Втретє поспіль не вдалося

Друк

Не вдалося втретє поспіль пробитися у фінал чемпіонату області ветеранам "Ізотоп-РАЕС". Хоча, навіть  після виїздної поразки з командою Рівненського району 2:4, кузнецовці були дуже близькі до досягнення мети. Атомникам у матчі-відповіді необхідно було відігрувати два м'ячі, і вони це зробили вже до десятої хвилини гри!

На сьомій та на десятій хвилинах Володимир Штинь та Микола Герасимчук з близької відстані розстріляли ворота рівненських футболістів, і таким чином, ліквідували відставання за сумою двох зустрічей.

Більше того, в середині тайму Сергій Савельєв збільшив відрив кузнецовських футболістів у грі до трьох м'ячів. Після цього, здавалося, що результат зроблено. В першій половині матчу у ветеранів Рівненсього району гра явно не виходила, і особливо небезпечних моментів біля воріт господарів не було. Не було до останньої хвилини першого тайму, коли  захисники "Ізотопа" сфолили у власному штрафному майданчику, і "привезли" у свої ворота пенальті. Одинадцятиметровий удар реалізував Віктор Касянчук.

Друга половина зустрічі вже проходила за ініціативи гостей. Ізотопівці особливо вперед не йшли, намагаючись грати на контратаках. Ветерани Рівненського району мали кілька небезпечних моментів. Двічі не змогли порозумітися між собой Микола Середа та голкіпер "Ізотопа" Юрій В'юрков, одного разу наш воротар зумів коліном відбити м'яч після дуже небезпечного удару з п'яти метрів когось з нападників гостей. Все вирішилося за вісім хвилин до закінчення матчу. Гості забили гол в стилі Дієго Марадони на чемпіонаті світу 1986 року. Прохід через всю половину поля атомників, обіграш половини кузнецовської команди одним гравцем і рахунок в матчі став 3:2. Всі зусилля підопічних Володимира Саворони на останніх хвилинах змінити рахунок гри результату не принесли.

Отже, фінал ветеранського чемпіонату 2010 року буде рівненським. У матчі-відповіді "Авангард-ПАС" з рахунком 1:0 переграв рокитнівське "Полісся", і здобув другу путівку до вирішального матчу.