ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Подвійне чемпіонство "Моноліта"

e-mail Друк

19 жовтня 2011р. завершився чемпіонат Кузнецовська з футболу – змагання, які в нашому місті не проводились вже багато років. В турнірі, де взяло участь 6 команд, набравши 13 очок, перемогу здобули футболісти «Моноліта», які цьогоріч ще й стали чемпіонами Володимирецького району.

Другими фінішували представники цеху теплових та підземних комунікацій, які перемогли всіх своїх суперників, окрім чемпіонів. Замкнули «призи» футболісти транспортного цеху, котрі хоч і взяли очко у грі з «Монолітом», все ж поступилися з рахунком 1:2 у двобої з ЦТПК. Четвертими стали представники КДЮСШ-Ізотоп, які хоч і не змогли створити конкуренції представникам першої трійки змагань, проте впевнено розібрались з командою військової частини (4:1) та ДЮСШ управління освіти (4:0). П’яте місце у змаганнях, завдяки перемозі 3:2, вирваній на останніх секундах матчу з ДЮСШ УО, вибороли гравці В/Ч 3045.