ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Чемпіонат області з футзалу 2010р.

e-mail Друк

19 грудня в рівненській ДЮСШ-4 завершився чемпіонат області з футзалу 2010р.

На першій стадії чемпіонату команди були розбиті на чотири підгрупи, матчі яких відбулися в Рівному та Костополі 26-28 листопада та 11-12 грудня.

Кузнецовські футзалісти в своїй підгрупі в Костополі впевнено перемоги суперників з Рокитнівського (3:1) та Сарненського районів (5:2) і вийшли до фіналу з першого місця в групі. В цій же підгрупі мали б виступати футзалісти з Зарічненського та Острозького районів, які ці змагання проігнорували.

З інших підгруп у фінальну частину з першого місця також вийшли команди Костопільського та Радивилівського районів, а також міста Рівне. Команда Гощанського району стала кращою серед других. А Млинівчани відразу були кваліфіковані у вирішальний турнір, в статусі минулорічного чемпіона.

У фіналі 6 команд розділили на дві підгрупи. Кузнецовці у своїй трійці не мали особливих проблем з Млинівчанами 6:1, але поступившись команді з Радивилова (4:5), змушені були боротися лише за бронзу. Матч за третє місце проти команди Гощанського району також був програний з рахунком 2:5. Таким чином «енергетики» стали лише четвертими.

Чемпіоном 2010 року стали рівненські футзалісти. У фінальній підгрупі представники обласного центру переграли і костопільчан (5:0), і гощанських футзалістів (4:3). Фінальний матч проти Радивилова рівняни виграли з мінімальною перевагою - 4:3. В матчі за 5 місце представники Костопільського району виявилися сильнішими за футзалістів з Млинова – 5:1.