Ветерани "Динамо" у Рівному

Друк

30 серпня 2014р. в рамках турне на підтримку єдності України ветерани київського "Динамо" завітали в м.Рівне. І якщо кузнецовські вболівальники за останні декілька років вже двічі мали можливість спостерігати за матчами зірок "Динамо", то для обласного центру останній подібний приїзд іменитих футболістів відбувся ще в середині 90-х, за часів виступу "Вересу" в еліті українського футболу.

На поле рівненського "Колізею" "Авангарду" вийшли Олег Саленко, Віктор Леоненко, Віктор Хлус, Едуард Цехмейструк, Іван Яремчук, Олександр Радченко, Володимир Безсонов, Анатолій Дем'яненко, Олександр Венглинський, Сергій Кузнєцов, Святослав Сирота.

В цей день відбулося два благодійних однотаймових матчі по 35 хвилин. У першій грі проти киян зіграли кузнецовські ветерани. Вже з перших хвилин матчу гіперактивністю проявив себе Олександр Колос, який кілька разів небезпечно проривався до воріт "Динамо". Але, то Олександру бракувало точності, і м'яч пролітав в декількох сантиметрах від стійки воріт, то Святослав Сирота забирав м'яч. Незважаючи на активність Колоса, відкрив рахунок у матчі Іван Речун. Динамівці помилились при створенні положення "поза грою" і капітан "Ізотопа", вишовши віч-на-віч з Сиротою, забив м'яч у ворота киян.

Відігралося "Динамо" досить швидко. Віктор Леоненко, який тільки вийшов на заміну, отримав м'яч на лінії воротарського майданчика, і незважаючи на те, що перебував спиною до воріт і в оточенні кузнецовських захисників, зумів розвернутися і пробити по воротах повз Юрія В'юркова.

Переможний гол "зірки" забили наприкінці матчу. Едуард Цихмейструк пробив по воротах "Ізотопа", м'яч після його удару влучив в стійку воріт і відскочив на набігаючого Олександра Радченко, який пробив у відкритий кут воріт.

В перерві між матчами відбувся благодійний аукціон на якому були продані м'ячі та "динамівські" футболки з автографами футболістів, а також два комплекти форми збірної України. Кошти виручені від аукціону, а також кошти, які були отримані від продажу квитків на матч будуть спрямовані на підтримку військовим, які захищають Україну на сході держави.  Також сертифікат на суму 207 тисяч гривень військовим передав голова профспілкової організації ДП НАЕК "Енергоатом" Олексій Лич.

У другому матчі проти "Динамо" вийшли ветерани "Вереса", які були представлені ветеранським складом нинишньої рівненської "Славії". Ця гра завершилася мінімальною перемогою гостей, яка була досягнута завдяки відмінному удару Едуарда Цихмейструка з 25-ти метрів.

Загалом футбольне свято в Рівному вдалося. Рівненські вболівальники, які, на жаль, останнім часом не мають змоги бачити в місті футбольних зірок, могли спокійно сфотографуватися з іменитими футболістами чи взяти автограф.

kaz-news.ru | ekhut.ru | omsk-media.ru | samara-press.ru | ufa-press.ru