гостями, варто відзначити хіба що удар з-за меж штрафного майданчика у другому таймі, який з дев'ятки витягнув Юрій Крисюк. В кінці ж матчу дві грубі помилки спочатку воротаря, а потім захисника гостей, призвели до ще двох пропущених «Вікторією» м’ячів і впевненої перемоги «Моноліта» з рахунком 3:0, яка дозволила команді енергоремонтного підрозділу РАЕС здобути обласний трофей.