2021
Місце | Команда | І | В | Н | П | Голи | Різниця | Очки | |||
1 | Маяк (Сарни) | 16 | 13 | 1 | 2 | 48:9 | 39 | 40 | |||
2 | Сокіл (Садове) | 16 | 13 | 1 | 2 | 37:17 | 20 | 40 | |||
3 | ОДЕК (Оржів) | 16 | 13 | 0 | 3 | 61:9 | 52 | 39 | |||
4 | Ізотоп-РАЕС (Вараш) | 16 | 7 | 4 | 5 | 31:28 | 3 | 25 | |||
5 | Коливань (Клевань) | 16 | 7 | 3 | 6 | 22:28 | -6 | 24 | |||
6 | Локомотив (Здолбунів) | 16 | 6 | 3 | 7 | 23:38 | -15 | 21 | |||
7 | Калина (Бугрин) | 16 | 3 | 2 | 11 | 16:46 | -30 | 11 | |||
8 | ФК Грем'яче (Грем'яче) | 16 | 2 | 1 | 13 | 19:52 | -33 | 7 | |||
9 | Случ (Березне) | 16 | 0 | 1 | 15 | 7:37 | -30 | 1 |
07 листопада 2021 (Неділя) | ||||||||||
14:00 | Сокіл (Садове) | 1 | : | 0 | ОДЕК (Оржів) | |||||
14:00 | Маяк (Сарни) | 0 | : | 0 | Коливань (Клевань) | |||||
14:00 | Ізотоп-РАЕС (Вараш) | 3 | : | 0 | Калина (Бугрин) | |||||
14:00 | Случ (Березне) | 1 | : | 3 | ФК Грем'яче (Грем'яче) | |||||
Не грають:
Локомотив (Здолбунів) |
Першість області - 2 ліга - 10-й тур (09/10/2021 - 10/10/2021) [>>>]
Чемпіонат області - 1 Ліга - Юнаки - 18-й тур (07/11/2021) [>>>]
Чемпіонат області - Ветерани - 18-й тур (23/10/2021 - 30/10/2021) [>>>]
2020
Першість області - 2 ліга - 2020 - [>>>]
Чемпіонат області - 1 Ліга - Юнаки - 2020 - [>>>]
Чемпіонат області - Ветерани - 2020 - [>>>]
2019
Місце | Команда | І | В | Н | П | Голи | Різниця | Очки | |||
1 | Малинськ (Малинськ) | 20 | 18 | 1 | 1 | 96:12 | 84 | 55 | |||
2 | Маяк (Сарни) | 20 | 15 | 2 | 3 | 65:16 | 49 | 47 | |||
3 | ФК Рафалівка (Рафалівка) | 20 | 12 | 2 | 6 | 53:29 | 24 | 38 | |||
4 | ФК Садове (Садове) | 20 | 10 | 3 | 7 | 40:29 | 11 | 33 | |||
5 | Іква (Млинів) | 20 | 8 | 2 | 10 | 22:43 | -21 | 26 | |||
6 | Коливань (Клевань) | 20 | 7 | 4 | 9 | 24:33 | -9 | 25 | |||
7 | Сокіл (Радивилів-Крупець) | 20 | 7 | 2 | 11 | 20:46 | -26 | 23 | |||
8 | Калина (Бугрин) | 20 | 6 | 4 | 10 | 24:38 | -14 | 22 | |||
9 | Гоща-РІТТЕР (Гоща) | 20 | 6 | 4 | 10 | 17:42 | -25 | 22 | |||
10 | Ізотоп-РАЕС (Вараш) | 20 | 6 | 2 | 12 | 38:59 | -21 | 20 | |||
11 | Локомотив (Здолбунів) | 20 | 0 | 4 | 16 | 16:68 | -52 | 4 |
03 листопада 2019 (Неділя) | ||||||||||
14:00 | Локомотив (Здолбунів) | 0 | : | 5 | ФК Рафалівка (Рафалівка) | |||||
14:00 | Маяк (Сарни) | 3 | : | 0 | Сокіл (Радивилів-Крупець) | |||||
14:00 | Іква (Млинів) | 0 | : | 2 | Коливань (Клевань) | |||||
14:00 | Малинськ (Малинськ) | 5 | : | 0 | ФК Садове (Садове) | |||||
14:00 | Гоща-РІТТЕР (Гоща) | 3 | : | 1 | Ізотоп-РАЕС (Вараш) | |||||
Не грають:
Калина (Бугрин) |
Першість області - 2 ліга - 2019 - 22-й тур (02/11/2019) [>>>]
Чемпіонат області - 1 Ліга - Юнаки - 2019 - 22-й тур (03/11/2019) [>>>]
Чемпіонат області - Ветерани - 2019 - 22-й тур (09/11/2019) [>>>]
2018
Місце | Команда | І | В | Н | П | Голи | Різниця | Очки | |||
1 | Моноліт (Вараш) | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |||
2 | Ізотоп-РАЕС (Вараш) | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |||
3 | Стир (Сопачів) | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 6 | |||
4 | Сокіл (Любахи) | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |||
5 | ФК Рафалівка (Рафалівка) | 5 | 1 | 0 | 4 | 3:10 | -7 | 3 | |||
6 | Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:7 | -7 | 0 |
21 квітня 2018 (Субота) | ||||||||||
11:00 | ФК Рафалівка (Рафалівка) | 0 | : | 3 | Моноліт (Вараш) | |||||
22 квітня 2018 (Неділя) | ||||||||||
13:00 | Стир (Сопачів) | 4 | : | 2 | Сокіл (Любахи) | |||||
27 квітня 2018 (П'ятниця) | ||||||||||
18:00 | Ізотоп-РАЕС (Вараш) | - | : | - | Ізотоп-РАЕС (ю) (Вараш) | |||||
Кубок області - 2018 - Фінал (24/08/2018) [>>>]
Першість області - 2 ліга - Група А - 2018 - 14-й тур (15/09/2018 - 16/09/2018) [>>>]
Першість області - 2 ліга - Група Б - 2018 - 14-й тур (15/09/2018 - 19/09/2018) [>>>]
Першість області - 2 ліга - Фінал - 2018 - 14-й тур (10/11/2018 - 11/11/2018) [>>>]
Чемпіонат області - 1 Ліга - Юнаки - 2018 - 26-й тур (04/11/2018 - 07/11/2018) [>>>]
Чемпіонат області - Ветерани - 2018 - Фінал (10/11/2018) [>>>]
Кубок України - 2018 - Попередній раунд - ПМ (22/08/2018 - 29/08/2018) [>>>]