ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Стрільба - 2021

e-mail Друк

Змагання зі стрільби в залік Спартакіади ВП РАЕС
Термін проведення: 13-17.12.2021 р.
Місце проведення: Тир спорткомплексу "Ізотоп"
Змагання проводяться з дотриманням карантинних вимог

13.12.2021р.

ЧасПІБКомандаРезультат
18:00 Згурський Олександр ТЦ-2,ГТЦ 25

Гожий Михайло ТЦ-2,ГТЦ 69

Герасимчук Богдан ТЦ-2,ГТЦ 57

Сульжик Юрій ТЦ-2,ГТЦ 75

Євсович Юрій ТЦ-2,ГТЦ 49
18:20 Гаврилов Денис СНРтаПЕ 46

Саковець Андрій СНРтаПЕ 83

Касянчик Олександр СНРтаПЕ 72

Веремчук Олександр СНРтаПЕ 76

Лєшик Максим СНРтаПЕ 70
18:40 Скоклюк Андрій ЦРБ,ЦДтаРАВ 74

Павлючик Віталій ЦРБ,ЦДтаРАВ 79

Палій Тарас ЦРБ,ЦДтаРАВ 80

Юдін Володимир ЦРБ,ЦДтаРАВ 64

Крисюк Ігор ЦРБ,ЦДтаРАВ 73
19:00 Мокійчук Павло ЕЦ 56

Семенов Сергій ЕЦ 76

Герчанівський Володимир ЕЦ 62

Столярець Олександр ЕЦ 79

Козінін Євгеній ЕЦ 63

14.12.2021р.

ЧасПІБКомандаРезультат
18:00 Баліцький Володимир ТрЦ 58

Бобер Сергій ТрЦ 76

Калісінський Сергій ТрЦ 65

Лавренчук Сергій ТрЦ 39

Пашкевич Євгеній ТрЦ 78
18:20 Басік Вячеслав НТЦ 80

Сніжко Валерій НТЦ 69

Кузін Михайло НТЦ 78
18:40 Моніч Іван РЦ 73

Мошков Максим РЦ 79

Балінський Дмитро РЦ 81

Маслаков Андрій РЦ 82

Кравець Віталій РЦ 64

15.12.2021р.

ЧасПІБКомандаРезультат
18:00 Бедик Віталій
СЕБтаС 44

Вознюк Владислав
СЕБтаС 68

Бондар Петро
СЕБтаС 70

Швець Ігор
СЕБтаС 70

Антонюк Олександр
СЕБтаС 88
18:20 Панченко Андрій
ВТС 82

Мальцева Ганна
ВТС 70

Смоляк Іван
ВТС 66

Березюк Сергій
ВТС 67

Шкіндер Ігор
ВТС 53
18:40 Гетманов Сергій
ЦЗС 58

Рак Костянтин
ЦЗС 83

Макарчук Тарас
ЦЗС 72

Федінчик Андрій
ЦЗС 51

Будник Володимир
ЦЗС 76
19:00 Кльок Іван
СК 73

Романік Петро
СК 79

Шинкар Руслан
СК 75

16.12.2021р.

ЧасПІБКомандаРезультат
18:00 Петрик Ростислав ПТУ 81

Моніч Дмитро ПТУ 65

Вітовщик Іван ПТУ 43

Якимчук Олександр ПТУ 75

Купріянчик Олеся ПТУ 60
18:20 Кльок Олег ЗВВО,СФЗ 30

Антонюк Сергій ЗВВО,СФЗ 69

Гарбаринін Михайло ЗВВО,СФЗ 88

Поліщук Павло ЗВВО,СФЗ 68

Козачок Василь ЗВВО,СФЗ 68
18:40 Гапонов Валерій ЕРП-2 70

Тимофєєнко Дмитро ЕРП-2 65

Момотюк Ярослав ЕРП-2 8

Тимофієв Андрій ЕРП-2 73

Карпач Олександр ЕРП-2 67
19:00 Прус Ігор В/Ч 3045 69

Бурак Євгеній В/Ч 3045 84

Федіна Сергій В/Ч 3045 77

Радчук Руслан В/Ч 3045 79

Гарбаринін Михайло В/Ч 3045 81

17.12.2021р.

ЧасПІБКомандаРезультат
18:00 Бабецький Андрій ЕРП-1 68

Фурман Дмитро ЕРП-1 65

Скоклюк Сергій ЕРП-1 79

Дяк Петро ЕРП-1 64

Клець Ігор ЕРП-1 67
18:20 Боган Віталій СКМ,ДПРЗ-2 72

Виговський Володимир СКМ,ДПРЗ-2 74

Максимчук Максим СКМ,ДПРЗ-2 86

Костючик Віктор СКМ,ДПРЗ-2 73

Новоселецький Михайло СКМ,ДПРЗ-2 65
18:40 Хомич Сергій ХЦ 81

Марчук Андрій ХЦ 79

Китун Іван ХЦ 66

Борей Олег ХЦ 74

Кузнєцов Андрій ХЦ 70
19:00 Ткач Микола ЦТАВ 73

Хондучко Валентин ЦТАВ 71

Крисюк Юрій ЦТАВ 80

Найман Микола ЦТАВ 86

Руднік Петро ЦТАВ 69

 

Протокол змагань зі стрільби після чотирьох днів

МКомандаРезультат
1 В/Ч 3045 244
2 РЦ 242
3 ЦТАВ 239
4 ХЦ 234
5 СКМ,ДПРЗ-2 233
6 ЦРБ,ЦДтаРАВ 233
7 СНРтаПЕ 231
8 ЦЗС 231
9 СЕБтаС 228
10 НТЦ 227
11 СК 227
12 ЗВВО,СФЗ 225
13 ПТУ 221
14 ВТС 219
15 ТрЦ 219
16 ЕЦ 218
17 ЕРП-1 214
18 ЕРП-2 210
19 ТЦ-2,ГТЦ 201

Положення про проведення змагань з кульової стрільби в залік спартакіади ВП «Рівненська АЕС»

1.МЕТА. Популяризація кульової стрільби серед працівників ВП РАЕС та виявлення кращих спортсменів для участі в обласних і республіканських змаганнях.

2.КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ. Керівництво змаганнями здійснює оргкомітет.

3. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ. Змагання проводяться 13-17.12.2021 р. в стрілецькому тирі спорткомплексу ВП РАЕС. Початок о 18.00 год.

4.УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ. До участі у змаганнях допускаються спортивні колективи всіх цехів і підрозділів ВП РАЕС.

5.ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Склад команди 5 чол. В залік команди зараховуються 3 кращих результати.
Стрільба проводиться з відстані 25 метрів з пневматичної гвинтівки стоячи у велику мішень: 5 пробних + 10 залікових пострілів.
Команда-переможець визначається по найбільшій сумі набраних очок трьома кращими учасниками.
Якщо дві або більше команди матимуть однакову кількість очок набраних трьома кращими учасниками, то вище місце займає команда, кращий учасник якої набрав найбільше очок. При рівності зазначених показників далі попарно беруться до уваги результати кращих других, потім третіх і т. д. учасників команд.

6.НАГОРОДЖЕННЯ. Команда-переможець і призери нагороджуються грамотами, кубками та грошовими преміями.

7.ФІНАНСУВАННЯ. Витрати на харчування суддів, нагородження грошовими преміями, кубками переможців та призерів за рахунок профспілкового комітету ВП РАЕС.

8.ЗАЯВКИ. Заявки, завірені начальником цеху і лікарем, подаються в день змагань. Попередні заявки подавати по телефону 0(67) 362-72-41.