ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Плавання - 2021

e-mail Друк

Змагання з плавання в залік Спартакіади ВП РАЕС
Термін проведення: 12-13.10.2021р.
Місце проведення: Басейн "Енергетик"

25 метрів (12.10.2021р.)

МПІБКомандаРезультат
1 Халандач Роман ЦТАВ 12,14
2 Кривко Тарас СКМ,ДПРЗ-2 12,24
3 Федінчик Руслан ЕРП-1 12,34
4 Поляков Олександр РЦ 12,43
5 Боюка Дмитро ЕРП-1 12,58
6 Скоклюк Андрій ЦРБ,ЦДтаРАВ 12,60
7 Порощин Дмитро ЦТАВ 12,63
8 Тищук Артем ЦТАВ 12,75
9 Пасічник Роман ХЦ 12,80
10 Жарінов Микита ЦТАВ 13,14
11 Верешко Максим ЕРП-1 13,27
11 П'ятенко Максим ЦТАВ 13,27
13 Шулипа Олександр ТрЦ 13,39
14 Матейчук Олег ЕРП-2 13,41
15 Володько Валентин ЗВВО,СФЗ 13,56
16 Закревський Антон В/Ч 3045 13,63
17 Муравинець Сергій СКМ,ДПРЗ-2 13,65
17 Толокнєєв Сергій ХЦ 13,65
19 Ципан Ігор СКМ,ДПРЗ-2 13,68
20 Горпініч Сергій ЦРБ,ЦДтаРАВ 13,70
21 Костючик Віктор ПТУ 13,81
22 Верешко Богдан ЕРП-2 13,85
23 Максимук Дмитро ПТУ 13,91
24 Каращук Олег ЦРБ,ЦДтаРАВ 13,92
25 Самчинський Андрій В/Ч 3045 14,00
26 Балінський Дмитро РЦ 14,16
26 Сніжко Євгеній ТрЦ 14,16
28 Юдін Володимир ЦРБ,ЦДтаРАВ 14,54
29 Сєров Сергій ЕРП-1 14,61
30 Лавренюк Сергій В/Ч 3045 14,71
31 Осовська Олеся ХЦ 15,00
32 Самойлов Станіслав ПТУ 15,34
33 Грицик Андрій ЦТАВ 15,54
34 Ювковецький Григорій ЗВВО,СФЗ 15,77
35 Гусєв Кирило ПТУ 16,79
36 Кислянка Петро ЕРП-2 17,77
37 Грицюк Роман ЦРБ,ЦДтаРАВ 18,11
38 Харечко Станіслав ЦТАВ 18,79
39 Порохнюк Валентин ЗВВО,СФЗ 20,10

Командний залік після 25 метрів

МКомандаРезультат
1 ЦТАВ 16
2 ЕРП-1 19
3 СКМ,ДПРЗ-2 38
4 ЦРБ,ЦДтаРАВ 50
5 ХЦ 57
6 В/Ч 3045 71
7 РЦ 72
8 ЕРП-2 72
9 ПТУ 76
10 ТрЦ 81
11 ЗВВО,СФЗ 88


50 метрів (12-13.10.2021р.)

МПІБКомандаРезультат
1 Федінчик Руслан ЕРП-1 27,11
2 Боюка Дмитро ЕРП-1 27,39
3 Кривко Тарас СКМ,ДПРЗ-2 27,56
4 Поляков Олександр РЦ 27,90
5 Пасічник Роман ХЦ 27,95
6 Халандач Роман ЦТАВ 28.07
7 Скоклюк Андрій ЦРБ,ЦДтаРАВ 28,37
8 Верешко Максим ЕРП-1 28,72
8 Тищук Артем ЦТАВ 28,72
10 Шулипа Олександр ТрЦ 29,09
11 Закревський Антон В/Ч 3045 29,68
12 Муравинець Сергій СКМ,ДПРЗ-2 30,31
13 Жарінов Микита ЦТАВ 30,32
14 П'ятенко Максим ЦТАВ 30,42
15 Самчинський Андрій В/Ч 3045 30,45
16 Порошин Дмитро ЦТАВ 30,55
17 Горпініч Сергій ЦРБ,ЦДтаРАВ 31,88
18 Володько Валентин ЗВВО,СФЗ 32,03
19 Толокнєєв Сергій ХЦ 32,30
20 Верешко Богдан ЕРП-2 32,49
21 Сєров Сергій ЕРП-1

32,67

22 Матейчук Олег ЕРП-2 32,90
23 Каращук Олег ЦРБ,ЦДтаРАВ 33,53
24 Максимук Дмитро ПТУ 33,67
25 Осовська Олеся ХЦ 34,04
26 Лавренюк Сергій В/Ч 3045 34,09
27 Сніжко Євгеній ТрЦ 34,24
28 Ципан Ігор СКМ,ДПРЗ-2 34,34
29 Юдін Володимир ЦРБ,ЦДтаРАВ 35,17
30 Самойлов Станіслав ПТУ 35,46
31 Шулипа Тарас СКМ,ДПРЗ-2 35,90
32 Грицик Андрій ЦТАВ 37,88
33 Гусєв Кирило ПТУ 38,62
34 Грицюк Роман ЦРБ,ЦДтаРАВ 39,26
35 Кислянка Петро ЕРП-2 39,82
36 Ювковецький Григорій ЗВВО,СФЗ 41,93
37 Харечко Станіслав ЦТАВ 42,03
38 Порохнюк Валентин ЗВВО,СФЗ 46,65

Підсумковий протокол змагань з плавання

МКомандаРезультат
1 ЕРП-1 30
2 ЦТАВ 43
3 СКМ,ДПРЗ-2 81
4 ЦРБ,ЦДтаРАВ 97
5 ХЦ 106
6 В/Ч 3045 123
7 ЕРП-2 149
8 РЦ 158
9 ТрЦ 159
10 ПТУ 163
11 ЗВВО,СФЗ 180

 

Положення про проведення змагань з плавання в залік спартакіади ВП «Рівненська АЕС»

1.МЕТА. Популяризація плавання серед працівників ВП РАЕС та виявлення кращих спортсменів для участі в обласних і республіканських змаганнях. 
2.КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ. Керівництво змаганнями та проведення здійснюється головною суддівською колегією та оргкомітетом.
3.МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ.  Змагання проводяться 12-13.10.2021р. в басейні «Енергетик» спорткомплексу ВП РАЕС. Початок о 18.00 год. 
4.УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ. До участі у змаганнях допускаються спортивні колективи всіх цехів і підрозділів ВП РАЕС. Склад команди необмежений. 
5.ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ І ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
12.10.2021р. – плавання на 25 метрів.
13.10.2021р. – плавання на 50 метрів.
Команда-переможець визначається по найменшій сумі зайнятих місць трьох найкращих результатів команди (три кращих результати на 25 метрів плюс три кращих результати на 50 метрів).
Якщо дві або більше команди матимуть однакову кількість очок, то вище місце займає команда, яка має більшу кількість вищих місць.
Якщо в складі команди виступало менше трьох учасників, то відсутнім членам команди зараховується в залік найгірший результат, показаний серед всіх учасників, які виступали на даній дистанції, плюс три штрафні бали. 
6.НАГОРОДЖЕННЯ. Команда-переможець і призери нагороджуються кубками, грамотами та грошовими преміями. 
7.ФІНАНСУВАННЯ. Витрати на придбання грамот, кубків, харчування суддів та нагородження команд грошовими преміями за рахунок профспілкового комітету ВП «Рівненська АЕС». 
8.3АЯВКИ. Заявки, завірені начальником цеху і лікарем, подаються в день змагань.