ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Ветерани до фіналу не пробилися

e-mail Друк

Знову за крок до фіналу зупинились у чемпіонаті області кузнецовські ветерани. Поступившись у першому півфінальному матчі діючим чемпіонам "Авангард-ПАС" з рахунком 0:5, "ізотопівці" перетворили матч-відповідь у просту формальність. Розуміючи це, команди у матчі-відповіді, який відбувся 20 жовтня на полі спорткомплексу "Ізотоп", влаштували футбол "без захисту".

Вже на третій хвилині матчу Валерій Закревський відкрив рахунок у матчі. Але у ролі наздоганяючої команди у цьому матчі рівненські футболісти перебували півтори хвилини, поки Ярослав Дмитрук не зрівняв рахунок. До кінця першого тайму досвідчені футболісти "Авангард-ПАС" зуміли ще тричі відзначитись у воротах Юрія В'юркова, натомість кузнецовці відповіли лише голом Василя Макухи.

У другій половині гри команди розписались у воротах одна одної по два рази. У гостей свій третій гол у матчі забив Ярослав Дмитрук та ще один м'яч на рахунку Сергія Дьомушкіна. У "атомників" відзначилися Володимир Штинь та Василь Макуха. Таким чином результативний рахунок 4:6, підтвердив вихід до фіналу чемпіонату області з цієї пари команди "Авангард-ПАС".