ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Першість області - 2 ліга - Дорослі - 2011
Статистика сезону

Загальна
Тури: 22
Поточний тур: 22
Матчів / Тур: 5
Матчів всього:110
Матчів зіграно: 110
Найбільша перемога вдома:
Сокіл (Садове) - Горинь (Дубровиця)

10 : 0
Найбільша перемога в гостях:
Колос (Козин) - Волинь (Здолбунів)

1 : 6
Голи
Голів всього: 362
• Голів за тур: 16.45
• Голів за матч: 3.29
Голів вдома 235
• Голів вдома за тур: 10.68
• Голів вдома за матч: 2.14
Голів в гостях 127
• Голів в гостях за тур: 5.77
• Голів в гостях за матч: 1.15
Відвідуваність
Всього глядачів: 10630
Глядачів за матч: 110.73
Найвища середня відвідуваність:
Полісся (Рокитне)

173
Найнижча середня відвідуваність:
Прогрес-Воловікова (Горбаків)

60

Голів за тур

Відвідуваність

Команда M Всього В середньому
1 Полісся (Рокитне) 9 1560 173
2 Фіалка (Зоря) 9 1500 167
3 Горинь (Дубровиця) 9 1270 141
4 Волинь (Здолбунів) 9 1080 120
5 Колос (Козин) 7 790 113
6 Малинськ (Малинськ) 9 930 103
7 Водник (Рівне) 10 900 90
8 Вельбівно (Вельбівно) 10 880 88
9 Авангард-2010 (Рівне) 7 550 79
10 Сокіл (Садове) 9 690 77
11 Прогрес-Воловікова (Горбаків) 8 480 60
Статистика

Гол
  Місце Ім'я: Команда   Гол Кількість  
  1 Топоровський Тарас Волинь (Здолбунів)   15  
  2 Гриб Тарас Водник (Рівне)   12  
  3 Маринич Ігор Малинськ (Малинськ)   10  
  Кан Артем Фіалка (Зоря)   10  
  5 Груша Олег Вельбівно (Вельбівно)   9  
Пенальті
  Місце Ім'я: Команда   Пенальті Кількість  
  1 Бондаренко Олександр Фіалка (Зоря)   3  
  2 Лисак Олександр Авангард-2010 (Рівне)   2  
  Чудля Віктор Сокіл (Садове)   2  
  Коваль Артем Водник (Рівне)   2  
  Завірюха Юрій Вельбівно (Вельбівно)   2  
Незабитий пенальті
  Місце Ім'я: Команда   Незабитий пенальті Кількість  
  1 Медведь Вадим Вельбівно (Вельбівно)   1  
  Опанасюк Сергій Сокіл (Садове)   1  
  Завірюха Юрій Вельбівно (Вельбівно)   1  
  Лисак Олександр Авангард-2010 (Рівне)   1  
  Микитин Роман Волинь (Здолбунів)   1  

Автогол
  Місце Ім'я: Команда   Автогол Кількість  
  1 Ягелюк Олег Волинь (Здолбунів)   1  

Попередження
  Місце Ім'я: Команда   Попередження Кількість  
  1 Мазур Олександр Горинь (Дубровиця)   7  
  2 Жук Ігор Водник (Рівне)   6  
  3 Мосійчук Сергій Горинь (Дубровиця)   5  
  Кан Артем Фіалка (Зоря)   5  
  Глаз Олександр Сокіл (Садове)   5  
Вилучення
  Місце Ім'я: Команда   Вилучення Кількість  
  1 Кінах Дмитро Малинськ (Малинськ)   2  
  2 Микитин Роман Волинь (Здолбунів)   1  
  Ягелюк Олег Волинь (Здолбунів)   1  
  Кирильчук Сергій Фіалка (Зоря)   1  
  Харчук Микола Малинськ (Малинськ)   1