ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Третій чемпіонат області з пляжного футболу

e-mail Друк

19-20 серпня 2010 року на РОК "Біле Озеро" проходив Чемпіонат області з пляжного футболу, в якому взяло участь вісім команд.

Учасники змагань були розділені на дві групи. Квартет "А" склали Сокіл (Радивилів), Карат (Рівне), Рівне-112, Случ (Березне). Футболісти "Ізотопа" опинились в групі "Б" разом з володимирецькою "Енергією", рокитнівським "Поліссям" та пляжниками з Сарненського району. Кузнецовці без особливих проблем перемогли представників Сарн з рахунком 8:1, в надрезультативній битві поступилися "Поліссю" - 6:8, а потім і "Енергії" - 1:4. У грі між володимирчанами та рокитнівськими футболістами сильнішою стала "Енергія" - 3:2.

В іншій групі по шість очок набрали "Рівне-112" та "Случ", які зайняли відповідно першу та другу позицію. Третіми в групі стали "Каратівці", відповідно четвертими - представники Радивилова.

У другий день змагань відбулися стикові ігри за остаточний розподіл місць. Так в матчі за 7-8 позиції "Сокіл" без особливих проблем розібрався з представниками Сарненського району - 7:2. Гра за 5-6 місця не відбулася через неявку "Карата", через це п'ятими в чемпіонаті без боротьби стали кузнецовці. В бронзовому матчі "Полісся" перемогло "Случ" (7:2), а чемпіонами вдруге за три роки стали володимирчани, які з рахунком 4:3 обіграли "Рівне-112".