ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Вибір кращого футболіста Кузнецовська 2011 року

e-mail Друк

П'ятнадцятий раз поспіль серед широкого кола прихильників шкіряного м’яча нашого міста (уболівальники, футболісти, функціонери) проводиться опитування з метою виявлення кращого футболіста Кузнецовська.

Нині вже вдруге опитування буде проходити за допомогою мережі Інтернет. Проголосувати за кращого гравця міста можна на сайті fcizotop.rv.ua до 1–го березня 2012р. Минулого року в опитуванні переміг захисник "Ізотопа-РАЕС" Роман Белець.

Нагадаємо шанувальникам футболу найбільш резонансні події сезону 2011 року. Кінець лютого – початок березня – ізотопівці перемагають у передсезонному турнірі «Володимирецький пролісок» за участі 6–ти команд і вперше за останні майже 30 років ігнорують Меморіал В.Шморгуна в Рівному. У березні команда РАЕС завойовує 3 місце у футзальному турнірі в залік Спартакіади Атоменергопрому. В серпні на Білому озері станційники вперше за час проведення виграли першість Рівненщини з пляжного футболу, а під кінець жовтня вибороли «бронзу» обласного чемпіонату. Такого ж успіху досягли юнацька та ветеранська команди. Були, звісно, і невдачі – виліт вже на першій стадії з Кубка Рівненщини, а також не потрапляння до фіналу чемпіонату області з футзалу. Перемоги і поразки разом з гравцями ділив тренерський трикутник – Борис Коток – Олександр Шлай – Павло Грибок, а основний тягар боротьби винесли на своїх плечах гравці Віталій Бедик, Юрій Крисюк, Володимир Нестерчук, Роман Белець, Андрій Кедич, Сергій Тарасюк, Олександр Павлик, Олег Мирончук, Микола Засєкін, Євген Блищик, Олександр Федіна, Віталій Дейнеко, капітан команди Олександр Колос та інші, серед яких Ви, шановні уболівальники, повинні вибрати найдостойнішого.