ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі
Турнірна таблиця
віддо

Місце Команда І В Н П Голи Різниця Очки
1 (2) Малинськ (Малинськ) 14  12  68:10   58  37 
2 (1) Маяк (Сарни) 15  12  51:10   41  37 
3 (3) ФК Садове (Садове) 15  29:21   24 
4 (5) ФК Рафалівка (Рафалівка) 14  30:21   23 
5 (4) Іква (Млинів) 14  16:26   -10  22 
6 (7) Гоща-РІТТЕР (Гоща) 14  12:29   -17  18 
7 (6) Коливань (Клевань) 15  18:26   -8  16 
8 (9) Сокіл (Радивилів-Крупець) 13  13:24   -11  16 
9 (8) Калина (Бугрин) 14  16:28   -12  15 
10 (10) Ізотоп-РАЕС (Вараш) 15  26:47   -21  14 
11 (11) Локомотив (Здолбунів) 15  12  12:49   -37 


Чемпіонат області - 1 Ліга - Дорослі
Календар ігор

1-й тур
20 квітня 2019 (Субота)
16:00    Локомотив (Здолбунів)0:1Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:1Калина (Бугрин) 
21 квітня 2019 (Неділя)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)1:7Малинськ (Малинськ) 
16:00    Іква (Млинів)0:3ФК Садове (Садове) 
16:00    Маяк (Сарни)5:0Коливань (Клевань) 
Не грають: Гоща-РІТТЕР (Гоща)
наверх
2-й тур
01 травня 2019 (Середа)
16:00    Коливань (Клевань)1:1Локомотив (Здолбунів) 
16:00    ФК Садове (Садове)1:1Маяк (Сарни) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)1:2Іква (Млинів) 
16:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)1:7Малинськ (Малинськ) 
30 червня 2019 (Неділя)
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:1Калина (Бугрин) 
Не грають: ФК Рафалівка (Рафалівка)
наверх
3-й тур
04 травня 2019 (Субота)
16:00    Маяк (Сарни)6:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Локомотив (Здолбунів)0:5ФК Садове (Садове) 
16:00    Коливань (Клевань)4:0Калина (Бугрин) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
17:00    Іква (Млинів)0:0Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
Не грають: Малинськ (Малинськ)
наверх
4-й тур
09 травня 2019 (Четвер)
16:00    Коливань (Клевань)0:2ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    ФК Садове (Садове)3:2Калина (Бугрин) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)8:3Локомотив (Здолбунів) 
16:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)0:4Маяк (Сарни) 
16:00    Іква (Млинів)0:6Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Сокіл (Радивилів-Крупець)
наверх
5-й тур
12 травня 2019 (Неділя)
16:00    Локомотив (Здолбунів)0:1Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)4:1Калина (Бугрин) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)0:2ФК Садове (Садове) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)3:2Коливань (Клевань) 
15 травня 2019 (Середа)
16:00    Маяк (Сарни)0:2Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Іква (Млинів)
наверх
6-й тур
18 травня 2019 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)1:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)2:2ФК Рафалівка (Рафалівка) 
19 травня 2019 (Неділя)
16:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)0:1Калина (Бугрин) 
16:00    Локомотив (Здолбунів)1:8Малинськ (Малинськ) 
16:00    Іква (Млинів)1:5Маяк (Сарни) 
Не грають: Коливань (Клевань)
наверх
7-й тур
25 травня 2019 (Субота)
16:00    Локомотив (Здолбунів)1:2Іква (Млинів) 
16:00    Коливань (Клевань)2:1ФК Садове (Садове) 
26 травня 2019 (Неділя)
16:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)3:2ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)2:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
28 травня 2019 (Вівторок)
17:30    Малинськ (Малинськ)5:0Калина (Бугрин) 
Не грають: Маяк (Сарни)
наверх
8-й тур
01 червня 2019 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)2:4Коливань (Клевань) 
02 червня 2019 (Неділя)
16:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)4:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)0:4Малинськ (Малинськ) 
16:00    Іква (Млинів)1:0Калина (Бугрин) 
16:00    Маяк (Сарни)4:0Локомотив (Здолбунів) 
Не грають: ФК Садове (Садове)
наверх
9-й тур
29 травня 2019 (Середа)
18:00    Малинськ (Малинськ)6:0Сокіл (Радивилів-Крупець) 
08 червня 2019 (Субота)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)1:2Іква (Млинів) 
16:00    ФК Садове (Садове)3:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
09 червня 2019 (Неділя)
16:00    Маяк (Сарни)4:1Калина (Бугрин) 
16:00    Коливань (Клевань)0:0Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
Не грають: Локомотив (Здолбунів)
наверх
10-й тур
14 червня 2019 (П'ятниця)
19:00    Малинськ (Малинськ)1:1Коливань (Клевань) 
15 червня 2019 (Субота)
16:00    Локомотив (Здолбунів)1:4Калина (Бугрин) 
16 червня 2019 (Неділя)
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)2:0Іква (Млинів) 
16:00    Маяк (Сарни)2:0ФК Рафалівка (Рафалівка) 
11 серпня 2019 (Неділя)
16:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)0:0ФК Садове (Садове) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (Вараш)
наверх
11-й тур
22 червня 2019 (Субота)
