Ветерани - срібні призери чемпіонату області з міні-футболу

Друк

17 липня на штучному полі ДЮСШ-4 в м.Рівному відбулася фінальна частина чемпіонату Рівненщини з міні-футболу серед ветеранів. В спекотну погоду, яка стояла в обласному центрі, довелося грати гравцям старшим за 35 років. Регламент змагань передбачав розіграш нагород за кубковою системою.

В чвертьфіналі кузнецовські футболісти без особливих проблем переграли ветеранів з Млинівського району - 7:3, хоча по ходу матчу і поступалися в рахунку. В інших чвертьфіналах березнівчани були сильнішими за ветеранів з Гощі (4:2), а представники Володимирецького району лише в серії післяматчевих пенальті (основний час - 2:2) зуміли вирвати перемогу в футболістів з Дубно. Ще один матч не відбувся через неявку на фінальні ігри команди з м.Сарни. Таким чином без боротьби в наступну стадію змагань вийшли представники обласного центру.

В півфінальих іграх "Ізотоп-РАЕС" без особливих проблем розібрався з березнівськими футболістами - 5:1, а рівненський "Авангард-ПАС" також легко переграв володимирчан - 6:0.

Майже відразу після цього представникам Володимирця довелося грати матч за бронзу чемпіонату. Ветерани Березного, маючи більше часу для відпочинку, легко стали призерами змагань, перегравши футболістів північного району з рахунком 5:1.

У фінальному матчі зійшлись лідери своїх груп в нинішньому чемпіонаті ветеранів з "великого" футболу - "Ізотоп-РАЕС" та "Авангард-ПАС". На протязі зустрічі футболісти "Ізотопа", двічі поступаючись з різницею в два м'ячі (0:2, 1:3), зуміли скоротити відставання до мінімуму, але бодай зрівняти рахунок досвідчені рівняни нашим футболістам не дозволили. Кінцевий рахунок 3:2 зробив команду Олександра Гіля чемпіонами області, а колектив Володимира Саворони - срібними призерами.