ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Продовження падіння

e-mail Друк

У передостанньому турі першого кола чемпіонату Рівненщини «Ізотоп» приймав на своєму полі одного з лідерів - рівненську «Славію». Не надто чисельні глядачі, які завітали на матч, що розпочався на півтори години раніше ніж зазвичай, і пройшов у спекотну погоду, розраховували на те, що місцеві футболісти зможуть хоч якось реабілітуватися за розгромну поразку у попередньому турі у Гощі. Але, схоже, що на рівних змагатися з цьогорічними лідерами кузнецовцям не до снаги.

Рівняни відкрили рахунок вже на шостій хвилині матчу. Вадим Жак зробив передачу з кутового удару, яку головою замкнув Роман Волох. За декілька хвилин знову небезпечний момент біля воріт «Ізотопа» виник після подачі кутового. Спочатку Юрій Крисюк промахнувся при намаганні вибити м’яч рукою при навісній подачі, але встиг повернутися на лінію воріт і відбити кулю після удару Андрія Давидюка. Ще через вісім хвилин Віктора Каращенко вивели на ударну позицію, але той в боротьбі з захисником пробив вище воріт.

На 26-ій хвилині могла пройти небезпечна контратака у «Ізотопа» чотири на чотири, але Олександр Павлік, протягнувши м’яч через половину поля, зробив неточну передачу. Через три хвилини знову подача кутового Жаком, закінчилася небезпечним ударом Олександра Полончука, але м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт.

Перший небезпечний момент біля воріт «Славії» господарі організували лише на 34-ій хвилині. Мирончук своєю передачею «розрізав» захист рівнян і вивів Олександра Колоса віч-на-віч з Юрієм Кособуцьким. Нападник кузнецовців намагався проштовхнути м’яч повз голкіпера, який кинувся в ноги, але той відбив удар. Повторну передачу Колос зробив на набігаючого Якубського, але після удару Олега м’яч, доторкнувшись стійки, пішов повз ворота.

Через три хвилини Павлік закинув м’яч на лінію воротарського майданчика суперника, звідки Євген Блищик пробив головою вище воріт. Ще через дві хвилини схожий до попереднього епізод відбувся вже біля воріт «Ізотопа». Роман Сьох зробив подачу з правого флангу в штрафний майданчик кузнецовців, звідки Дмитро Жигулін головою пробив вище воріт.

За п´ять хвилин до закінчення першої половини гості подвоїли перевагу. Вадим Жак пройшов лівим флангом, зробив передачу у воротарський майданчик, звідки Віктор Каращенко, підставивши голову, переправив м´яч у сітку.

На 57-ій хвилині Жигулін зробив верхову передачу в штрафний майданчик на Давидюка, який головою скинув м´яч на набігаючого Каращенка, але в Віктора з точністю удару не склалося. Через п´ять хвилин Назар Степанюк несподівано з кута штрафного майданчика пробив в дальній нижній кут воріт, але м´яч пройшов поруч зі стійкою. Ще через дві хвилини знову Вадим Жак зробив подачу з кутового, і Дмитро Жигулін, який опинився в штрафному майданчику без опіки з боку захисників, розстріляв ворота, в яких після перерви вже стояв Віталій Бедик. 0:3 – і інтрига в матчі зникла остаточно.

Після третього голу команди заспокоїлись остаточно, і почали догравати матч. Щось подібне на небезпеку біля воріт «Славії» міг би організувати Василь Мендзяк на 84-ій хвилині, але з лінії штрафного майданчика пробив повз ворота. За кілька хвилин Мирончук з чергового штрафного спробував перевірити надійність в воротах Романа Попова, який за кілька хвилин до цього замінив Юрія Кособуцького, але воротар відбив удар.

А на дев´яностій хвилині останню небезпечну атаку організували футболісти «Славії». Гриценко і Тивончук почергово пробивали по воротах, але м´яч після удару першого блокував воротар, а після удару другого – з порожніх воріт виніс Андрій Кедич.

«Атомники» програли втретє поспіль і знову, як і в Гощі тижнем раніше, з розгромним рахунком, і посідають десяте(!) місце. Нижче тільки зона вильоту, до якої лише одне очко. І найближчий виїзд до Сарн, які щойно були сусідами по турнірній таблиці з «Ізотопом», але на виїзді обіграли «ОДЕК» не виглядає надто райдужним. Схоже, щоб якось реабілітуватися за сезон 2012р. «ізотопівцям» доведеться знову вигравати домашній російсько-український Кубок Корпорації ТВЕЛ та ДП НАЕК Енергоатом, який відбудеться 14-15 липня у Кузнецовську.