ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Непрохідна нічия з Коростенем

e-mail Друк

Після мінімальної, але результативної поразки у першому матчі попереднього раунду Кубку України серед аматорських команд проти СК "Коростень", "Ізотоп" мав непогані шанси відігратися у домашній грі.

Матч-відповідь активніше розпочали гості, провівши дві атаки, в яких тільки реакція Віталія Бедика рятувала ворота "Ізотопа" після ударів головою з лінії воротарського майданчика нападників Коростеня. Але на 38-й хвилині забили господарі, після прострілу з правого флангу до воротарського майданчика Коростеня, відзначився Роман Федіна. Рахунок 1:0 вже влаштовував "Ізотоп" для виходу у наступний раунд, але наприкінці першого тайму господарі залишились в меншості - друге попередження отримав Роман Белець. Причому з глядацької трибуни навіть важко було сказати за що саме отримав. Гравець Коростеня сфолив в центрі поля, але арбітр матчу роздав "гірчичники" і гравцю, що сфолив і Роману.

Звичайно, отримавши чисельну перевагу, гості з початком другого тайму ще більше побігли відіграватися і це їм вдалося на 63-й хвилині. Для того щоб перевести гру хоча б в додатковий час необхідно було вже забивати "Ізотопу", але зробити це в десятьох, на жаль, до кінця матчу "атомникам" так і не вдалося.