16:00    Коливань (Клевань)2:0Іква (Млинів) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)2:0Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
23 червня 2019 (Неділя)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)7:0Локомотив (Здолбунів) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)1:3Маяк (Сарни) 
29 червня 2019 (Субота)
16:00    ФК Садове (Садове)2:5Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Калина (Бугрин)
наверх
12-й тур
17 серпня 2019 (Субота)
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)2:2Локомотив (Здолбунів) 
18 серпня 2019 (Неділя)
16:00    Малинськ (Малинськ)5:0Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    ФК Садове (Садове)2:3Іква (Млинів) 
16:00    Коливань (Клевань)0:2Маяк (Сарни) 
25 серпня 2019 (Неділя)
14:00    Калина (Бугрин)2:4ФК Рафалівка (Рафалівка) 
Не грають: Гоща-РІТТЕР (Гоща)
наверх
13-й тур
24 серпня 2019 (Субота)
16:00    Калина (Бугрин)-:-Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    Локомотив (Здолбунів)0:0Коливань (Клевань) 
25 серпня 2019 (Неділя)
16:00    Маяк (Сарни)4:2ФК Садове (Садове) 
16:00    Іква (Млинів)3:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Малинськ (Малинськ)9:1Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
Не грають: ФК Рафалівка (Рафалівка)
наверх
14-й тур
31 серпня 2019 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)0:6Маяк (Сарни) 
16:00    ФК Садове (Садове)2:1Локомотив (Здолбунів) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)0:2ФК Рафалівка (Рафалівка) 
01 вересня 2019 (Неділя)
16:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)1:0Іква (Млинів) 
16:00    Калина (Бугрин)2:0Коливань (Клевань) 
Не грають: Малинськ (Малинськ)
наверх
15-й тур
07 вересня 2019 (Субота)
16:00    Локомотив (Здолбунів)2:3Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
17:00    Малинськ (Малинськ)1:2Іква (Млинів) 
08 вересня 2019 (Неділя)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)5:1Коливань (Клевань) 
16:00    Калина (Бугрин)0:0ФК Садове (Садове) 
16:00    Маяк (Сарни)4:0Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
Не грають: Сокіл (Радивилів-Крупець)
наверх
16-й тур
21 вересня 2019 (Субота)
16:00    Калина (Бугрин)1:1Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    ФК Садове (Садове)2:3ФК Рафалівка (Рафалівка) 
22 вересня 2019 (Неділя)
16:00    Малинськ (Малинськ)2:1Маяк (Сарни) 
16:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)1:0Локомотив (Здолбунів) 
16:00    Коливань (Клевань)1:2Сокіл (Радивилів-Крупець) 
Не грають: Іква (Млинів)
наверх
17-й тур
28 вересня 2019 (Субота)
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)-:-ФК Садове (Садове) 
29 вересня 2019 (Неділя)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)-:-Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Калина (Бугрин)-:-Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
16:00    Малинськ (Малинськ)-:-Локомотив (Здолбунів) 
16:00    Маяк (Сарни)-:-Іква (Млинів) 
Не грають: Коливань (Клевань)
наверх
18-й тур
05 жовтня 2019 (Субота)
16:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)-:-Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)-:-Сокіл (Радивилів-Крупець) 
16:00    ФК Садове (Садове)-:-Коливань (Клевань) 
06 жовтня 2019 (Неділя)
16:00    Іква (Млинів)-:-Локомотив (Здолбунів) 
16:00    Калина (Бугрин)-:-Малинськ (Малинськ) 
Не грають: Маяк (Сарни)
наверх
19-й тур
12 жовтня 2019 (Субота)
16:00    Коливань (Клевань)-:-Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)-:-Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
13 жовтня 2019 (Неділя)
16:00    Малинськ (Малинськ)-:-ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    Калина (Бугрин)-:-Іква (Млинів) 
16:00    Локомотив (Здолбунів)-:-Маяк (Сарни) 
Не грають: ФК Садове (Садове)
наверх
20-й тур
19 жовтня 2019 (Субота)
16:00    Ізотоп-РАЕС (Вараш)-:-ФК Садове (Садове) 
20 жовтня 2019 (Неділя)
16:00    Калина (Бугрин)-:-Маяк (Сарни) 
16:00    Іква (Млинів)-:-ФК Рафалівка (Рафалівка) 
16:00    Сокіл (Радивилів-Крупець)-:-Малинськ (Малинськ) 
16:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)-:-Коливань (Клевань) 
Не грають: Локомотив (Здолбунів)
наверх
21-й тур
26 жовтня 2019 (Субота)
15:00    ФК Садове (Садове)-:-Гоща-РІТТЕР (Гоща) 
15:00    Калина (Бугрин)-:-Локомотив (Здолбунів) 
27 жовтня 2019 (Неділя)
14:00    Коливань (Клевань)-:-Малинськ (Малинськ) 
14:00    Іква (Млинів)-:-Сокіл (Радивилів-Крупець) 
14:00    ФК Рафалівка (Рафалівка)-:-Маяк (Сарни) 
Не грають: Ізотоп-РАЕС (Вараш)
наверх
22-й тур
03 листопада 2019 (Неділя)
14:00    Локомотив (Здолбунів)-:-ФК Рафалівка (Рафалівка) 
14:00    Маяк (Сарни)-:-Сокіл (Радивилів-Крупець) 
14:00    Іква (Млинів)-:-Коливань (Клевань) 
14:00    Малинськ (Малинськ)-:-ФК Садове (Садове) 
14:00    Гоща-РІТТЕР (Гоща)-:-Ізотоп-РАЕС (Вараш) 
Не грають: Калина (Бугрин)
наверх