ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

На старт - 2015

e-mail Друк

Вже традиційно матчами 1/16 фіналу Кубку області стартує «літній» футбольний сезон на Рівненщині. 15 квітня першими розпочнуть боротьбу «ДЮСШ-Верес» та «ОДЕК». Решта матчів першої стадії змагань відбудуться 18 квітня.

Кузнецовський «Ізотоп» зіграє на виїзді в Грабові (Рівненський р-н) проти «Оріона». «Моноліт» на своєму полі в цей день прийматиме здолбунівський «Волинь-Цемент».

Матчі 1/8 фіналу пройдуть вже за тиждень 26 квітня. У випадку успішного проходження першого етапу, «Ізотоп-РАЕС» на виїзді зустрінеться з переможцем пари ФК «Забороль» - «Енергія» (Володимирець). А «Моноліту», у разі подолання здолбунівського бар’єру, жереб вибрав прийом вдома переможця пари «Стандарт» (Рівне) – ФК «Клевань».

Чемпіонат же розпочнеться 2-3 травня. В першій обласній лізі прийме участь 10 команд. До минулорічних учасників змагань приєднався ФК «Вельбівне». «Ізотоп» стартує з далекого виїзду до Радивилова. Кузнецовські глядачі свою команду зможуть побачити 9 або 10 травня у грі проти дебютантів ФК «Вельбівне».

Схоже особливістю організації цьогорічного чемпіонату стане проведення деяких матчів не тільки у неділю, але й у суботу, тому остаточні дати проведення ігор ще не визначені. Завершиться перше коло в День Конституції України. Початок другої половини чемпіонату запланований на 30 серпня, а закінчення змагань - на 25 жовтня.