V Меморіал Степана Чуми

Друк

П'ятий меморіал Степана Чуми, як і минулого року, пройшов на РОК "Біле озеро". Як і минулого року в змаганнях взяло участь три команди. Але якщо в 2013р. два склади виставила "Славія", то цьогоріч розділитись на дві команд вирішили господарі.

Ігри домовились проводити у форматі два тайми по десять хвилин. В першому матчі зустрілися "Ізотоп-2" та футболісти "Славії", і вже на шостій секунді кузнецовці вийшли вперед. Рівняни пішли відіграватися і згодом їм це вдалося, хоча і ненадовго. Ветерани "Ізотопа" швидко знов вийшли вперед і рахунок 2:1 протримався до кінця матчу.

У другій зустрічі рівнян проти першої команди кузнецовців, знову першими досить швидко забили господарі, але до закінчення першого тайму "Славія" відігралася. У другій половині матчу перевага "Ізотопа" була більш відчутною, що втілилось ще в чотири забитих м'ячі, на що рівняни в кінці матчу відповіли одним - 5:2.

Отже, доля першого місця вирішувалась у очній зустрічі кузнецовських команд. Першими забили збірники "Ізотоп-1", але до закінчення першої десятихвилинки попереду з рахунком 2:1 були вже футболісти "Ізотоп-2". У другому таймі "перша" команда знову змогла вийти вперед, але сумарні двадцять хвилин ігрового часу закінчилися з нічийним рахунком 3:3. У серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:3 сильнішою виявилась команда "Ізотоп-1", яка і святкувала перемогу в турнірі.

kaz-news.ru | ekhut.ru | omsk-media.ru | samara-press.ru | ufa-press.ru