ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Ветерани починають і перемагають

e-mail Друк

Пізніше за інші команди розпочали свій черговий чемпіонат ветерани «Ізотопа». Перший тур «атомники» пропускали, а гру другого туру проти дубровицьких футболістів перенесли на 1 червня. «Літній» старт кузнецовців виявився більш ніж вдалим.

Вже на дев’ятій хвилині матчу Василь Макуха вивів «Ізотоп» вперед. Ще за дев’ять хвилин Степан Бережний дальнім ударом подвоїв перевагу господарів. На 23-й хвилині знов Василь Макуха ударом зі штрафного зробив рахунок розгромним. За чотири хвилини до перерви Володимир Штинь, самостійно пройшовши всю половину поля і півкоманди суперника, забив четвертий м’яч.

Після перерви гравці «Ізотопа» трохи заспокоїлись в забиванні м’ячів, хоча і дубровицькі ветерани Юрія В’юркова в воротах особливо не турбували. Остаточний рахунок на 63-й хвилині, встановив все той же Макуха. І хоча до закінчення матчу в господарів було ряд нагод ще збільшити перевагу, рахунок в матчі вже не змінився – 5:0.