Положення про проведення змагань серед цехів та підрозділів в залік спартакіади ВП «Рівненська АЕС» 2014 р.
Перелік змагань
Футзал – 10.02.2014 – 21.02.2014
Шашки – 24.02.2014 – 28.02.2014
Плавання – 04.03.2014 – 05.03.2014
Шахи – 11.03.2014 – 17.03.2014
Стрітбол – 25.03.2014 – 03.04.2014
Волейбол – 07.04.2014 – 17.04.2014
Гирьовий спорт – 06.05.2014
Пляжний волейбол – 16.06.2014 – 27.06.2014
Міні-футбол – 03.09.2014 – 16.09.2014
Настільний теніс – 06.10.2014 – 10.10.2014
Баскетбол – 03.11.2014 – 14.11.2014
Стрільба – 08.12.2014 – 11.12.2014
Склад оргкомітету по проведенню спартакіади
Гошовський Роман Васильович – голова оргкомітету
Переходько В’ячеслав Олексійович
Мельник Іван Михайлович
Саворона Володимир Васильович
Дяк Валентин Іванович
Басюк Юрій Федорович
Омелянець Сергій Петрович
Мета і завдання
- Оздоровлення працівників ВП РАЕС.
- Виявлення кращих спортсменів з метою комплектації збірних команд.
- Залучення працівників до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
Місце проведення змагань
Змагання спартакіади проводяться на спортивних спорудах ВП РАЕС, в спортзалі палацу культури, в терміни передбачені програмою спартакіади.
Керівництво проведенням спартакіади
Загальне керівництво спартакіадою здійснює оргкомітет, вибраний фізоргами цехів та підрозділів. Головний суддя спартакіади – В.В.Саворона.
Учасники змагань та умови проведення
До участі в спартакіаді запрошуються спортивні колективи цехів та підрозділів ВП РАЕС.
Спартакіада проводиться за діючими національними правилами змагань з видів спорту та цим положенням.
Працівники ЦРЕУ, ЦРТМУ, РБЦ, ДЗ, ЦРТР – входять до складу об'єднаної команди ЕРП-1, працівники ЦСР, ЦПВ, ЦРЗС, ЦРТУ та інших підрозділів ЕРП – до складу команди ЕРП-2.
Поза конкурсом взяти участь в змаганнях може необмежена кількість учасників.
Підрозділам в яких кількість працюючих чоловіків на початок першого виду змагань:
- менше 51 дозволяється заявляти на участь в спартакіаді 5 легіонерів;
- від 51 до 75 дозволяється заявляти на участь в спартакіаді 4 легіонери;
- від 76 до 100 дозволяється заявляти на участь в спартакіаді 3 легіонери;
- від 101 до 200 дозволяється заявляти на участь в спартакіаді 2 легіонери;
- від 201 до 300 дозволяється заявляти на участь в спартакіаді 1 легіонера;
- більше 300 - легіонерів заявляти не дозволяється.
Дозволяється заявляти одного легіонера, який зареєстрований в м.Кузнецовськ і не є працівником ВП РАЕС, ДПРЗ-2 або В/Ч-3045, в межах квоти на легіонерів для підрозділів.
Працівник, який є легіонером, не може приймати участь в матчах проти команди підрозділу в якому він працює в змаганнях з шашок, шахів, волейболу, стрітболу, міні-футболу, пляжного волейболу, настільного тенісу, футзалу, баскетболу.
Якщо гравець, який є легіонером, переходить працювати в будь-який підрозділ, він має право виступати за команду підрозділу, в який здійснено перехід. Команда, в якій даний гравець був легіонером, може дозаявити нового легіонера, якщо в спартакіаді було проведено не більше шести видів змагань.
Заявки на легіонерів подаються в оргкомітет до початку другого виду змагань. Для легіонерів, які є працівниками ВП РАЕС в заявці необхідно вказати табельний номер працівника та підрозділ, в якому він працює.
В заявці підрозділу на один вид може бути заявлено не більше трьох легіонерів.
Для участі в спартакіаді дозволяється заявляти колишніх працівників структурних підрозділів, які на момент проведення змагань знаходяться на пенсії, при умові, що вони пішли на пенсію працюючи в даному підрозділі. Такі учасники не вважаються легіонерами.
