ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

ІІІ Меморіал Степана Чуми

e-mail Друк

21 липня 2012р. на стадіоні спорткомплексу "Ізотоп" відбувся третій Меморіал Степана Чуми серед ветеранів. Цього року в змаганнях крім господарів взяли участь рівненський "Авангард-ПАС" та володимирецькі ветерани.

У першому матчі турніру зустрілися поліські сусіди - Кузнецовськ та Володимирець. І, як нещодавно в чемпіонаті області, футболісти "Ізотопа" досить впевнено перемогли 2:0.

Наступна гра між "Ізотопом" та "Авангард-ПАС" ставала, фактично, грою за перше місце. Хвилин п'ятнадцять на полі була рівна боротьба, але  в середині першого тайму кузнецовці "привезли" собі два пенальті на протязі двох хвилин. І якщо перший удар Ярослава Дмитрука Володимир Дейнека взяв, то виконання пенальті Сергієм Дьомушкіним виявилося точним. Потім рівняни забили ще раз, і дещо заспокоїлись. За п'ять хвилин до закінчення матчу Валерій Штинь зумів відквитати один м'яч, але досвідчені "авангардівці" майже одразу, забивши втретє, встановили остаточний рахунок у грі - 3:1.

В останній зустрічі рівняни досить швидко зняли всі питання про переможця у грі і турнірі, забивши три швидких голи ще у першому таймі. І хоча володимирчани до перерви, потужним ударом зі штрафного удару, скоротили відставання, різниця в класі команд все ж відчувалася. У другому таймі "Авангард-ПАС" ще забив четвертий м'яч і, як і два роки тому, здобув перемогу у Меморіалі Степана Чуми. Другими стали ветерани "Ізотоп-РАЕС", замкнули трійку збірники Володимирецького району.