ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі - 2011
Звіт про матч - 7-й тур

12 червня 2011 (Неділя) 16:00
(Вараш)

 
Ізотоп-РАЕС (Вараш) 0 - 1 Гоща-АМАКО (Гоща)
(Гоща)

goal 34' Дмитрук
Глядачів: 400 чол.
Арбітр: Андрій Кущевой
Асистенти арбітра: Олексій Гладков, Олег Фурманець
Склади команд
Дисциплінарні покарання
yellow 57' Кедич
yellow 61' Засєкін
Жукyellow 19'
Сержанюкyellow 85'
Луцюкyellow 87'
 
Резюме

На свято Трійці в матчі сьомого туру гравці «Ізотоп-РАЕС» приймали вдома «Гощу-АМАКО». За декілька хвилин до початку гри юнацьких складів в Кузнецовську пройшла сильна злива, яка,звичайно, внесла певні корективи в футбольні поєдинки, як юнаків так і дорослих. Адже на мокрому газоні завжди простіше руйнувати атаки, аніж їх створювати.

Основні команди розпочали матч досить обережно, і перший більш-менш небезпечний момент виник лише на тринадцятій хвилині, коли удар з далекої відстані Володимира Ткачука перевів на кутовий голкіпер кузнецовців. Огризнулися господарі через сім хвилин. Олег Мирончук подав м’яч з кутового сектору на лінію воротарського майданчика. Там захисники забули Олександра Федіну, який головою замикав передачу, але м’яч, торкнувшись поперечини воріт, полетів вище «рамки». Через дві хвилини нападники «Ізотопа» не реалізували ще один момент, який називають стовідсотковим. Колос скористався помилкою Анатолія Коломійця і виходив фактично віч-на-віч з голкіпером гощанців. Олександр міг або пробити по воротах Олексія Дем’янця, або віддати передачу на Федіну, який підключився до атаки. Колос вибрав останній варіант, але м’яч, який покотився по лінії воротарського майданчика після його передачі, влучив в захисника, що повертався до своїх воріт.

Після цих моментів кузнецовці заспокоїлись, і ігрова перевага поступово перейшла на бік гостей. І якщо перші два удари у виконані гощанців можна назвати пристрілочними, то потужний удар на 33-й хвилині з двадцяти метрів Володимира Ткачука після скидки Олександра Шапінського змусив серйозно вступити в гру Юрія Крисюка, який перевів м’яч на кутовий. Але цей момент лише відтермінував відкриття рахунку у матчі. На 34-й хвилині м’яч зрикошетив від когось з захисників «Ізотопа» до Олександра Дмитрука, який з лінії воротарсього майданчика переправив кулю в ворота.

Через декілька хвилин Андрій Жук пробивав з далекої відстані штрафний удар, і м’яч, влучивши в голову захисника «Ізотопа» пролетів трохи вище воріт. На 43-й хвилині Олександр Колос зробив навісну передачу з лівого флангу на Федіну, який знаходився в районі одинадцятиметрової позначки, але в того удар по воротах не вийшов. А на останній хвилині першого тайму Олег Мирончук спробував перевірити надійність в воротах Олексія Дем’янця дальнім ударом – голкіпер виявився надійним і взяв м’яч.

Про другий тайм гри розповідати майже нічого. В перерві матчу замість Олександра Федіни на полі з’явився Віталій Дейнеко, але пожвавлення атакувальних дій з боку «Ізотопа» не відбулося. Більше того, за всю другу половину матчу ударів в площину воріт, які б змусили хоча б трохи напружитись воротаря «Гощі», кузнецовці так і не зробили. Особливо не йшли вперед і гості, тому глядачі в другій сорокап’ятихвилинці побачили футбол без воріт в центрі поля. Єдиний момент, який можна назвати напівнебезпечним, і який міг би призвести до взяття воріт, створили гощанці аж на 81-й(!) хвилині, коли на прострільну передачу з правого флангу Олександра Шапінського першим встиг Юрій Крисюк, а не Юрій Гриценко.

Таким чином,«Ізотоп» зазнав другої домашньої поразки поспіль і опустився на четверту позицію. До літніх канікул кузнецовцям необхідно здійснити непростий виїзд до набираючого ігрову форму «Волинь-Цементу» та прийняти вдома, паралельно виступаючого на всеукраїнських аматорських змаганнях, оржівський «ОДЕК».