Підготовка до сезону

Друк

В рамках підготовки до нового сезону футболісти «Ізотопа» провели перші спаринги в 2011 році. Традиційним суперником для кузнецовців стали сусіди з Володимирця. 5 лютого в спортзалі кузнецовського палацу культури пройшли дві контрольні гри з футзалу.

І футболісти «Ізотопа», і гравці «Енергії» розділились, відповідно, на дві кузнецовські та дві володимирецькі «віртуальні» команди. І якщо кілька футболістів «Ізотопа» брали участь в обох матчах, то гравці «Енергії» просто поділились на дві команди. Матчі, з тривалістю тайму 25 хвилин, завершилися перемогами «Ізотопа» - 9:4 (після першої половини 3:2) та 11:7 (4:4). Перебіг подій в обох матчах відбувався за схожим сценарієм. Інтрига зберігалась лише в перших половинах гри. Після перерви місцеві футболісти дотискали суперників, спокійно контролюючи хід поєдинків.

Варто зазначити, в складі «Ізотопа» кілька м’ячів провів голкіпер Юрій Крисюк, який вистигав і свої ворота захищати і підключатись до атак своєї команди, потужно пробиваючи по чужих воротах фактично з центру майданчика. Також цікавим фактом стало те, що в матчі за кузнецовську команду брав участь Анатолій Басюк, якого вболівальники не бачили у грі вже не один рік.

На 6 лютого був запланований контрольний поєдинок цих же суперників вже у «великому» футболі. Але через несприятливі погодні умови, та пов’язаний з цим стан футбольного поля на стадіоні «Ізотоп», матч було відмінено.