Кубок області - 2018
Результати - Фінал (24/08/2018) |
24 серпня 2018 (П'ятниця) | ||||||||
ОДЕК (Оржів) | 2 | : | 0 | Ізотоп-РАЕС (Вараш) | ||||
Не грають: Імпульс (Дубно), Інтеркарс (Рівне), АГАТ (Гоща), АГАТ Симонів (Симонів), Адвокат (Корець), Вілія (Млинів), Вельбівно (Вельбівно), Волинь-Цемент (Здолбунів), Гоща-АГАТ (Гоща), Граніт (Клесів), Енергія (Володимирець), Зарічне (Зарічне), Калина (Бугрин), Коливань (Клевань), Колос (Кричильськ), Колос (Рачин), Курозвани (Курозвани), Лісівник (Дубровиця), Малинськ (Малинськ), Маяк (Сарни), Моноліт (Вараш), Обарів (Обарів), ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів), Полісся (Малятин), Полісся (Рокитне), Продторгобладнання (Забороль), Рівес (Великий Олексин), Свиспан (Костопіль), Сокіл (Осова), Сокіл (Радивилів-Крупець), Стир Демидівка (Демидівка), Фаворит (Колоденка), ФК Граніт (Томашгород), ФК Рафалівка (Рафалівка), ФК Садове (Садове), ФК Тараканів (Тараканів), ФЦ Дубно (ю) (Дубно), ХФК Надія (Рівне) |
Турнірна таблиця |
Місце | Команда | І | В | Н | П | Голи | Різниця | Очки | ||
1 | (1) | ОДЕК (Оржів) | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:1 | 14 | 15 | |
14 | (14) | Стир Демидівка (Демидівка) | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 3 | |
13 | (13) | Полісся (Малятин) | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 3 | |
12 | (12) | ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
15 | (15) | Моноліт (Вараш) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 3 | |
- | (15) | ФК Садове (Садове) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 3 | |
19 | (19) | АГАТ Симонів (Симонів) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
18 | (18) | ФЦ Дубно (ю) (Дубно) | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
17 | (17) | АГАТ (Гоща) | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | 3 | |
11 | (11) | Калина (Бугрин) | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 3 | |
10 | (10) | ФК Граніт (Томашгород) | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:6 | -2 | 6 | |
4 | (3) | Ізотоп-РАЕС (Вараш) | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 9 | |
3 | (4) | ФК Рафалівка (Рафалівка) | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
2 | (2) | Гоща-АГАТ (Гоща) | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:7 | 6 | 9 | |
5 | (5) | Граніт (Клесів) | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 9 | |
6 | (6) | Коливань (Клевань) | 5 | 3 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 9 | |
9 | (9) | Фаворит (Колоденка) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
8 | (8) | Полісся (Рокитне) | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
7 | (7) | Продторгобладнання (Забороль) | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 6 | |
20 | (20) | Малинськ (Малинськ) | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
21 | (21) | Енергія (Володимирець) | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | -1 | 3 | |
34 | (34) | Колос (Рачин) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | 0 | |
- | (34) | Адвокат (Корець) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | 0 | |
32 | (32) | Маяк (Сарни) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
36 | (36) | Зарічне (Зарічне) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
- | (36) | Сокіл (Осова) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
40 | (40) | Свиспан (Костопіль) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 | 0 | |
39 | (39) | Курозвани (Курозвани) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
36 | (36) | ХФК Надія (Рівне) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
32 | (32) | Імпульс (Дубно) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
30 | (30) | ФК Тараканів (Тараканів) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 | |
24 | (24) | Лісівник (Дубровиця) | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | 0 | |
23 | (23) | Вілія (Млинів) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 | 3 | |
22 | (22) | Рівес (Великий Олексин) | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
25 | (25) | Колос (Кричильськ) | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 0 | |
26 | (26) | Інтеркарс (Рівне) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
30 | (30) | Обарів (Обарів) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 | |
28 | (28) | Сокіл (Радивилів-Крупець) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
- | (28) | Волинь-Цемент (Здолбунів) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
26 | (26) | Вельбівно (Вельбівно) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |