ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Першість області - 2 ліга
Турнірна таблиця
віддо

Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (1) Случ (Березне) 11  29:9   20  26 
2 (2) ФК Садове-2 (Садове) 11  30:20   10  21 
3 (4) Полісся (Рокитне) 11  18:15   20 
4 (5) Лісівник (Дубровиця) 11  20:10   10  19 
5 (3) ФК Граніт (Томашгород) 11  27:20   17 
6 (6) Енергія (Володимирець) 11  21:24   -3  16 
7 (7) Зарічне (Зарічне) 11  19:19   15 
8 (8) Моноліт (Вараш) 11  18:20   -2  15 
9 (9) Рачин (Рачин) 11  19:20   -1  13 
10 (10) ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) 11  21:24   -3  12 
11 (11) Стандарт-Водник (Рівне) 11  7:33   -26 
12 (12) ФЦ Дубно (Дубно) 11  7:22   -15 


Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Енергія (Володимирець)     3:1 3:2   6:2 0:5       1:1
2 Зарічне (Зарічне)1:1    0:0 6:1     1:3 5:1   3:2  
3 Лісівник (Дубровиця)5:0 0:0  2:0 2:1 1:1   2:0        
4 Моноліт (Вараш)           1:0   5:2 2:3 0:3 2:1
5 ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів)      3:4    2:3   5:1 1:0 3:1  
6 Полісся (Рокитне)2:1 2:1   2:2 2:0    0:2 1:0      
7 Рачин (Рачин)  6:0 1:3     1:0  1:2       3:0
8 Случ (Березне)      1:1 2:1      5:0 4:0 3:3  
9 Стандарт-Водник (Рівне)1:1   1:0       1:1    0:7 0:3 0:0
10 ФК Граніт (Томашгород)2:3 3:1 1:1     1:2 4:1        3:2
11 ФК Садове-2 (Садове)2:2   3:2     5:4 1:0     3:3  4:0
12 ФЦ Дубно (Дубно)  0:1 2:2   0:2 1:2   0:2        

