ФК "Ізотоп-РАЕС"

ФК "Ізотоп-РАЕС"

Кузнецовськ

Першість області - 2 ліга - Дорослі - 2010
Статистика сезону

Загальна
Тури: 18
Поточний тур: 18
Матчів / Тур: 5
Матчів всього:90
Матчів зіграно: 90
Найбільша перемога вдома:
МлинКов (Млинів) - Смига (Смига)

8 : 2
Найбільша перемога в гостях:
Авангард (Дядьковичі) - Сокіл (Садове)

0 : 4
Голи
Голів всього: 331
• Голів за тур: 18.39
• Голів за матч: 3.68
Голів вдома 212
• Голів вдома за тур: 11.78
• Голів вдома за матч: 2.36
Голів в гостях 119
• Голів в гостях за тур: 6.61
• Голів в гостях за матч: 1.32
Відвідуваність
Всього глядачів: 10500
Глядачів за матч: 119.32
Найвища середня відвідуваність:
Полісся (Рокитне)

224
Найнижча середня відвідуваність:
Водник (Рівне)

64

Голів за тур

Відвідуваність

Команда ASC M Всього В середньому
1 Авангард (Дядьковичі) 8 580 73
2 Водник (Рівне) 9 580 64
3 Горизонт (Костопіль) 9 1200 133
4 Горинь (Дубровиця) 8 1320 165
5 МлинКов (Млинів) 9 1300 144
6 Полісся (Рокитне) 9 2020 224
7 РОКО-Городок (Городок) 9 880 98
8 Смига (Смига) 9 850 94
9 Сокіл (Садове) 9 650 72
10 Фіалка (Зоря) 9 1120 124
Статистика

Гол
  Місце Ім'я: Команда   Гол Кількість  
  1 Романчук Сергій РОКО-Городок (Городок)   17  
  2 Ткачук Андрій Сокіл (Садове)   15  
  3 Кресанов Вадим Авангард (Дядьковичі)   10  
  4 Гриб Тарас Водник (Рівне)   9  
  Бондаренко Олександр Фіалка (Зоря)   9  
Пенальті
  Місце Ім'я: Команда   Пенальті Кількість  
  1 Гриб Тарас Водник (Рівне)   4  
  2 Дацюк Роман Горизонт (Костопіль)   3  
  Удодік Євген Фіалка (Зоря)   3  
  Кибукевич Віталій Полісся (Рокитне)   3  
  5 Ткачук Андрій Сокіл (Садове)   2  
Незабитий пенальті
  Місце Ім'я: Команда   Незабитий пенальті Кількість  
  1 Кодлубай Андрій МлинКов (Млинів)   2  
  2 Кибукевич Віталій Полісся (Рокитне)   1  
  Мозоль Іван Горинь (Дубровиця)   1  
  Кан Артем Фіалка (Зоря)   1  
  Удодік Євген Фіалка (Зоря)   1  
Автогол
  Місце Ім'я: Команда   Автогол Кількість  
  1 Гаврилюк Роман РОКО-Городок (Городок)   1  
  Кибукевич Олексій Полісся (Рокитне)   1  
  Паламарчук Олег РОКО-Городок (Городок)   1  

Попередження
  Місце Ім'я: Команда   Попередження Кількість  
  1 Ковальчук Віталій Полісся (Рокитне)   7  
  2 Самсонюк Петро Фіалка (Зоря)   6  
  Юрко Віктор Горинь (Дубровиця)   6  
  4 Шелюк Павло Смига (Смига)   5  
  Демянчук Максим РОКО-Городок (Городок)   5  
Вилучення
  Місце Ім'я: Команда   Вилучення Кількість  
  1 Рожко Сергій Горинь (Дубровиця)   2  
  Рабешко Дмитро Горизонт (Костопіль)   2  
  3 Воробей Віктор МлинКов (Млинів)   1  
  Дзюбак Олександр Авангард (Дядьковичі)   1  
  Шуст Дмитро РОКО-Городок (Городок)   1