ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі - 2011
Статистика сезону

Загальна
Тури: 18
Поточний тур: 18
Матчів / Тур: 5
Матчів всього:90
Матчів зіграно: 90
Найбільша перемога вдома:
Ізотоп-РАЕС (Вараш) - Волинь-Цемент (Здолбунів)

7 : 1
Найбільша перемога в гостях:
Сокіл (Радивилів) - Волинь-Цемент (Здолбунів)

0 : 6
Голи
Голів всього: 281
• Голів за тур: 15.61
• Голів за матч: 3.12
Голів вдома 158
• Голів вдома за тур: 8.78
• Голів вдома за матч: 1.76
Голів в гостях 123
• Голів в гостях за тур: 6.83
• Голів в гостях за матч: 1.37
Відвідуваність
Всього глядачів: 28150
Глядачів за матч: 347.53
Найвища середня відвідуваність:
Енергія (Володимирець)

744
Найнижча середня відвідуваність:
РОКО-Городок (Городок)

167

Голів за тур

Відвідуваність

Команда M Всього В середньому
1 Енергія (Володимирець) 9 6700 744
2 Ізотоп-РАЕС (Вараш) 9 4350 483
3 Случ (Березне) 7 3100 443
4 Маяк (Сарни) 7 3000 429
5 Волинь-Цемент (Здолбунів) 8 2400 300
6 ОДЕК (Оржів) 7 1800 257
7 Славія (Рівне) 9 1950 217
8 Сокіл (Радивилів) 8 1700 213
9 Гоща-АМАКО (Гоща) 8 1650 206
10 РОКО-Городок (Городок) 9 1500 167
Статистика

Гол
  Місце Ім'я: Команда   Гол Кількість  
  1 Газицький Віктор ОДЕК (Оржів)   15  
  2 Брикса Віталій Енергія (Володимирець)   14  
  3 Ткачук Валерій Маяк (Сарни)   11  
  4 Федіна Олександр Ізотоп-РАЕС (Вараш)   9  
  5 Малиш Андрій РОКО-Городок (Городок)   8  
Пенальті
  Місце Ім'я: Команда   Пенальті Кількість  
  1 Газицький Віктор ОДЕК (Оржів)   7  
  2 Васильєв Вадим Гоща-АМАКО (Гоща)   2  
  Конюх Кирило РОКО-Городок (Городок)   2  
  4 Кусік Сергій Енергія (Володимирець)   1  
  Брикса Віталій Енергія (Володимирець)   1  
Незабитий пенальті
  Місце Ім'я: Команда   Незабитий пенальті Кількість  
  1 Газицький Віктор ОДЕК (Оржів)   3  
  2 Пилипака Василь Сокіл (Радивилів)   1  
  Мирончук Олег Ізотоп-РАЕС (Вараш)   1  
  Буркалець Олег Гоща-АМАКО (Гоща)   1  
  Малиш Андрій РОКО-Городок (Городок)   1  
Попередження
  Місце Ім'я: Команда   Попередження Кількість  
  1 Кедич Андрій Ізотоп-РАЕС (Вараш)   7  
  2 Музика Олександр Сокіл (Радивилів)   6  
  Полімарчук Леонід Сокіл (Радивилів)   6  
  Пилипака Василь Сокіл (Радивилів)   6  
  5 Тарасюк Сергій Ізотоп-РАЕС (Вараш)   5  
Вилучення
  Місце Ім'я: Команда   Вилучення Кількість  
  1 Кравців Микола Сокіл (Радивилів)   1  
  Стебельський Назар Волинь-Цемент (Здолбунів)   1  
  Момоток Володимир РОКО-Городок (Городок)   1  
  Дацюк Ігор Маяк (Сарни)   1  
  Кедич Андрій Ізотоп-РАЕС (Вараш)   1