Першість області - 2 ліга
Календар ігор

1-й тур
20 квітня 2019 (Субота)
13:00    Лісівник (Дубровиця)2:0Моноліт (Вараш) 
14:00    Зарічне (Зарічне)1:3Случ (Березне) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)2:3Енергія (Володимирець) 
16:00    ФК Садове-2 (Садове)1:0Рачин (Рачин) 
21 квітня 2019 (Неділя)
15:00    Полісся (Рокитне)2:0ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) 
16:30    Стандарт-Водник (Рівне)0:0ФЦ Дубно (Дубно) 
наверх
2-й тур
01 травня 2019 (Середа)
15:00    Енергія (Володимирець)3:1Моноліт (Вараш) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)3:1Зарічне (Зарічне) 
16:00    ФЦ Дубно (Дубно)2:2Лісівник (Дубровиця) 
16:00    ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів)5:1Стандарт-Водник (Рівне) 
16:00    Рачин (Рачин)1:0Полісся (Рокитне) 
16:00    Случ (Березне)3:3ФК Садове-2 (Садове) 
наверх
3-й тур
04 травня 2019 (Субота)
14:00    Зарічне (Зарічне)1:1Енергія (Володимирець) 
15:00    Полісся (Рокитне)0:2Случ (Березне) 
15:00    Лісівник (Дубровиця)2:1ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) 
15:00    Моноліт (Вараш)2:1ФЦ Дубно (Дубно) 
16:00    ФК Садове-2 (Садове)3:3ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Стандарт-Водник (Рівне)1:1Рачин (Рачин) 
наверх
4-й тур
09 травня 2019 (Четвер)
14:00    Зарічне (Зарічне)3:2ФК Садове-2 (Садове) 
15:00    Енергія (Володимирець)1:1ФЦ Дубно (Дубно) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)1:2Полісся (Рокитне) 
16:00    ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів)3:4Моноліт (Вараш) 
16:00    Рачин (Рачин)1:3Лісівник (Дубровиця) 
16:00    Случ (Березне)5:0Стандарт-Водник (Рівне) 
наверх
5-й тур
11 травня 2019 (Субота)
16:00    Лісівник (Дубровиця)2:0Случ (Березне) 
12 травня 2019 (Неділя)
15:00    Моноліт (Вараш)1:0Рачин (Рачин) 
16:00    ФК Садове-2 (Садове)2:2Енергія (Володимирець) 
16:00    Стандарт-Водник (Рівне)0:7ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    ФЦ Дубно (Дубно)0:2ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) 
15 травня 2019 (Середа)
16:00    Полісся (Рокитне)2:1Зарічне (Зарічне) 
наверх
6-й тур
18 травня 2019 (Субота)
16:00    Рачин (Рачин)3:0ФЦ Дубно (Дубно) 
16:00    Случ (Березне)1:1Моноліт (Вараш) 
19 травня 2019 (Неділя)
15:00    Зарічне (Зарічне)5:1Стандарт-Водник (Рівне) 
29 червня 2019 (Субота)
15:00    ФК Граніт (Томашгород)1:1Лісівник (Дубровиця) 
30 червня 2019 (Неділя)
15:00    Енергія (Володимирець)3:2ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) 
07 липня 2019 (Неділя)
16:00    ФК Садове-2 (Садове)5:4Полісся (Рокитне) 
наверх
7-й тур
25 травня 2019 (Субота)
13:00    Моноліт (Вараш)2:3ФК Граніт (Томашгород) 
16:00    Полісся (Рокитне)2:1Енергія (Володимирець) 
16:00    ФЦ Дубно (Дубно)0:2Случ (Березне) 
16:00    ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів)2:3Рачин (Рачин) 
26 травня 2019 (Неділя)
15:00    Лісівник (Дубровиця)0:0Зарічне (Зарічне) 
16:00    Стандарт-Водник (Рівне)0:3ФК Садове-2 (Садове) 
наверх
8-й тур
01 червня 2019 (Субота)
13:00    Зарічне (Зарічне)0:0Моноліт (Вараш) 
14:00    Случ (Березне)2:1ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) 
15:00    Енергія (Володимирець)6:2Рачин (Рачин) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)3:2ФЦ Дубно (Дубно) 
16:00    ФК Садове-2 (Садове)3:2Лісівник (Дубровиця) 
02 червня 2019 (Неділя)
15:00    Полісся (Рокитне)1:0Стандарт-Водник (Рівне) 
наверх
9-й тур
08 червня 2019 (Субота)
15:00    Моноліт (Вараш)0:3ФК Садове-2 (Садове) 
16:00    Стандарт-Водник (Рівне)1:1Енергія (Володимирець) 
16:00    ФЦ Дубно (Дубно)0:1Зарічне (Зарічне) 
16:00    Рачин (Рачин)1:2Случ (Березне) 
09 червня 2019 (Неділя)
15:00    Лісівник (Дубровиця)1:1Полісся (Рокитне) 
16:00    ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів)1:0ФК Граніт (Томашгород) 
наверх
10-й тур
15 червня 2019 (Субота)
14:00    Зарічне (Зарічне)6:1ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів) 
15:00    Полісся (Рокитне)2:2Моноліт (Вараш) 
16:00    ФК Садове-2 (Садове)4:0ФЦ Дубно (Дубно) 
16:00    Стандарт-Водник (Рівне)1:0Лісівник (Дубровиця) 
16 червня 2019 (Неділя)
15:00    Енергія (Володимирець)0:5Случ (Березне) 
15:00    ФК Граніт (Томашгород)4:1Рачин (Рачин) 
наверх
11-й тур
22 червня 2019 (Субота)
16:00    Рачин (Рачин)6:0Зарічне (Зарічне) 
16:00    Случ (Березне)4:0ФК Граніт (Томашгород) 
23 червня 2019 (Неділя)
15:00    Лісівник (Дубровиця)5:0Енергія (Володимирець) 
15:00    Моноліт (Вараш)5:2Стандарт-Водник (Рівне) 
16:00    ФЦ Дубно (Дубно)1:2Полісся (Рокитне) 
16:00    ОТГ Клевань-Оржів (Клевань-Оржів)3:1ФК Садове-2 (Садове) 
наверх