Кубок області - 2019
Результати - Фінал (14/09/2019) | Вибрати тур: |
14 вересня 2019 (Субота) | |||||||||||
16:00 | ОДЕК (Оржів) | - | Малинськ (Малинськ) | 2 | : | 1 | |||||
Не грають:
Ізотоп-РАЕС (Вараш),
Іква (Млинів),
Інтеркарс (Рівне),
Горинь (Кустин),
Гоща-РІТТЕР (Гоща),
Граніт (Клесів),
Енергія (Володимирець),
Зарічне (Зарічне),
Калина (Бугрин),
Коливань (Клевань),
Лісівник (Дубровиця),
Локомотив (Здолбунів),
Маяк (Сарни),
Моноліт (Вараш),
ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів),
Полісся (Рокитне),
Рачин (Рачин),
Случ (Березне),
Сокіл (Радивилів-Крупець),
Стандарт-Водник (Рівне),
Темп (Борове),
ФК Велике Поле (Велике Поле),
ФК Граніт (Томашгород),
ФК Грем'яче (Грем'яче),
ФК Забороль (Забороль),
ФК Рафалівка (Рафалівка),
ФК Садове (Садове),
ФК Садове-2 (Садове),
ФЦ Дубно (Дубно) |
« Попередній тур 04 05 06 07 |
Турнірна таблиця |
Місце | Команда | Очки | І | В | Н | П | Голи | Різниця | |||
1 | (2) | ОДЕК (Оржів) | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 14:5 | 9 | ||
2 | (1) | Малинськ (Малинськ) | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 22:4 | 18 | ||
3 | (3) | Темп (Борове) | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | ||
4 | (4) | Моноліт (Вараш) | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:7 | -1 | ||
5 | (5) | Маяк (Сарни) | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | ||
6 | (6) | Граніт (Клесів) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | ||
7 | (7) | Сокіл (Радивилів-Крупець) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | ||
8 | (8) | Случ (Березне) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | ||
9 | (9) | Ізотоп-РАЕС (Вараш) | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:17 | -8 | ||
10 | (10) | ФК Садове-2 (Садове) | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | ||
11 | (11) | Лісівник (Дубровиця) | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | ||
12 | (12) | Коливань (Клевань) | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | ||
13 | (13) | Горинь (Кустин) | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | ||
- | (13) | ФК Садове (Садове) | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | ||
15 | (15) | ФЦ Дубно (Дубно) | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | ||
16 | (16) | Локомотив (Здолбунів) | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 | ||
17 | (17) | Енергія (Володимирець) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | ||
- | (17) | ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | ||
- | (17) | ФК Велике Поле (Велике Поле) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | ||
20 | (20) | ФК Грем'яче (Грем'яче) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | ||
21 | (21) | Стандарт-Водник (Рівне) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | ||
- | (21) | ФК Граніт (Томашгород) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | ||
- | (21) | ФК Рафалівка (Рафалівка) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | ||
24 | (24) | Інтеркарс (Рівне) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | ||
25 | (25) | ФК Забороль (Забороль) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:7 | -3 | ||
26 | (26) | Зарічне (Зарічне) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | ||
27 | (27) | Іква (Млинів) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | ||
- | (27) | Гоща-РІТТЕР (Гоща) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | ||
- | (27) | Калина (Бугрин) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | ||
- | (27) | Полісся (Рокитне) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | ||
- | (27) | Рачин (Рачин) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
Чемпион | Лига Чемпионов | Квалификация ЛЧ | UEFA Cup | 1 лига | Ваша команда |
« Попередній тур 04 05 06 07 |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::