Дозволяється заявляти об’єднані команди з двох підрозділів, якщо сумарна кількість працюючих чоловіків в цих двох підрозділах не перевищує 200. Про факт об’єднання така команда повинна повідомити до початку першого виду спартакіади. Квота на легіонерів для таких команд визначається виходячи з сумарної кількості працюючих чоловіків в підрозділах, які об’єдналися в одну команду.
Якщо в змаганнях з шахів, шашок, волейболу, стрітболу, міні-футболу, пляжного волейболу, настільного тенісу, футзалу та баскетболу кількість заявлених команд 16 і більше, то:
- всі команди розподіляються на чотири групи;
- команди, які зайняли в підгрупах 1 місця в чвертьфіналі зустрічаються проти команд, які зайняли в підгрупах 2 місця (склад чвертьфінальних пар визначається жеребкуванням з урахуванням неможливості зустрічі на цій стадії змагань команд, які були в одній групі);
- переможці чвертьфінальних пар виходять в фінальний турнір, в якому грають за коловою системою.
Якщо в змаганнях з шахів, шашок, волейболу, стрітболу, міні-футболу, пляжного волейболу, настільного тенісу, футзалу та баскетболу кількість заявлених команд 15 і менше, то:
- всі команди розподіляються на три групи;
- команди, які зайняли в підгрупах 1-2 місця та дві кращих команди, які зайняли 3 місця виходять в чвертьфінал;
- дві кращі команди серед команд, які зайняли треті місця в підгрупах визначаються тільки за результатами зустрічей проти команд, що зайняли 1-2 місця в підгрупах;
- дві команди, які зайняли в підгрупах 1 місця в чвертьфіналі зустрічаються проти команд, які зайняли в підгрупах 3 місця, інша перша команда зустрічається з однією з команд, що зайняли другі місця. Інші дві команди, що зайняли другі місця в чвертьфіналі зустрічаються між собою. Склад чвертьфінальних пар визначається жеребкуванням з урахуванням неможливості зустрічі на цій стадії змагань команд, які були в одній групі;
- переможці чвертьфінальних пар виходять в фінальний турнір, в якому грають за коловою системою.
Змагання з волейболу, баскетболу, стрітболу та футзалу проводяться в спортзалі ПК РАЕС
Виявлення переможців
Переможець в командному заліку спартакіади визначається по найменшій сумі очок набраних в усіх видах змагань. За перемогу у кожному виді змагань команді нараховується 1 очко, за друге місце - 2 очка, за третє місце - 3 очка і т.д.
Якщо в загальному заліку спартакіади дві або більше команд наберуть однакову кількість очок, то переможець визначається по більшій кількості вищих місць.
Якщо команда в одному з видів спорту не з’явилася на дві гри, то її результати анулюються, а команда вважається такою, яка не брала участь у цьому виді.
За неучасть команди в одному з видів спартакіади, їй зараховується останнє місце в цьому виді з додаванням п’яти штрафних очок.
Спірні питання, які виникають під час проведення спартакіади, вирішує спортивно-масова комісія профспілкового комітету ВП РАЕС.
Нагородження переможців та призерів
Команда за 1 місце в спартакіаді отримує 6000 грн. і нагороджується кубком
за 2 місце - 5000 грн. і нагороджується кубком
за 3 місце - 4000 грн. і нагороджується кубком
Команда-переможець і команди-призери за кожний вид спартакіади нагороджуються кубками та отримують:
за 1 місце - 700 грн.
за 2 місце - 500 грн.
за 3 місце - 400 грн.
Команда-переможець і команди-призери в змаганнях з міні-футболу, волейболу, баскетболу, футзалу нагороджуються кубками та отримують:
за 1 місце - 800 грн.
за 2 місце - 600 грн.
за 3 місце - 500 грн.
Фінансування
Витрати на нагородження команд-переможців та призерів спартакіади, переможців, призерів за кожний вид спартакіади, а також харчування суддів проводяться профспілковим комітетом ВП РАЕС.
Заявки
Заявки на участь у кожному виді змагань, завірені начальником цеху, лікарем, про допуск до змагань, та головою цехового комітету, подаються у суддівську колегію в день жеребкування.
Організація проведення інструктажів з техніки безпеки учасникам змагань
Проведення інструктажів з техніки безпеки учасникам спартакіади покладається на головного суддю спартакіади. Після проведення інструктажу, в заявці команди на кожний вид змагань проставляється відповідна відмітка.