ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ


Кубок області
Календар ігор

1/32 фіналу
13 квітня 2019 (Субота)
17:00    ФК Велике Поле (Велике Поле)1:2ДЧФЦ Дубно (Дубно) 
14 квітня 2019 (Неділя)
12:00    Случ (Березне)2:0Інтеркарс (Рівне) 
14:00    Горинь (Кустин)3:1Стандарт-Водник (Рівне) 
14:00    ФК Забороль (Забороль)4:7ФК Садове-2 (Садове) 
14:00    ФК Грем'яче (Грем'яче)0:1Моноліт (Вараш) 
14:00    Темп (Борове)3:1ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Граніт (Клесів)4:1Зарічне (Зарічне) 
наверх
1/16 фіналу
26 квітня 2019 (П'ятниця)
17:00    ФЦ Дубно (Дубно)0:3Сокіл (Радивилів-Крупець) 
18:00    Моноліт (Вараш)2:1Енергія (Володимирець) 
27 квітня 2019 (Субота)
14:00    Случ (Березне)3:0Іква (Млинів) 
14:00    Темп (Борове)3:0Команда Полісся не зявилась на груПолісся (Рокитне) 
14:00    Горинь (Кустин)1:4Коливань (Клевань) 
14:00    ФК Садове-2 (Садове)0:2Локомотив (Здолбунів) 
14:00    Граніт (Клесів)3:0Рачин (Рачин) 
14:00    ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів)1:2Лісівник (Дубровиця) 
наверх
1/8 фіналу
22 травня 2019 (Середа)
17:00    Темп (Борове)3:0Команда Гоща-РІТТЕР не зявилась на груГоща-РІТТЕР (Гоща) 
17:00    Коливань (Клевань)0:3ФК Садове (Садове) 
17:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)3:0Команда Калина не зявилась на груКалина (Бугрин) 
17:00    Локомотив (Здолбунів)1:6Малинськ (Малинськ) 
17:00    Граніт (Клесів)0:3Команда Граніт не зявилась на груМаяк (Сарни) 
17:00    Случ (Березне)0:2ОДЕК (Оржів) 
17:40    Лісівник (Дубровиця)5:6пенальтіІзотоп-РАЕС (Вараш) 
18:00    Моноліт (Вараш)3:1ФК Рафалівка (Рафалівка) 
наверх
1/4 фіналу
23 червня 2019 (Неділя)
16:00    ФК Садове (Садове)1:5ОДЕК (Оржів) 
30 червня 2019 (Неділя)
14:00    Маяк (Сарни)5:0Моноліт (Вараш) 
14:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)2:0Темп (Борове) 
03 липня 2019 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)3:0Команда Сокіл знялася зі змаганьСокіл (Радивилів-Крупець) 
наверх
1/2 фіналу - Перші матчі
28 серпня 2019 (Середа)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)-:-Малинськ (Малинськ) 
16:00    ОДЕК (Оржів)-:-Маяк (Сарни) 
наверх
1/2 фіналу - Матчі-відп.
04 вересня 2019 (Середа)
17:00    Малинськ (Малинськ)-:-Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
17:00    Маяк (Сарни)-:-ОДЕК (Оржів) 
наверх



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::